رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

By registering with this blog you are also agreeing to receive email notifications for new posts but you can unsubscribe at anytime.


رمز عبور به ایمیل شما ارسال خواهد شد.


کانال رسمی سایت تفریحی

دکه سایت


نظر سنجی

نظرسنجی

به نظر شما کدام سریال امسال ماه رمضان بهتر است؟

Loading ... Loading ...

کلیپ روز
logo-samandehi

تصاویری از فرش قرمز اختصاصی برای بازیگران دیر رسیده در جشنواره فجر

عکس از جشن تولد ۳۸ سالگی آزاده صمدی

مصاحبه از زندگی شخصی امیرحسین مدرس و همسر دومش

عکس همسر آزاده نامداری و دخترش گندم

عکس جدید مهناز افشار و دخترش لینانا

نامه عسل پورحیدری در شبکه اجتماعی پس از خاکسپاری پدر

عکسی جالب از تینا آخوندتبار با دستکش بوکس در حال ورزش

تصاویر تبلیغاتی الیکا عبدالرزاقی و همسرش امین زندگانی

رتبه بدهید:

شیث رضایى: اشتباهات بچگانه به پرسپولیس ضربه زد

شیث رضایى مدافع تیم فوتبال پرسپولیس گفت: راحت گل زدیم اما متاسفانه اشتباه بچگانه به پرسپولیس ضربه زد. وى درباره تساوى ۳ بر ۳ پرسپولیس مقابل مس کرمان تصریح کرد: در بازى اول فکر نمى کردیم که این طور خوب باشیم. باید قبول کنیم هنوز هماهنگ نیستیم و بازیکنان نمى توانند راحت تر تصمیم گیرى کنند اما با این حال معتقدم بازى خوبى انجام دادیم. او ادامه داد: همه دیدند پرسپولیس مستحق گرفتن ۳ امتیاز بود و بازیکنان جوان با تمام وجود وارد میدان شدند و شایستگى خود را نشان دادند اما متاسفانه اشتباهات بچه گانه به پرسپولیس ضربه زد. رضایى درباره از دست دادن ضربه پنالتى گفت: چون بعد از یکسال به خانه خود برگشتم جلو آمدم و با شجاعت این تصمیم را گرفتم که پنالتى را بزنم. بار اول ضربه را خوب زدم اما دروازه بان حریف توپ را گرفت و با توجه به اشتباهى که انجام داد و زود جلو آمد پنالتى تکرار شد و در ضربه دوم نیز من کمى بى دقت بودم اما روى هم رفته قبول کنید که مهم گل شدن پنالتى بود که من به خوبى آن را اجرا کردم. شاید باز هم اگر پنالتى شود با تصمیم کرانچار پشت توپ بروم.

شیث رضایى مدافع تیم فوتبال پرسپولیس گفت: راحت گل زدیم اما متاسفانه اشتباه بچگانه به پرسپولیس ضربه زد. وى درباره تساوى ۳ بر ۳ پرسپولیس مقابل مس کرمان تصریح کرد: در بازى اول فکر نمى کردیم که این طور خوب باشیم. باید قبول کنیم هنوز هماهنگ نیستیم و بازیکنان نمى توانند راحت تر تصمیم گیرى کنند اما با این حال معتقدم بازى خوبى انجام دادیم. او ادامه داد: همه دیدند پرسپولیس مستحق گرفتن ۳ امتیاز بود و بازیکنان جوان با تمام وجود وارد میدان شدند و شایستگى خود را نشان دادند اما متاسفانه اشتباهات بچه گانه به پرسپولیس ضربه زد. رضایى درباره از دست دادن ضربه پنالتى گفت: چون بعد از یکسال به خانه خود برگشتم جلو آمدم و با شجاعت این تصمیم را گرفتم که پنالتى را بزنم. بار اول ضربه را خوب زدم اما دروازه بان حریف توپ را گرفت و با توجه به اشتباهى که انجام داد و زود جلو آمد پنالتى تکرار شد و در ضربه دوم نیز من کمى بى دقت بودم اما روى هم رفته قبول کنید که مهم گل شدن پنالتى بود که من به خوبى آن را اجرا کردم. شاید باز هم اگر پنالتى شود با تصمیم کرانچار پشت توپ بروم. رضایى در خصوص اشتباهات خط دفاعى پرسپولیس، تاکید کرد: در گل سوم اسیر یک ضربه استثنائى شدیم و نمى توان این را به گردن دفاع پرسپولیس انداخت. در گل دوم نیز اتفاقات فوتبال به مس کمک کرد و با بلوکه شدن توپ بازیکن حریف زرنگى کرد اما ما باید یاد بگیریم که پرسپولیس نمى تواند وقتى گل مى خورد به گردن یک نفر بیندازد. همانطور که گل مى زند همه در آن شریک هستند زمانى هم که گل مى خورد همه باید جوابگو باشند. این مدافع یادآور شد: قبول دارم مى توانستم بهتر کار کنم و قطعا در بازى هاى بعدى این موضوع را ثابت مى کنم. از هواداران مى خواهم اصلا نگران نباشند چون در بازى هاى آینده اشتباهات ما کمتر خواهد شد. رضایى در خصوص اشتباه مظفرى زاده؛ داور مسابقه در پایان دیدار که قصد داشت او را با اولین کارت زرد اخراج کند، اظهار داشت: خوشحال هستم که مظفرى زاده به اشتباه خود پى برد. فکر مى کنم خطاى من کارت زرد هم نداشت اما به تصمیم مظفرى زاده احترام مى گذارم و خوشحالم او قبول کرد که اشتباه کرده است. رضایى خاطرنشان کرد: قطعا مستحق گرفتن ۳ امتیاز بودیم و مطمئنا در بازى هاى آینده با رفع نقایص بهتر مى شویم. به دلیل اینکه تا حدودى بازى تدارکاتى کم داشتیم با یکدیگر ناهماهنگ بودیم اما این تساوى آخر دنیا نیست و در بازى هاى بعدى با این جوانان جویاى نام خیلى بهتر خواهیم شد.

تصاویر جدید بنیامین بهادری در کنار زن سال هند

تصاویر و حواشی حضور سحر قریشی و بازیگران در جشن پیراهن استقلال

عکسی جدید از آنا نعمتی و برادرش در رستوران

تصاویر جدید از هدیه تهرانی و مهران مدیری در سری جدید «قلب یخی»

عکس هایی از عروسی گلزار و النازشاکردوست در یک فیلم عروسی

دو عکس متفاوت الناز شاکردوست با عروسک گوفی و در آمبولانس

تصاویر نرگس محمدی به همراه مادرش در کنسرت موسیقی

تصاویری از حضور هنرمندان در کنسرت بابک جهانبخش

تبلیغ فروشگاهی

مطالب مرتبط با این موضوع

اجباری اجباری، ایمیل شما هرگز منتشر نخواهد شد