رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

By registering with this blog you are also agreeing to receive email notifications for new posts but you can unsubscribe at anytime.


رمز عبور به ایمیل شما ارسال خواهد شد.


کانال رسمی سایت تفریحی

دکه سایت


نظر سنجی

نظرسنجی

به نظر شما کدام سریال امسال ماه رمضان بهتر است؟

Loading ... Loading ...

کلیپ روز
logo-samandehi

تصاویری از فرش قرمز اختصاصی برای بازیگران دیر رسیده در جشنواره فجر

عکس از جشن تولد ۳۸ سالگی آزاده صمدی

مصاحبه از زندگی شخصی امیرحسین مدرس و همسر دومش

عکس همسر آزاده نامداری و دخترش گندم

عکس جدید مهناز افشار و دخترش لینانا

نامه عسل پورحیدری در شبکه اجتماعی پس از خاکسپاری پدر

عکسی جالب از تینا آخوندتبار با دستکش بوکس در حال ورزش

تصاویر تبلیغاتی الیکا عبدالرزاقی و همسرش امین زندگانی

رتبه بدهید:

فاصله سنی کم از مهم ترین عوامل بروز تفاهم میان زوجین

یک جامعه شناس معتقد است: داشتن فرهنگ مشترک زوجین ، رابطه خویشاوندی میان آنان ، فاصله سنی کم ، شاغل بودن زوجین و… موجب ایجاد تفاهم در خانواده ها می شود. غلامرضا علیزاده در گفتگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری مهر ، در مورد عوامل ایجاد تفاهم در خانواده ها ، افزود: تفاهم در زندگی با پارامترها و متغیرهای مختلفی ارتباط دارد که یکی از آنها تجانس فرهنگی میان زوجین است در صورتی که زن و شوهر دارای فرهنگی یکسانی باشند این امر در به وجود آمدن تفاهم میان آنان بسیار موثر است. وی خاطر نشان کرد: همچنین رابطه های خویشاوندی میان زوجین نیز در ایجاد تفاهم بیشتر نقش مهمی دارد و هرچه فاصله سنی میان آنان کمتر باشد. بنابراین نگاهشان به زندگی و برخورد با مسایل مختلف نیز به هم نزدیک خواهد بود و این امر منجر به ایجاد تفاهم در خانواده می شود.

یک جامعه شناس معتقد است: داشتن فرهنگ مشترک زوجین ، رابطه خویشاوندی میان آنان ، فاصله سنی کم ، شاغل بودن زوجین و… موجب ایجاد تفاهم در خانواده ها می شود. غلامرضا علیزاده در گفتگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری مهر ، در مورد عوامل ایجاد تفاهم در خانواده ها ، افزود: تفاهم در زندگی با پارامترها و متغیرهای مختلفی ارتباط دارد که یکی از آنها تجانس فرهنگی میان زوجین است در صورتی که زن و شوهر دارای فرهنگی یکسانی باشند این امر در به وجود آمدن تفاهم میان آنان بسیار موثر است. وی خاطر نشان کرد: همچنین رابطه های خویشاوندی میان زوجین نیز در ایجاد تفاهم بیشتر نقش مهمی دارد و هرچه فاصله سنی میان آنان کمتر باشد. بنابراین نگاهشان به زندگی و برخورد با مسایل مختلف نیز به هم نزدیک خواهد بود و این امر منجر به ایجاد تفاهم در خانواده می شود.این جامعه شناس تاکید کرد: در صورتی که زوجین هر دو شاغل باشند به دلیل دانش اجتماعی که پیدا می کنند کمتر از یکدیگر دلگیر می شوند و چون نقش اقتصادی یکسانی دارند تعارض و درگیری میان آنان ایجاد نمی شود و در نهایت تمام این عوامل خود به خود باعث شکل گیری تفاهم میان زوجین خواهد شد. علیزاده گفت: همچنین وجود فرزندان نیز در خانواده به ایجاد تفاهم بیشتر کمک می کند و چنانچه هریک از زوجین در خانواده ای بزرگ شده باشند که تعداد فرزندان در آن خانواده زیاد باشد ، بنابراین بهتر می توانند با مشکلات سازش داشته باشند و همین امر موجب ایجاد تفاهم بیشتر می شود.وی افزود: زوجین باید در طول هفته حداقل ۲ ساعت را برای مذاکره مشخص کنند تا هرگونه ابهام و برداشت غیر واقعی میان آنها برطرف شود ، با خط قرمزهای یکدیگرآشنا شده و وارد حریمهای یکدیگر نشوند.

تصاویر جدید بنیامین بهادری در کنار زن سال هند

تصاویر و حواشی حضور سحر قریشی و بازیگران در جشن پیراهن استقلال

عکسی جدید از آنا نعمتی و برادرش در رستوران

تصاویر جدید از هدیه تهرانی و مهران مدیری در سری جدید «قلب یخی»

عکس هایی از عروسی گلزار و النازشاکردوست در یک فیلم عروسی

دو عکس متفاوت الناز شاکردوست با عروسک گوفی و در آمبولانس

تصاویر نرگس محمدی به همراه مادرش در کنسرت موسیقی

تصاویری از حضور هنرمندان در کنسرت بابک جهانبخش

تبلیغ فروشگاهی

مطالب مرتبط با این موضوع

اجباری اجباری، ایمیل شما هرگز منتشر نخواهد شد