رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

By registering with this blog you are also agreeing to receive email notifications for new posts but you can unsubscribe at anytime.


رمز عبور به ایمیل شما ارسال خواهد شد.


کانال رسمی سایت تفریحی

دکه سایت


نظر سنجی

نظرسنجی

به نظر شما کدام سریال امسال ماه رمضان بهتر است؟

Loading ... Loading ...

کلیپ روز
logo-samandehi

تصاویری از فرش قرمز اختصاصی برای بازیگران دیر رسیده در جشنواره فجر

عکس از جشن تولد ۳۸ سالگی آزاده صمدی

مصاحبه از زندگی شخصی امیرحسین مدرس و همسر دومش

عکس همسر آزاده نامداری و دخترش گندم

عکس جدید مهناز افشار و دخترش لینانا

نامه عسل پورحیدری در شبکه اجتماعی پس از خاکسپاری پدر

عکسی جالب از تینا آخوندتبار با دستکش بوکس در حال ورزش

تصاویر تبلیغاتی الیکا عبدالرزاقی و همسرش امین زندگانی

رتبه بدهید:

عزمی راسخی برای اکران نشدن «بوسیدن روی ماه» وجود دارد

منوچهر محمدی درپی عدم حضور فیلم «بوسیدن روی ماه» در میان گزینه های پیشنهادی اکران نوروزی گفت: ما از هفته های قبل از آغاز جشنواره ی فیلم فجر پیگیر پروانه نمایش بودیم که صدور آن هر روز به روز دیگری موکول شد؛ قول داده بودند که پروانه نمایش فیلم نهایتا تا روز گذشته ـ۱۳ اسفندماه ـ صادر شود، اما این اتفاق نیفتاد.

تهیه کننده فیلم سینمایی «بوسیدن روی ماه» گفت وگو می کرد، یادآور شد: ما قبل از جشنواره نسخه ای از فیلم را برای اداره کل نظارت و ارزشیابی ارسال کردیم و آن ها نیز اعلام کردند که فیلم مشکلی ندارد و پروانه نمایش اش صادر می شود.

وی ادامه داد: از زمان اعلام این موضوع تا نزدیکی جشنواره فجر مراجعات ما برای دریافت پروانه نمایش بی نتیجه می ماند چرا که آن ها اعلام می کردند که گرفتاری های برگزاری جشنواره باعث شده است تا پروانه صادر نشود و حتی چندین بار تماس گرفتیم و گفتند مشکلی برای دریافت پروانه نمایش نداریم. جالب است که ما حتی نسخه ۳۵ میلیمتری فیلم را برای متراژ کردن آن ارسال کردیم و باز هم اعلام شد که پروانه نمایش تا چند روز آینده(قبل از جشنواره فجر) آماده می شود.

محمدی همچنین گفت: ما به آقای سجادپور و اداره کل نظارت و ارزشیابی گفته بودیم که قصد داریم «بوسیدن روی ماه» را برای نوروز اکران کنیم. در هر صورت تمام تلاش های ما تا آغاز جشنواره بی نتیجه ماند. حتی در طول برگزاری جشنواره نیز یکی دوبار تقاضای خودمان را مطرح کردیم اما باز هم به نتیجه ای نرسیدیم.

تهیه کننده فیلم سینمایی «بوسیدن روی ماه» در پاسخ به این سوال که «آیا به جز مسایل اداری مشکلی دیگری برای صدور پروانه نمایش فیلم اعلام شده بود یا خیر؟»، گفت: پیگیری روزانه ما انجام می شد و در این اواخر تنها گفتند که باید تکلیف اکران عید روشن شود و ما همانجا اعلام کردیم که ما نیز طبق برنامه ریزی حوزه هنری به عنوان پخش کننده فیلم، متقاضی حضور در بین کاندیداهای اکران نوروزی هستیم پس باید پروانه نمایش ما نیز صادر شود.

وی در ادامه به جلسه هفته گذشته اش با مدیر اداره نظارت و ارزشیابی وزارت ارشاد اشاره کرد و گفت: من و آقای اسعدیان به عنوان تهیه کننده و کارگردان فیلم سه شنبه هفته گذشته، جلسه ای حضوری با آقای سجادپور داشتیم که ایشان گفتند که برای صدور پروانه نمایش مانعی نیست و شما چهارشنبه هفته گذشته و یا شنبه برای دریافت پروانه تان مراجعه کنید.

محمدی در عین حال عنوان کرد: چهارشنبه که خبری از پروانه نمایش نشد و روز گذشته نیز باز هم پروانه نمایش «بوسیدن روی ماه» صادر نشده است. با این احوال به صورت مشخص پیدا است که عزمی وجود داشته که این فیلم در ایام عید اکران نشود.

تهیه کننده «بوسیدن روی ماه» در پاسخ به این سوال که آیا برای اکران فیلم تان در ایام نوروز با سینمایی نیز مذاکره کرده اید، گفت: بله. ما با سینما «آزادی» صحبت های اولیه ای را انجام داده بودیم و پخش کننده مان نیز هر روز برای دریافت پروانه نمایش مراجعه کرده است.

منوچهر محمدی در پایان این گفت وگو تصریح کرد: برای ما جالب است که حتی جلسه یک ساعته ی ما با مدیر اداره نظارت هم نتیجه ای نداشته و گویا عزمی وجود داشته که این فیلم سینمایی که در جشنواره فجر مورد توجه مخاطبان و منتقدین قرار گرفت در اولین اکران سال به نمایش درنیاید.

تصاویر جدید بنیامین بهادری در کنار زن سال هند

تصاویر و حواشی حضور سحر قریشی و بازیگران در جشن پیراهن استقلال

عکسی جدید از آنا نعمتی و برادرش در رستوران

تصاویر جدید از هدیه تهرانی و مهران مدیری در سری جدید «قلب یخی»

عکس هایی از عروسی گلزار و النازشاکردوست در یک فیلم عروسی

دو عکس متفاوت الناز شاکردوست با عروسک گوفی و در آمبولانس

تصاویر نرگس محمدی به همراه مادرش در کنسرت موسیقی

تصاویری از حضور هنرمندان در کنسرت بابک جهانبخش

تبلیغ فروشگاهی

مطالب مرتبط با این موضوع

اجباری اجباری، ایمیل شما هرگز منتشر نخواهد شد