رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

By registering with this blog you are also agreeing to receive email notifications for new posts but you can unsubscribe at anytime.


رمز عبور به ایمیل شما ارسال خواهد شد.


کانال رسمی سایت تفریحی

دکه سایت


نظر سنجی

نظرسنجی

به نظر شما کدام سریال امسال ماه رمضان بهتر است؟

Loading ... Loading ...

کلیپ روز
logo-samandehi

تصاویری از فرش قرمز اختصاصی برای بازیگران دیر رسیده در جشنواره فجر

عکس از جشن تولد ۳۸ سالگی آزاده صمدی

مصاحبه از زندگی شخصی امیرحسین مدرس و همسر دومش

عکس همسر آزاده نامداری و دخترش گندم

عکس جدید مهناز افشار و دخترش لینانا

نامه عسل پورحیدری در شبکه اجتماعی پس از خاکسپاری پدر

عکسی جالب از تینا آخوندتبار با دستکش بوکس در حال ورزش

تصاویر تبلیغاتی الیکا عبدالرزاقی و همسرش امین زندگانی

رتبه بدهید:

عزیزى: پرسپولیس ضعیف تر از سال قبل است

خداداد عزیزى در حالى روز جمعه مقابل پرسپولیس قرار مى گیرد که به گفته خودش خاطرات خوبى از رویارویى با این تیم دارد. البته او پس از بازى اول تیمش باز هم به عنوان یکى از سوژه هاى جنجالى لیگ برتر لقب گرفت.وى گفت: من در دوران بازیگرى و مربیگرى خاطرات خوبى از رویارویى با این تیم داشته ام و خوشحالم که باز هم مقابل پرسپولیس قرار مى گیرم. فکر مى کنم بازى سختى در پیش داشته باشیم چون ما تیم جوانى داریم و امتیاز گرفتن از تیم باتجربه پرسپولیس بسیار سخت است.وى در پاسخ به این سؤال که آیا محرومیت پرسپولیس از حضور تماشاگران به سود شما نخواهد بود، تاکید کرد: «فکر نمى کنم این موضوع سودى براى ما داشته باشد یا اینکه در بازى پرسپولیس تاثیر بگذارد، حتى دیدید که آنها در یک بازى بیرون از خانه هم نمایش خوبى داشتند.» خداداد در ادامه حرف هایش تصریح کرد: «به نظر من پرسپولیس با از دست دادن نفراتى مثل کریمى، نیکبخت، نورى، مازیار زارع و ابراهیم توره ضعیف تر شده و بازیکنان جدید این تیم به زمان احتیاج دارند تا خواسته هاى سرمربى را در زمین پیاده کنند.

خداداد عزیزى در حالى روز جمعه مقابل پرسپولیس قرار مى گیرد که به گفته خودش خاطرات خوبى از رویارویى با این تیم دارد. البته او پس از بازى اول تیمش باز هم به عنوان یکى از سوژه هاى جنجالى لیگ برتر لقب گرفت.وى گفت: من در دوران بازیگرى و مربیگرى خاطرات خوبى از رویارویى با این تیم داشته ام و خوشحالم که باز هم مقابل پرسپولیس قرار مى گیرم. فکر مى کنم بازى سختى در پیش داشته باشیم چون ما تیم جوانى داریم و امتیاز گرفتن از تیم باتجربه پرسپولیس بسیار سخت است.وى در پاسخ به این سؤال که آیا محرومیت پرسپولیس از حضور تماشاگران به سود شما نخواهد بود، تاکید کرد: «فکر نمى کنم این موضوع سودى براى ما داشته باشد یا اینکه در بازى پرسپولیس تاثیر بگذارد، حتى دیدید که آنها در یک بازى بیرون از خانه هم نمایش خوبى داشتند.» خداداد در ادامه حرف هایش تصریح کرد: «به نظر من پرسپولیس با از دست دادن نفراتى مثل کریمى، نیکبخت، نورى، مازیار زارع و ابراهیم توره ضعیف تر شده و بازیکنان جدید این تیم به زمان احتیاج دارند تا خواسته هاى سرمربى را در زمین پیاده کنند. خداداد با توجه به اتفاقات حاشیه اى در بازى استقلال اهواز و ابومسلم ادامه داد: مامى توانستیم برنده باشیم و با اشتباه خودمان ۳ امتیاز را از دست دادیم. البته بعد از بازى اتفاقات خوبى نیفتاد و آنهایى که جنجال به پا کردند خیلى زود چهره واقعى خود را نشان دادند. آنها طاقت کسب یک تساوى را نداشتند و نشان دادند که هوادار استقلال اهواز نیستند.عزیزى در مورد شایعه بالا رفتنش از فنس و همچنین موضوع محرومیتش گفت: من از فنس بالا نرفتم و دلیلى هم ندارد محروم شوم. یک عده شروع به فحاشى کردند و من هم با رفتن به سمت آنها گفتم که هرچه به زبان مى آورید به خودتان برگردد.

تصاویر جدید بنیامین بهادری در کنار زن سال هند

تصاویر و حواشی حضور سحر قریشی و بازیگران در جشن پیراهن استقلال

عکسی جدید از آنا نعمتی و برادرش در رستوران

تصاویر جدید از هدیه تهرانی و مهران مدیری در سری جدید «قلب یخی»

عکس هایی از عروسی گلزار و النازشاکردوست در یک فیلم عروسی

دو عکس متفاوت الناز شاکردوست با عروسک گوفی و در آمبولانس

تصاویر نرگس محمدی به همراه مادرش در کنسرت موسیقی

تصاویری از حضور هنرمندان در کنسرت بابک جهانبخش

تبلیغ فروشگاهی

مطالب مرتبط با این موضوع

اجباری اجباری، ایمیل شما هرگز منتشر نخواهد شد