رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

By registering with this blog you are also agreeing to receive email notifications for new posts but you can unsubscribe at anytime.


رمز عبور به ایمیل شما ارسال خواهد شد.


کانال رسمی سایت تفریحی

دکه سایت


نظر سنجی

نظرسنجی

به نظر شما کدام سریال امسال ماه رمضان بهتر است؟

Loading ... Loading ...

کلیپ روز
logo-samandehi

تصاویری از فرش قرمز اختصاصی برای بازیگران دیر رسیده در جشنواره فجر

عکس از جشن تولد ۳۸ سالگی آزاده صمدی

مصاحبه از زندگی شخصی امیرحسین مدرس و همسر دومش

عکس همسر آزاده نامداری و دخترش گندم

عکس جدید مهناز افشار و دخترش لینانا

نامه عسل پورحیدری در شبکه اجتماعی پس از خاکسپاری پدر

عکسی جالب از تینا آخوندتبار با دستکش بوکس در حال ورزش

تصاویر تبلیغاتی الیکا عبدالرزاقی و همسرش امین زندگانی

رتبه بدهید:

صادقى: شاید دوباره استقلالى شوم

امیرحسین صادقى مدافع فصل گذشته تیم فوتبال مس کرمان گفت: اگر به هر دلیلى قراردادم با پرسپولیس ثبت نشود به استقلال فکر خواهم کرد. وى اظهار داشت: با پرسپولیس قرارداد داخلى و تعهد دارم. تفاهماتى در این باشگاه انجام داده ام اما هنوز کاملا پرسپولیسى نشده ام. اوادامه داد: شاید پس از انتخابات ریاست جمهورى اتفاق خاصى در باشگاه پرسپولیس بیفتد اما من به مس کرمان برنمى گردم. شاید به دلیل آنکه من را در کرمان دیده اند مى گویند دوباره بازیکن مس خواهم شد. صادقى تاکید کرد: فقط براى دریافت طلب ۳۰ میلیونى ام به کرمان رفتم. تا روز شنبه به مدیرعامل مس کرمان فرصت داده ام تا طلبم را بدهند وگرنه به کمیته انضباطى شکایت خواهم کرد. یک ماه است براى دریافت طلبم به کرمان مى روم.

امیرحسین صادقى مدافع فصل گذشته تیم فوتبال مس کرمان گفت: اگر به هر دلیلى قراردادم با پرسپولیس ثبت نشود به استقلال فکر خواهم کرد. وى اظهار داشت: با پرسپولیس قرارداد داخلى و تعهد دارم. تفاهماتى در این باشگاه انجام داده ام اما هنوز کاملا پرسپولیسى نشده ام. اوادامه داد: شاید پس از انتخابات ریاست جمهورى اتفاق خاصى در باشگاه پرسپولیس بیفتد اما من به مس کرمان برنمى گردم. شاید به دلیل آنکه من را در کرمان دیده اند مى گویند دوباره بازیکن مس خواهم شد. صادقى تاکید کرد: فقط براى دریافت طلب ۳۰ میلیونى ام به کرمان رفتم. تا روز شنبه به مدیرعامل مس کرمان فرصت داده ام تا طلبم را بدهند وگرنه به کمیته انضباطى شکایت خواهم کرد. یک ماه است براى دریافت طلبم به کرمان مى روم. صادقى در مورد اینکه منظورش از اتفاقات در باشگاه پرسپولیس چیست و آیا با سرمربیگرى احتمالى حمید استیلى مشکل دارد، یادآور شد: با هیچکس مشکلى ندارم و سعى مى کنم به تعهدم در قبال پرسپولس متعهد باشم اما صمد مرفاوى چند بار با من تماس گرفت و خواهان بازگشتم به استقلال شد به همین دلیل اگر قراردادم با پرسپولیس ثبت نشود شاید به گزینه استقلال فکر کنم.

تصاویر جدید بنیامین بهادری در کنار زن سال هند

تصاویر و حواشی حضور سحر قریشی و بازیگران در جشن پیراهن استقلال

عکسی جدید از آنا نعمتی و برادرش در رستوران

تصاویر جدید از هدیه تهرانی و مهران مدیری در سری جدید «قلب یخی»

عکس هایی از عروسی گلزار و النازشاکردوست در یک فیلم عروسی

دو عکس متفاوت الناز شاکردوست با عروسک گوفی و در آمبولانس

تصاویر نرگس محمدی به همراه مادرش در کنسرت موسیقی

تصاویری از حضور هنرمندان در کنسرت بابک جهانبخش

تبلیغ فروشگاهی

مطالب مرتبط با این موضوع

اجباری اجباری، ایمیل شما هرگز منتشر نخواهد شد