رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

By registering with this blog you are also agreeing to receive email notifications for new posts but you can unsubscribe at anytime.


رمز عبور به ایمیل شما ارسال خواهد شد.


کانال رسمی سایت تفریحی

دکه سایت


نظر سنجی

نظرسنجی

به نظر شما کدام سریال امسال ماه رمضان بهتر است؟

Loading ... Loading ...

کلیپ روز
logo-samandehi

تصاویری از فرش قرمز اختصاصی برای بازیگران دیر رسیده در جشنواره فجر

عکس از جشن تولد ۳۸ سالگی آزاده صمدی

مصاحبه از زندگی شخصی امیرحسین مدرس و همسر دومش

عکس همسر آزاده نامداری و دخترش گندم

عکس جدید مهناز افشار و دخترش لینانا

نامه عسل پورحیدری در شبکه اجتماعی پس از خاکسپاری پدر

عکسی جالب از تینا آخوندتبار با دستکش بوکس در حال ورزش

تصاویر تبلیغاتی الیکا عبدالرزاقی و همسرش امین زندگانی

رتبه بدهید:

شریفى: ملى پوشان متخلف ۳ سال محروم مى شوند

مجتبى شریفى، رئیس کمیته انضباطى فدراسیون فوتبال که سفرش با تیم ملى به کشور بوسنى حرف و حدیث هاى زیادى را به دنبال داشت در این خصوص گفت: تاج تاکید کرده که فدراسیون، شریفى را دیگر تحت عنوان سرپرست به سفر نمى برد اما برخى خبرگزارى ها این مساله را به شکل تندى مطرح کرده اند: وى در خصوص ماجراى درگیرى خداداد عزیزى با هواداران استقلال اهواز اظهار داشت: من در این مورد به گزارش ناظر بازى استناد مى کنم. او گفت که هوادارن به بدترین شکل ممکن نسبت به خداداد فحاشى کردند طورى که هر چقدر به پایان بازى نزدیک مى شدیم شدت فحاشى ها بیشتر مى شد در نهایت خداداد عزیزى رو به آنها گفت که هر چیزى که به من نسبت مى دهید شایسته خودتان و خانواده تان است. البته ما به خداداد تذکر دادیم. هیچ مربى یا بازیکنى نباید به طور مستقیم مقابل هواداران قراربگیرد. ضمن اینکه ناظر تاکید کرد که خداداد از فنس بالا نرفته. به همین دلیل اتهامى متوجه او نیست.

مجتبى شریفى، رئیس کمیته انضباطى فدراسیون فوتبال که سفرش با تیم ملى به کشور بوسنى حرف و حدیث هاى زیادى را به دنبال داشت در این خصوص گفت: تاج تاکید کرده که فدراسیون، شریفى را دیگر تحت عنوان سرپرست به سفر نمى برد اما برخى خبرگزارى ها این مساله را به شکل تندى مطرح کرده اند: وى در خصوص ماجراى درگیرى خداداد عزیزى با هواداران استقلال اهواز اظهار داشت: من در این مورد به گزارش ناظر بازى استناد مى کنم. او گفت که هوادارن به بدترین شکل ممکن نسبت به خداداد فحاشى کردند طورى که هر چقدر به پایان بازى نزدیک مى شدیم شدت فحاشى ها بیشتر مى شد در نهایت خداداد عزیزى رو به آنها گفت که هر چیزى که به من نسبت مى دهید شایسته خودتان و خانواده تان است. البته ما به خداداد تذکر دادیم. هیچ مربى یا بازیکنى نباید به طور مستقیم مقابل هواداران قراربگیرد. ضمن اینکه ناظر تاکید کرد که خداداد از فنس بالا نرفته. به همین دلیل اتهامى متوجه او نیست. رئیس کمیته انضباطى در مورد برخورد با بازیکنان متخلف تیم ملى که در بازى با بوسنى دست به پرخاشگرى زدند، تاکید کرد: من در این خصوص شخصاً با فیفا مکاتباتى داشته ام. از آنها پرسیده ام که آیا ما در خصوص دیدار هاى ملى حق ورود داریم؟ آنها نیز پاسخ منفى داده اند. استدلالشان هم این است که ناظر جهانى به طور طبیعى نباید به کمیته انضباطى فدراسیون فوتبال گزارش دهد بلکه باید به کمیته انضباطى فیفا یا AFC گزارش بدهد. به همین خاطر ما نمى توانیم با این بازیکنان برخورد کنیم و خلاف دستور فیفا حرکت نماییم اما راهکارى اندیشیده ایم که دیگر شاهد چنین اتفاقاتى نباشیم. ما تصویب کرده ایم که اگر بازیکنى آبروى فدراسیون فوتبال کشورمان را به هر دلیل به خطر بیندازد تنبیه ۳۰ میلیون جریمه و محرومیت تا ۳ سال ممکن برایش در نظر گرفته شود.

تصاویر جدید بنیامین بهادری در کنار زن سال هند

تصاویر و حواشی حضور سحر قریشی و بازیگران در جشن پیراهن استقلال

عکسی جدید از آنا نعمتی و برادرش در رستوران

تصاویر جدید از هدیه تهرانی و مهران مدیری در سری جدید «قلب یخی»

عکس هایی از عروسی گلزار و النازشاکردوست در یک فیلم عروسی

دو عکس متفاوت الناز شاکردوست با عروسک گوفی و در آمبولانس

تصاویر نرگس محمدی به همراه مادرش در کنسرت موسیقی

تصاویری از حضور هنرمندان در کنسرت بابک جهانبخش

تبلیغ فروشگاهی

مطالب مرتبط با این موضوع

اجباری اجباری، ایمیل شما هرگز منتشر نخواهد شد