رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

By registering with this blog you are also agreeing to receive email notifications for new posts but you can unsubscribe at anytime.


رمز عبور به ایمیل شما ارسال خواهد شد.


کانال رسمی سایت تفریحی

دکه سایت


نظر سنجی

نظرسنجی

به نظر شما کدام سریال امسال ماه رمضان بهتر است؟

Loading ... Loading ...

کلیپ روز
logo-samandehi

تصاویری از فرش قرمز اختصاصی برای بازیگران دیر رسیده در جشنواره فجر

عکس از جشن تولد ۳۸ سالگی آزاده صمدی

مصاحبه از زندگی شخصی امیرحسین مدرس و همسر دومش

عکس همسر آزاده نامداری و دخترش گندم

عکس جدید مهناز افشار و دخترش لینانا

نامه عسل پورحیدری در شبکه اجتماعی پس از خاکسپاری پدر

عکسی جالب از تینا آخوندتبار با دستکش بوکس در حال ورزش

تصاویر تبلیغاتی الیکا عبدالرزاقی و همسرش امین زندگانی

رتبه بدهید:

عابدزاده: بازیکنان پرسپولیس ۷۰ درصد آماده هستند

احمدرضا عابدزاده مربى تیم فوتبال پرسپولیس گفت: به خواسته هاى خودم رسیده ام و تقریباً بازیکنان پرسپولیس ۷۰ درصد آماده هستند. وى در خصوص وضعیت بازیکنان اظهار داشت: به مدیرعامل باشگاه برنامه اى ۲۰ جلسه اى تقدیم کردم تا بازیکنان را ۸۰ الى ۸۵ درصد از لحاظ بدنى آماده کنم. او افزود: تا به امروز از شرایط بازیکنان راضى هستم. بازیکنان پرسپولیس ۶۵ الى ۷۰ درصد از لحاظ بدنى آماده هستند. عابدزاده ادامه داد: حسین عبدى به عنوان مربى در این تیم شروع به کار مى کند و قرار است سرمربى تیم نیز از یکشنبه هفته آینده به ما اضافه بشود. آنها برنامه هاى جدیدى را داده اند. من هم تابع باشگاه هستم این مربى خاطرنشان کرد: براى برگزارى تمرینات بدنسازى پرسپولیس فیلم هاى زیادى را مطالعه کردم و با بزرگان زیادى مشورت کردم؛ حتى بى خوابى ها کشیدم که بتوانم تیمى سرحال را تحویل دهم.

احمدرضا عابدزاده مربى تیم فوتبال پرسپولیس گفت: به خواسته هاى خودم رسیده ام و تقریباً بازیکنان پرسپولیس ۷۰ درصد آماده هستند. وى در خصوص وضعیت بازیکنان اظهار داشت: به مدیرعامل باشگاه برنامه اى ۲۰ جلسه اى تقدیم کردم تا بازیکنان را ۸۰ الى ۸۵ درصد از لحاظ بدنى آماده کنم. او افزود: تا به امروز از شرایط بازیکنان راضى هستم. بازیکنان پرسپولیس ۶۵ الى ۷۰ درصد از لحاظ بدنى آماده هستند. عابدزاده ادامه داد: حسین عبدى به عنوان مربى در این تیم شروع به کار مى کند و قرار است سرمربى تیم نیز از یکشنبه هفته آینده به ما اضافه بشود. آنها برنامه هاى جدیدى را داده اند. من هم تابع باشگاه هستم این مربى خاطرنشان کرد: براى برگزارى تمرینات بدنسازى پرسپولیس فیلم هاى زیادى را مطالعه کردم و با بزرگان زیادى مشورت کردم؛ حتى بى خوابى ها کشیدم که بتوانم تیمى سرحال را تحویل دهم. عابدزاده در خصوص سرمربى پرسپولیس گفت: امیدوارم سرمربى پرسپولیس هر چه زودتر به ما اضافه شود. هماهنگى در کادر فنى بسیار مهم است و در این راستا اردوى ترکیه نیز مى تواند کمکى براى موفقیت ما باشد. وى در خصوص دعوت علیرضا حقیقى در تیم امید گفت: حقیقى دروازه بانى خوب و با فیزیک بدنى مناسب است. او باید قدر خودش را بداند و با تمرینات بیشتر بتواند حق خود را در تیم ملى بگیرد. من براى او آرزوى موفقیت مى کنم و سعى مى کنم باز هم به او کمک کنم تا در چهارچوب تیم ملى موفق باشد.

تصاویر جدید بنیامین بهادری در کنار زن سال هند

تصاویر و حواشی حضور سحر قریشی و بازیگران در جشن پیراهن استقلال

عکسی جدید از آنا نعمتی و برادرش در رستوران

تصاویر جدید از هدیه تهرانی و مهران مدیری در سری جدید «قلب یخی»

عکس هایی از عروسی گلزار و النازشاکردوست در یک فیلم عروسی

دو عکس متفاوت الناز شاکردوست با عروسک گوفی و در آمبولانس

تصاویر نرگس محمدی به همراه مادرش در کنسرت موسیقی

تصاویری از حضور هنرمندان در کنسرت بابک جهانبخش

تبلیغ فروشگاهی

مطالب مرتبط با این موضوع

اجباری اجباری، ایمیل شما هرگز منتشر نخواهد شد