رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

By registering with this blog you are also agreeing to receive email notifications for new posts but you can unsubscribe at anytime.


رمز عبور به ایمیل شما ارسال خواهد شد.


کانال رسمی سایت تفریحی

دکه سایت


نظر سنجی

نظرسنجی

به نظر شما کدام سریال امسال ماه رمضان بهتر است؟

Loading ... Loading ...

کلیپ روز
logo-samandehi

تصاویری از فرش قرمز اختصاصی برای بازیگران دیر رسیده در جشنواره فجر

عکس از جشن تولد ۳۸ سالگی آزاده صمدی

مصاحبه از زندگی شخصی امیرحسین مدرس و همسر دومش

عکس همسر آزاده نامداری و دخترش گندم

عکس جدید مهناز افشار و دخترش لینانا

نامه عسل پورحیدری در شبکه اجتماعی پس از خاکسپاری پدر

عکسی جالب از تینا آخوندتبار با دستکش بوکس در حال ورزش

تصاویر تبلیغاتی الیکا عبدالرزاقی و همسرش امین زندگانی

رتبه بدهید:

شمس: در بازگشت از برزیل از صدا و سیما شکایت مى کنم

سرمربى تیم ملى فوتسال گفت: به دلیل اعلام نتیجه اشتباه بازى ایران و چک در جام جایزه بزرگ برزیل، از مسئولان صدا و سیما شکایت خواهم کرد. وى اظهار داشت: جدا از عدم پخش دیدار حساس ما در مرحله نیمه نهایى جام جایزه بزرگ برزیل، متأسفانه صداوسیما نتیجه بازى ما مقابل چک را اشتباه اعلام کرد. آنها گفتند ما به چک باخته ایم و بعد از مدتى آن را اصلاح کردند. اعضاى تیم ملى از طریق خانواده هایشان متوجه این امر شدند. نمى دانم آنها چه پاسخى در مورد این اشتباه دارند. حتماً در بازگشت از برزیل از صدا و سیما شکایت خواهم کرد و آنها باید پاسخگو باشند. وى افزود: به هیچ وجه اجازه نمى دهم این طور با افکار عمومى بازى شود. در تعجبم در حالى که فوتبال ما در رده بندى فیفا، در جایگاه پنجاه و هشتم قرار گرفته، چرا با تیم ملى فوتسال که در جایگاه چهارم رده بندى دنیا قرار دارد این طور برخورد مى شود.

سرمربى تیم ملى فوتسال گفت: به دلیل اعلام نتیجه اشتباه بازى ایران و چک در جام جایزه بزرگ برزیل، از مسئولان صدا و سیما شکایت خواهم کرد. وى اظهار داشت: جدا از عدم پخش دیدار حساس ما در مرحله نیمه نهایى جام جایزه بزرگ برزیل، متأسفانه صداوسیما نتیجه بازى ما مقابل چک را اشتباه اعلام کرد. آنها گفتند ما به چک باخته ایم و بعد از مدتى آن را اصلاح کردند. اعضاى تیم ملى از طریق خانواده هایشان متوجه این امر شدند. نمى دانم آنها چه پاسخى در مورد این اشتباه دارند. حتماً در بازگشت از برزیل از صدا و سیما شکایت خواهم کرد و آنها باید پاسخگو باشند. وى افزود: به هیچ وجه اجازه نمى دهم این طور با افکار عمومى بازى شود. در تعجبم در حالى که فوتبال ما در رده بندى فیفا، در جایگاه پنجاه و هشتم قرار گرفته، چرا با تیم ملى فوتسال که در جایگاه چهارم رده بندى دنیا قرار دارد این طور برخورد مى شود. مردم از عدم پخش تلویزیونى مسابقات آن هم در مرحله حساس نیمه نهایى ناراحتند. گویى مردم با فوتسال نامحرمند. سرمربى تیم ملى فوتسال در مورد دیدار نهایى این مسابقات خاطرنشان کرد: نه مصدوم داریم و نه محروم. همه نفرات مصمم به انجام یک بازى خوب هستند و تنها نگرانى ما از داخل ایران و پخش نکردن بازى هاست. برزیلى ها در بازى نیمه نهایى خود ۱۲ گل مقابل رومانى به ثمر رسانده اند و نشان از قدرت عجیب آنها دارد. برزیلى ها تمام ستاره هاى چند سال اخیر خود را به همراه دارند. با این حال ما نهایت تلاش مان را به کار مى بندیم که یک نتیجه آبرومند را کسب کنیم.

تصاویر جدید بنیامین بهادری در کنار زن سال هند

تصاویر و حواشی حضور سحر قریشی و بازیگران در جشن پیراهن استقلال

عکسی جدید از آنا نعمتی و برادرش در رستوران

تصاویر جدید از هدیه تهرانی و مهران مدیری در سری جدید «قلب یخی»

عکس هایی از عروسی گلزار و النازشاکردوست در یک فیلم عروسی

دو عکس متفاوت الناز شاکردوست با عروسک گوفی و در آمبولانس

تصاویر نرگس محمدی به همراه مادرش در کنسرت موسیقی

تصاویری از حضور هنرمندان در کنسرت بابک جهانبخش

تبلیغ فروشگاهی

مطالب مرتبط با این موضوع

اجباری اجباری، ایمیل شما هرگز منتشر نخواهد شد