رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

By registering with this blog you are also agreeing to receive email notifications for new posts but you can unsubscribe at anytime.


رمز عبور به ایمیل شما ارسال خواهد شد.


کانال رسمی سایت تفریحی

دکه سایت


نظر سنجی

نظرسنجی

به نظر شما کدام سریال امسال ماه رمضان بهتر است؟

Loading ... Loading ...

کلیپ روز
logo-samandehi

تصاویری از فرش قرمز اختصاصی برای بازیگران دیر رسیده در جشنواره فجر

عکس از جشن تولد ۳۸ سالگی آزاده صمدی

مصاحبه از زندگی شخصی امیرحسین مدرس و همسر دومش

عکس همسر آزاده نامداری و دخترش گندم

عکس جدید مهناز افشار و دخترش لینانا

نامه عسل پورحیدری در شبکه اجتماعی پس از خاکسپاری پدر

عکسی جالب از تینا آخوندتبار با دستکش بوکس در حال ورزش

تصاویر تبلیغاتی الیکا عبدالرزاقی و همسرش امین زندگانی

  • admin
  • ۰
  • ۱۳۸۹/۰۱/۱۰
  • فال

رتبه بدهید:

فال روز: ۱۰ فروردین

متولد فروردین (بره):

ناراحتی که بین شما و یک دوست صمیمی پیش آمده است پایدار نیست و به زودی از بین می رود. همیشه خودتان را با شرایط وفق می دهید اما حتی شما هم گاهی لازم است نیازها و احساساتتان را برای دیگران بیان کنید تا از آن باخبر باشند. زمانی که حرف دلتان را بزنید احساس بهتری پیدا می کنید.

متولد فروردین (بره):

ناراحتی که بین شما و یک دوست صمیمی پیش آمده است پایدار نیست و به زودی از بین می رود. همیشه خودتان را با شرایط وفق می دهید اما حتی شما هم گاهی لازم است نیازها و احساساتتان را برای دیگران بیان کنید تا از آن باخبر باشند. زمانی که حرف دلتان را بزنید احساس بهتری پیدا می کنید.


متولدین اردیبهشت (گاو):


به طور کلی شرایط کمی درهم برهم است و با دوست و همسرتان نمی توانید دردو دل کنید. در صورتی که آنها خیلی دوست دارند با شما صحبت کنند. اما شرایط کم کم تغییر می کند و می توانید در مورد مشکلاتی که اخیراً‌ خیلی ادامه داشته اند پیشرفت کنید.


متولدین خرداد (دوقلوها):


امروز زمانی رمانتیک یا احساساتی است: تمایل دارید یک جا بنشینید و منتظر شوید کارهایتان درست شود. البته اگر واقعاً‌ با نشستن شما همه چیز درست شود واقعاً عالی است، اما اگر به دنبال شانستان بروید و خودتان اقدام کنید موفقیت بیشتری به دست می آوری.


متولدین تیر (خرچنگ):


همه با هم در ارتباط هستید و منتظر پیشنهاد شما هستند.نمی توانید همه را خوشحال کنید و شاید برای یک نفر فرصت نداشته باشید.امروز به تمام مهارت هایتان نیازمندید.


متولدین مرداد (شیر):


اگر ممکن است، از هر گونه بحثی که منجر به احساسات ناخوشایند، کلافه بودن و دوری از فرد مورد علاقه شما بشود، خودداری کنید.به این معنی که از بحث کردن در مورد موضوعاتی از قبیل سیاست و مذهب خودداری کنید و در جایگاه ایمن، قرار بگیرید. اگر رازی دارید که می خواهید آن را حفظ کنید، مراقب باشید که نسنجیده راجع به آن صحبت نکنید.


متولدین شهریور (سنبله):شهریور


شخصی امروز آزادانه صحبت می کند و شما نگران هستید که مبادا یکی از رازهای قدیمی تان را فاش کند یا شاید در مورد مسائلی صحبت کند که باعث خجالت و دست پاچگی شما شود.اگر با دوستی بیرون می روید با خرج کردن مخالفت می کنید.


متولدین مهر (ترازو):


شخصی هر حرفی به ذهنش می رسد به زبان می آورد و گوش فرا دادن به او بسیار طاقت فرسا است.زمان که مکث می کند،هیچ معلوم نیست که می خواهد در مرحله بعدی چه مطلبی را عنوان کند و شما آرزو می کنید که ای کاش کاری به شما نداشته باشد.متاسفانه به نظر می رسد که شما نیزمورد بازخواست قرار خواهید گرفت ولی قبل از این که هر چیزی شنیده اید پاسخ دهید کمی فکر کنید.اگر بازی زخم زبان زدن شروع کنید در آخر چه چیزی نصیب تان می شود؟.


متولدین آبان (عقرب):


امروز اراده قوی ندارید و در مقابل هیچ چیزی مقاومت ندارید.شاید خوردن شکلات،خرید و یا شام خوردن در یک جای گران باشد.شاید در حال حاضربخواهید جایی را برای تعطیلات رزرو کنید،چه بتوانید مخارجش را بپردازید و چه نتوانید.در حال حاضر شعار شما این است:ازحال لذت ببر و آینده را فراموش کن.


متولدین آذر (کمان):


هر زمانی را که صرف برنامه ریزی برای آینده تان بکنید شریک سرمایه گذاری بزرگی است که بعدها بدردتان می خورد. اگر ایده هایتان را با یک شریک قسمت کنید نفع بیشتری خواهید برد. بهرحال گرچه به نظر می رسد که خیلی وسوسه می شوید خود را از شر جزئیاتی که در نقشه هایتان نمی گنجد خلاص کنید ولی نادیده گرفتن این جزئیات ممکن است به ضررتان تمام شود.


متولدین دی (بز):


امشب ممکن است تنش و یا کشمکشی در محیط خانه به وجود آید. نزدیکان و عزیزان، شما را خیلی بهتر از آن چه که شما تصور دارید می شناسند. پس باید به سرعت فکر کنید و زندگی خانوادگی تان را آرام کنید. البته امکان دارد که هیچ چیز مهمی هم پیش نیامده باشد ولی سعی کنید که به این مسئله از چشم همسرتان نگاه کنید.


متولدین بهمن (ظرف آب)


امروز در محل کارتان مشکلاتی در پیش دارید پس خود را آماده کنید . با این که همیشه در کارتان دقیق هستید ممکن است اشتباه کنید یا خطایی از شما سر بزند و دستپاچه شوید. سعی کنید در کارهای مهم و جدی شرکت نکنید چون امروز روز دردسر است.


متولدین اسفند (ماهی):


به شما قدرتی بخشیده شده که دیگران در هاله شما به تحسین قدم بزنند شاید موفق شده باشید یک ضرب شصت واقعی بزنید اما وسوسه نشوید که یک خود پسندی واقعی شوید اگر همینطور ادامه دهید شما عنوان آن خوش قلبی را که به سرعت به دست آورده اید می توانید گم کنید.

تصاویر جدید بنیامین بهادری در کنار زن سال هند

تصاویر و حواشی حضور سحر قریشی و بازیگران در جشن پیراهن استقلال

عکسی جدید از آنا نعمتی و برادرش در رستوران

تصاویر جدید از هدیه تهرانی و مهران مدیری در سری جدید «قلب یخی»

عکس هایی از عروسی گلزار و النازشاکردوست در یک فیلم عروسی

دو عکس متفاوت الناز شاکردوست با عروسک گوفی و در آمبولانس

تصاویر نرگس محمدی به همراه مادرش در کنسرت موسیقی

تصاویری از حضور هنرمندان در کنسرت بابک جهانبخش

تبلیغ فروشگاهی

مطالب مرتبط با این موضوع

اجباری اجباری، ایمیل شما هرگز منتشر نخواهد شد