رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

By registering with this blog you are also agreeing to receive email notifications for new posts but you can unsubscribe at anytime.


رمز عبور به ایمیل شما ارسال خواهد شد.


کانال رسمی سایت تفریحی

دکه سایت


نظر سنجی

نظرسنجی

به نظر شما کدام سریال امسال ماه رمضان بهتر است؟

Loading ... Loading ...

کلیپ روز
logo-samandehi

تصاویری از فرش قرمز اختصاصی برای بازیگران دیر رسیده در جشنواره فجر

عکس از جشن تولد ۳۸ سالگی آزاده صمدی

مصاحبه از زندگی شخصی امیرحسین مدرس و همسر دومش

عکس همسر آزاده نامداری و دخترش گندم

عکس جدید مهناز افشار و دخترش لینانا

نامه عسل پورحیدری در شبکه اجتماعی پس از خاکسپاری پدر

عکسی جالب از تینا آخوندتبار با دستکش بوکس در حال ورزش

تصاویر تبلیغاتی الیکا عبدالرزاقی و همسرش امین زندگانی

رتبه بدهید:

غلامحسین مظلومى: از آمدن نیکبخت به استقلال بى خبرم

شایعه استقلالى شدن علیرضا نیکبخت چند روزى است که مطرح شده اما غلامحسین مظلومى مدیر استقلال در این مورد اظهار بى اطلاعى مى کند.وى با اشاره به این موضوع گفت: اگر قرار باشد بازیکنى به استقلال اضافه شود و قرارداد داخلى یا رسمى امضاء کند من هم باخبر مى شوم اما از حضور نیکبخت بى خبرم. ما یک بازیکن چپ پا مى خواهیم اما تا به امروز از کادر فنى یا مسئولان باشگاه این موضوع را نشنیده ام که قرار است نیکبخت به استقلال بیاید.مدیر استقلال در ادامه حرف هایش با اشاره به پیروزى این تیم مقابل سپاهان ادامه داد: کادر فنى برنامه خاصى براى این بازى داشت و خوشبختانه مقابل سپاهان که مى دانستیم از سیستم ۲-۵-۳ استفاده مى کند به پیروزى رسیدیم. این براى ما مهم بود که گام اول را محکم برداریم و امیدوارم بازیکنان با این برد مغرور نشوند.

شایعه استقلالى شدن علیرضا نیکبخت چند روزى است که مطرح شده اما غلامحسین مظلومى مدیر استقلال در این مورد اظهار بى اطلاعى مى کند.وى با اشاره به این موضوع گفت: اگر قرار باشد بازیکنى به استقلال اضافه شود و قرارداد داخلى یا رسمى امضاء کند من هم باخبر مى شوم اما از حضور نیکبخت بى خبرم. ما یک بازیکن چپ پا مى خواهیم اما تا به امروز از کادر فنى یا مسئولان باشگاه این موضوع را نشنیده ام که قرار است نیکبخت به استقلال بیاید.مدیر استقلال در ادامه حرف هایش با اشاره به پیروزى این تیم مقابل سپاهان ادامه داد: کادر فنى برنامه خاصى براى این بازى داشت و خوشبختانه مقابل سپاهان که مى دانستیم از سیستم ۲-۵-۳ استفاده مى کند به پیروزى رسیدیم. این براى ما مهم بود که گام اول را محکم برداریم و امیدوارم بازیکنان با این برد مغرور نشوند.مظلومى در مورد صحبت هاى قلعه نویى در کنفرانس مطبوعاتى که گفت با یک برد هیچ تیمى قهرمان نمى شود، گفت: به هرحال این نظر قلعه نویى بوده و حرف هایش قابل احترام است اما ما امسال قطعا براى قهرمانى وارد لیگ شده ایم. وى همچنین در مورد اعتراض قلعه نویى به قضاوت ممبینى در مورد نگرفتن پنالتى به سود سپاهان تصریح کرد: بهتر است در این مورد کارشناسان داورى صحبت کنند.»

تصاویر جدید بنیامین بهادری در کنار زن سال هند

تصاویر و حواشی حضور سحر قریشی و بازیگران در جشن پیراهن استقلال

عکسی جدید از آنا نعمتی و برادرش در رستوران

تصاویر جدید از هدیه تهرانی و مهران مدیری در سری جدید «قلب یخی»

عکس هایی از عروسی گلزار و النازشاکردوست در یک فیلم عروسی

دو عکس متفاوت الناز شاکردوست با عروسک گوفی و در آمبولانس

تصاویر نرگس محمدی به همراه مادرش در کنسرت موسیقی

تصاویری از حضور هنرمندان در کنسرت بابک جهانبخش

تبلیغ فروشگاهی

مطالب مرتبط با این موضوع

اجباری اجباری، ایمیل شما هرگز منتشر نخواهد شد