رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

By registering with this blog you are also agreeing to receive email notifications for new posts but you can unsubscribe at anytime.


رمز عبور به ایمیل شما ارسال خواهد شد.


کانال رسمی سایت تفریحی

دکه سایت


نظر سنجی

نظرسنجی

به نظر شما کدام سریال امسال ماه رمضان بهتر است؟

Loading ... Loading ...

کلیپ روز
logo-samandehi

تصاویری از فرش قرمز اختصاصی برای بازیگران دیر رسیده در جشنواره فجر

عکس از جشن تولد ۳۸ سالگی آزاده صمدی

مصاحبه از زندگی شخصی امیرحسین مدرس و همسر دومش

عکس همسر آزاده نامداری و دخترش گندم

عکس جدید مهناز افشار و دخترش لینانا

نامه عسل پورحیدری در شبکه اجتماعی پس از خاکسپاری پدر

عکسی جالب از تینا آخوندتبار با دستکش بوکس در حال ورزش

تصاویر تبلیغاتی الیکا عبدالرزاقی و همسرش امین زندگانی

رتبه بدهید:

عذرخواهى نماینده فیفا از ایران؛ حق با شما بود اما چاره اى نداشتیم

نماینده فدراسیون بین المللى فوتبال در نشست هماهنگى قبل از دیدار تیم ملى مقابل کره جنوبى از مسئولان فدراسیون فوتبال ایران عذرخواهى کرد. جلسه هماهنگى قبل از دیدار تیم هاى ملى فوتبال ایران و کره جنوبى صبح امروز در محل هتل هیلتون شهر سئول با حضور نماینده فدراسیون بین المللى فوتبال (فیفا)، نماینده داورى و ناظر بازى کنفدراسیون فوتبال آسیا و سرپرستان و مسئولان دو تیم ایران و کره جنوبى برگزار شد. مهدى تاج نایب رئیس فدراسیون فوتبال کشورمان که در این نشست حضور داشت ضمن اعلام خبر عذرخواهى نماینده فیفا از فوتبال ایران گفت: وى معتقد بود در بحث همزمان برگزار شدن دیدار تیم ملى ایران مقابل کره جنوبى با دیدار عربستان و کره شمالى حق با فوتبال ایران است اما به دلیل برخى شرایط از جمله گرماى هوا و اختلاف ساعت زیاد پاسخ مثبت به این درخواست امکان پذیر نبود.

نماینده فدراسیون بین المللى فوتبال در نشست هماهنگى قبل از دیدار تیم ملى مقابل کره جنوبى از مسئولان فدراسیون فوتبال ایران عذرخواهى کرد. جلسه هماهنگى قبل از دیدار تیم هاى ملى فوتبال ایران و کره جنوبى صبح امروز در محل هتل هیلتون شهر سئول با حضور نماینده فدراسیون بین المللى فوتبال (فیفا)، نماینده داورى و ناظر بازى کنفدراسیون فوتبال آسیا و سرپرستان و مسئولان دو تیم ایران و کره جنوبى برگزار شد. مهدى تاج نایب رئیس فدراسیون فوتبال کشورمان که در این نشست حضور داشت ضمن اعلام خبر عذرخواهى نماینده فیفا از فوتبال ایران گفت: وى معتقد بود در بحث همزمان برگزار شدن دیدار تیم ملى ایران مقابل کره جنوبى با دیدار عربستان و کره شمالى حق با فوتبال ایران است اما به دلیل برخى شرایط از جمله گرماى هوا و اختلاف ساعت زیاد پاسخ مثبت به این درخواست امکان پذیر نبود.تاج ادامه داد: نماینده فیفا به صراحت اعلام کرد از نظر قوانین فوتبال و فیفا کاملاً حق با ایران است اما به خاطر دلایلى که عنوان شد نمى توانستند با برگزارى دیدار همزمان ایران با کره جنوبى و عربستان با کره شمالى موافقت کنند.

تصاویر جدید بنیامین بهادری در کنار زن سال هند

تصاویر و حواشی حضور سحر قریشی و بازیگران در جشن پیراهن استقلال

عکسی جدید از آنا نعمتی و برادرش در رستوران

تصاویر جدید از هدیه تهرانی و مهران مدیری در سری جدید «قلب یخی»

عکس هایی از عروسی گلزار و النازشاکردوست در یک فیلم عروسی

دو عکس متفاوت الناز شاکردوست با عروسک گوفی و در آمبولانس

تصاویر نرگس محمدی به همراه مادرش در کنسرت موسیقی

تصاویری از حضور هنرمندان در کنسرت بابک جهانبخش

تبلیغ فروشگاهی

مطالب مرتبط با این موضوع

اجباری اجباری، ایمیل شما هرگز منتشر نخواهد شد