رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

By registering with this blog you are also agreeing to receive email notifications for new posts but you can unsubscribe at anytime.


رمز عبور به ایمیل شما ارسال خواهد شد.


کانال رسمی سایت تفریحی

دکه سایت


نظر سنجی

نظرسنجی

به نظر شما کدام سریال امسال ماه رمضان بهتر است؟

Loading ... Loading ...

کلیپ روز
logo-samandehi

تصاویری از فرش قرمز اختصاصی برای بازیگران دیر رسیده در جشنواره فجر

عکس از جشن تولد ۳۸ سالگی آزاده صمدی

مصاحبه از زندگی شخصی امیرحسین مدرس و همسر دومش

عکس همسر آزاده نامداری و دخترش گندم

عکس جدید مهناز افشار و دخترش لینانا

نامه عسل پورحیدری در شبکه اجتماعی پس از خاکسپاری پدر

عکسی جالب از تینا آخوندتبار با دستکش بوکس در حال ورزش

تصاویر تبلیغاتی الیکا عبدالرزاقی و همسرش امین زندگانی

رتبه بدهید:

طنز فردوسی پور: تصادفی در کار نبود، داور سر علی دایی را شکست!

عصر ایران: هر چند که در خبرها اعلام شد که آمار تصادفات جاده ای کاهش پیدا کرده است اما علی دایی در روزهای انتهایی سال ۱۳۹۰ تصادف کرد! البته درست است که این کاهش آمار تصادفات و تصادف علی دایی شاید به هم ربطی نداشته باشند، اما ما برای همین اینجا هستیم که همه چیز را به هم ربط بدهیم!

جعبه سیاه خودروی دایی!

هر چند پس از ساعت ها تلاش کارشناسان “ستون طنز عصرایران ورزشی” نتوانستند جعبه ی سیاه خودروی علی دایی را بیابند، اما این کارشناسان بر این عقیده هستند که راه های کشور و ایضاً خودروهای ما استاندارد بوده و مقصر این حادثه علی دایی می باشد که به جای سوار شدن بر “پورشه” اش با ماکسیما در جاده ها تردد می کرده است! یکی از کارشناسان “ستون طنز عصرایران ورزشی” گفت: “خب بچه ها با این ۵ میلیونی که از توی ماشین علی دایی … “، آخ! ببخشید! این قسمت از صحبت های دوستانمان خصوصی بود! تا دیر نشده منم برم سهمم رو بگیرم! راستی سرقت ۵ میلیون از ماشین علی دایی پس از تصادف هیچ ارتباطی به ما نداره! باور کنین!!

فردوسی پور: دایی خوش شانس بود

عادل فردوسی پور ضمن تکذیب هر گونه تصادفی در جاده اعلام داشت: “بحث مربوط به تصادف مغالطه ای بیش نیست و این بحث ها تنها برای پاک جلوه دادن وضعیت داوری مطرح می گردد!”؛ عادل افزود: “داور بازی راه آهن سپاهان سر علی دایی را شکست!” وی ادامه داد: “در برخی مواقع دیده می شد داور سر تیم مقابل را می بُرَد و علی دایی خیلی خوش شانس هست که الآن روی تنه اش سر دارد و داور تنها سرش را شکست!”

پیچنده، چو پیچنده ببیند خوشش آید!

یکی از خبرسازترین افراد این روزها نیز “کفاشیان” بود. کفاشیان نشان داد در این چهار سالی که رئیس فدراسیون بوده است خیلی چیزها فرا گرفته است؛ یکی از مهمترین چیزهایی که یاد گرفته است “دور زدن” می باشد! همین دور زدن هم باعث شد که یکهو عادل خان حامی کفاشیان شود! برخی معتقد هستند چون عادل همه را می پیچاند، وقتی دید کفاشیان وزارت ورزش را پیچاند و رئیس شد یکهو از او خوشش آمد! به قول قدیمی ها: “پیچنده، چو پیچنده ببیند خوشش آید!”

عیدی بزرگ به حریفان تیم ملی!

در ایام نوروز فدراسیون فوتبال نیز بیکار ننشست و با دادن خبری خوش عیدی بزرگی به حریفان تیم ملی امید داد! بر اساس این خبر: “علیرضا منصوریان باری دیگر و با مسئولیت تیم رده سنی امید به فوتبال ملی بر می گردد.”

یکی از آگاهان با تایید خبر بازگشت منصوریان به کادر تیم ملی امید گفت: “ایشون خوشتیپ نیست که هست! سواد مربی گری نداره که داره! ریاضیات هم جدیداً یاد گرفته و می تونه تا عدد ۳ بشمره! در نتیجه تمام ملاک ها برای پیوستن به کادر تیم ملی رو داره!”

در پایان امیدواریم کادر فنی دیگر بازیکن ۳ اخطاره را بازی ندهد تا آن بلایی که در راه المپیک سرمان آمد، تکرار نشود!

تصاویر جدید بنیامین بهادری در کنار زن سال هند

تصاویر و حواشی حضور سحر قریشی و بازیگران در جشن پیراهن استقلال

عکسی جدید از آنا نعمتی و برادرش در رستوران

تصاویر جدید از هدیه تهرانی و مهران مدیری در سری جدید «قلب یخی»

عکس هایی از عروسی گلزار و النازشاکردوست در یک فیلم عروسی

دو عکس متفاوت الناز شاکردوست با عروسک گوفی و در آمبولانس

تصاویر نرگس محمدی به همراه مادرش در کنسرت موسیقی

تصاویری از حضور هنرمندان در کنسرت بابک جهانبخش

تبلیغ فروشگاهی

مطالب مرتبط با این موضوع

اجباری اجباری، ایمیل شما هرگز منتشر نخواهد شد