رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

By registering with this blog you are also agreeing to receive email notifications for new posts but you can unsubscribe at anytime.


رمز عبور به ایمیل شما ارسال خواهد شد.


کانال رسمی سایت تفریحی

دکه سایت


نظر سنجی

نظرسنجی

به نظر شما کدام سریال امسال ماه رمضان بهتر است؟

Loading ... Loading ...

کلیپ روز
logo-samandehi

تصاویری از فرش قرمز اختصاصی برای بازیگران دیر رسیده در جشنواره فجر

عکس از جشن تولد ۳۸ سالگی آزاده صمدی

مصاحبه از زندگی شخصی امیرحسین مدرس و همسر دومش

عکس همسر آزاده نامداری و دخترش گندم

عکس جدید مهناز افشار و دخترش لینانا

نامه عسل پورحیدری در شبکه اجتماعی پس از خاکسپاری پدر

عکسی جالب از تینا آخوندتبار با دستکش بوکس در حال ورزش

تصاویر تبلیغاتی الیکا عبدالرزاقی و همسرش امین زندگانی

رتبه بدهید:

شخصیت شناسی ستارگان هنرمند سینما متولد ماه تیر

چقدر ستاره​های متولد تیر را می​شناسید؟ آیا آنچه در مورد متولدین تیر می​دانید در خصوصیت​های اخلاقی این ستاره​ها نیز صدق می​کند؟

● نیوشا ضیغمی: هدفمند، شجاع، با محبت

۱۸تیر ۱۳۵۹ (۸ جولای ۱۹۷۹)

▪ انسانی قدرشناس و بامحبت است و اگر کسی لطفی به او کند، حتما آن را جبران خواهد کرد:

نیوشا ضیغمی موفقیت و جایگاهش به عنوان بازیگر در سینمای ایران را مدیون آقایان جعفری جوزانی و محمدعلی سجادی می داند.

حراجی

▪ به تقدیر و سرنوشت معتقد است:

ضیغمی می گوید: «برای شروع بازیگری به کانون می رفتم ولی بازیگری برایم خیلی جدی نبود. شفاف تر بگویم تلاش آنچنانی برای بازیگر شدن در آن زمان نکردم و این خواست خدا بود که وارد این حرفه شدم.»

▪ زندگی شخصی را از زندگی شغلی اش جدا می داند و هر دو را با هم پیش می برد:

نیوشا ضیغمی: من فکر می کنم کار و پیشرفت یک زن در جامعه هیچ ربطی به موفقیتش در زندگی شخصی و خصوصی اش ندارد. خانمی می تواند در جامعه موفق باشد که زندگی شخصی موفق و سالمی داشته باشد.

▪ اعتمادبه نفسش قابل تحسین است:

نیوشا ضیغمی علت موفقیتش را در ایمان داشتن به کارهایی که می خواسته انجام دهد می داند و اینکه همیشه باور داشته، کاری که می خواهد به سرانجام برساند برایش مهم است و آن را باید انجام دهد. کارم را دنبال می کنم و سختی ها نمی تواند مانع من باشد، چون از شکست نمی ترسم پس حتما به نتیجه می رسم.»

▪ اعتقادات برایش بسیار ارزشمند است:

نیوشا ضیغمی در سال ۹۰ به مناسبت هفته دفاع مقدس به گلزار شهدای یزد رفت.

▪ پول و ثروت بی ارزش ترین ملاک ها در زندگی اش است:

هیچ کدام از فعالیت های ضیغمی طبق گفته خودش جنبه مالی برای او نداشته و صرفا به دنبال علایقش بوده.

▪ به دنبال زندگی ایده آل است:

ضیغمی می گوید: اگر فرد به این نتیجه برسد که هدفش از زندگی چیست و برای چه چیزی زندگی می کند و برای خودش آن را مشخص کند، زمانی که به اولین هدف رسید زیربنایی می شود. برای رسیدن او به دومین هدف و… به این ترتیب به ایده آلش در زندگی نزدیک می شود.

▪ حامی خانواده و اطرافیانش است:

نیوشاضیغمی در مصاحبه ای اعلام کرده: «به عنوان یک خواهر بزرگ تر، آینده روشا (خواهر نیوشا) برای من بسیار پراهمیت است. رابطه من و روشا نه خواهرانه است و نه مادرانه، یک رابطه دوستانه است با حس مادرانه و خواهرانه. از اینکه روشا وارد حرفه سینما شده خیلی خوشحالم. من تا به حال بی ربط از روشا حمایت نکرده ام.»

▪ دوست دارد در هر کاری دستی داشته باشد:

نیوشا ضیغمی علاوه بر بازیگری مدتی است که وارد کار سرمایه گذاری در پروژه های سینمایی شده که اگر این کار را ادامه دهد طولی نخواهد کشید که نام او به فهرست تهیه کنندگان اضافه می شود. علاوه بر اینها، او یک موسسه زیبایی به نام «آدونیس» تاسیس کرده است که مختص بانوان است. جالب تر اینکه نیوشا ضیغمی فارغ التحصیل روانشناسی کودک از دانشگاه شهید بهشتی است و جالب تر اینکه دیپلم معماری هم دارد.

● سام درخشانی ؛ بدشانس، مقتدر، دمدمی مزاج

۲۱ تیر ۱۳۵۳ (۱۱جولای ۱۹۷۳)

▪ نکته سنج است و عقایدی والا دارد:

سام درخشانی معتقد است دهه چهارم زندگی یک هنرمند، اوج شکوفایی و بلوغ هنری اوست و بیشتر افرادی که در دهه دوم و سوم زندگی خود مطرح شدند بعد از این دوره دچار حاشیه می شوند و در کل کنار می روند.

▪ با مردم روابطی ملایم و موزون دارد و رفیق باز است:

سام درخشانی دوران نوجوانی اش را بین چهارراه ولیعصر(عج) و کالج گذرانده و در این محله هم به دنیا آمده است. درخشانی درباره دوران نوجوانی اش اینچنین می گوید: از زمانی که یادم می آید دنبال دوست بوده ام. اول با بچه های محله و بعد هم چند نفر گروهی تشکیل دادیم که یک شکل لباس می پوشیدند و یک مدل کفش می خریدند و من هم مثل همان جوان ها بودم.

▪ هیچ وقت یادگیری و آموزش را کنار نمی گذارد و همیشه تشنه آموزش است:

سام درخشانی خود را از آن دست بازیگرانی می داند که از اجتماعات و محیط پیرامونش خیلی تاثیر می گیرد: «خیی وقت ها در زندگی روزانه ام می ایستم تا یک محیط یا اتفاق را از نزدیک ببینم و این دیدن را در بازی ام به کار می گیریم، من بازیگری را تجربه کردن یک زنگی واقعی می بینم.»

▪ به شانس و تقدیر خیلی اعتقاد دارد:

درخشانی، هنگامی که هنوز معروف نشده بود خود را بدشانس می دانست وقتی از او در این باره سؤال شد چنین پاسخ داد: «شاید زمانی من این را گفته باشم که بدشانس هستم ولی مسلما ناشی از بی تجربگی و نرسیدن به بلوغ فکری باشد. الان که اینجا هستم به این دانش رسیده ام که چه خوب شد آن اتفاق در آن زمان برایم پیش نیامد و حالا احساس می کنم چقدر خوش شانس هستم.»

▪ تاثیرگذار است:

سام درخشانی خودش را فرد تاثیرگذاری معرفی می کند که در هر جمعی که قرار می گیرد دیگران را تحت تاثیر قرار می دهد و می گوید: در دوره نوجوانی اگر گروهی داشتیم، رئیس گروه من بودم.

▪ سلیقه اش دائم در حال تغییر است:

درخشانی در دوره ای از زندگی اش نه اهل خواندن کتاب هنری بوده و نه به هنر فکر می کرده و همچنین علاقه زیادی هم به خلبانی داشته است و همیشه لباس خلبانی می پوشیده تا اینکه رفته رفته به تئاتر علاقه پیدا کرده و در دبیرستان به عنوان بهترین بازیگر تئاتر در منطقه شناخته شده است. او مدتی است که یک عطرفروشی تاسیس کرده است.

▪ در حوزه ای که فعالیت می کند دوست دارد بهترین باشد و برای رسیدن به آن نیز خیلی تلاش می کند:

سام درخشانی دوست دارد مردم او را به عنوان یک بازیگر خوب بشناسند و افرادی که او را می شناسند به دلیل چهره ، بازی یا حاشیه هایش او را به یاد نیاورند.

▪ تشکیل زندگی مشترک برای این شخص مهم و حیاتی است این اتفاق می تواند موفقیت هایش را بیشتر کند:

سام درخشانی خیلی بچه ها را دوست دارد و طبق گفته های خودش ۵ ۴ سالی است که آمادگی ازدواج کردن را دارد اما موقعیتش پیش نیامده است.

▪ شنونده خوبی است و با تمرکز به گفته های اطرافیانش توجه می کند:

سام درخشانی خودش را یکی از بهترین افراد برای درددل کردن می داند و می گوید:«اگر می خواهید درددل کنید پیش من بیایید.»

● تام هنکس؛ مهربان، منضبط و مستقل

۱۹ تیر ۱۳۳۶ (۹ جولای ۱۹۵۶ )

▪ ا گر حرفه ا ش را از روی علاقه اش پیدا کند، ثروت بزرگی را پیش رو دارد:

دستمزد هنکس برای هر کدام از فیلم های اخیرش، ۲۰ میلیون دلار بوده است. بازی او در نقش دوست داشتنی فارست گامپ، ۷۰ میلیون دلار درآمد برایش به همراه داشت. درآمد ناخالص هنکس برای ۳۱ فیلمی که بازی کرده، چیزی حدود ۳ میلیارد دلار تخمین زده می شود که از این لحاظ در بین هنرمندان، مقام اول را داراست. همچنین تام تا به حال برنده ۲ جایزه اسکار برای بازیگر نقش اول مرد در فیلم های «فارست گامپ» و «فیلادلفیا» بوده.

▪ فردی مهربان، خوش مشرب و دوست داشتنی است:

از تماشاگران فیلم های هنکس گرفته تا ستارگان سینمای ایالات متحده، همگی او را دوست دارند. بسیاری از این ستاره ها از جمله ویل اسمیت او را الگو قرار می دهند و دوست دارند یک زندگی حرفه ای مانند او داشته باشند.

▪ تغییرات و تنوع زیاد در زندگی برای این شخص مخرب خواهد بود:

تام هنکس در کتاب خاطراتش از دوران کودکی خود می نویسد: تغییر پشت تغییر، همیشه مجبور بودم طبق عادات و سلیقه نامادری هایم زندگی کنم، زیرا پدرم ۳ بار ازدواج کرد و همسرانش را طلاق می داد و با مادر من هم نتوانست بیش از ۳ سال زندگی کند. بنابراین از یک سالگی طعم نامهربانی های پدر، احساس و رفتار را عوض کرده.

▪ علاقه مند به نجوم و حتی به داستان های علمی تخیلی است:

فیلم مستند «ویرانی فوق العاده» که تام هنکس به عنوان تهیه کننده، فیلمنامه نویس و قصه گو در آن فعالیت کرده است از تجربیات سفر انسان به کره ماه حکایت می کند. در این فیلم، هنکس با روشی جدید و منحصربه فرد تماشاگران را به کره ماه می برد و همچنین برای تهیه این فیلم، تام دست به دامن ناسا شده است.

▪ این شخص خواهان استقلال در زندگی است و دوست ندارد زیر سلطه کسی باشد:

تام هنکس بازیگری را از دوران دبیرستان با تئاتر مدرسه ای آغاز کرد. رفتار مودبانه و موقرش توجه هر تماشاچی را به سوی خود می کشاند. او می خواست هرچه زودتر از میان خانواده از هم پاشیده اش دور شود و استقلال خود را به دست آورد. از این رو تصمیم گرفت وارد دانشگاه شود و زندگی دانشجویی مستقلی را برای خود دست و پا کند.

▪ از نظم و انضباط خاصی برخوردار است:

تام هنکس در گفت وگویی که با اپرا وینفری داشت گفت: هیچ رمز و راز ویژه و بزرگی در ارتباط با من وجود ندارد. شاید برخی از کارهایی که انجام می دهم به چشم بعضی ها عجیب و غریب بیاید و توجهات را به سمت خود جلب کند. اما در کل زمانی که مشغول کار هستم، انضباط را رعایت می کنم و نسبت به آنچه انجام می دهم دقیق هستم و عشق و علاقه خاصی به آن دارم و همه تلاشم این است که کار هنری ام را با خلاقیت انجام دهم.

▪ زندگی شخصی اش برایش حائز اهمیت است:

تا به امروز هیچ روزنامه نگاری نتوانسته وارد خانه هنکس شود و هیچ عکاسی، عکسی از مکانی که او در ان زندگی می کند نگرفته و هیچ وقت خانواده اش را در معرض نمایش نگذاشته است. در صورتی که از جمله هنرمندانی است که بیشترین همکاری و همراهی را با اهالی مطبوعات و رسانه های گروهی دارد.

● هریسون فورد : بد اخلاق تودار و سازگار

۲۲ تیر ۱۳۲۲ (۱۲ جولای ۱۹۴۲ )

▪ این شخص در زندگی مقام خوبی به دست می آورد و در شغلش توفیق کسب می کند:

هریسون فورد در عرصه بازیگری رشد بسیار بالایی داشته و دارد. به طوری که در این زمینه نفر دوم در سینمای تجاری هم است. او از چهره های قدیمی سینمای تجاری است که چندی پیش جایزه افتخاری «سزار» فرانسه را دریافت کرد. همچنین در شصت وچهارمین جشنواره فیلم «لوکارنو» جایزه یوزپلنگ افتخاری یک عمر دستاورد سینمایی به هریسن فورد اعطا شد.

▪ پرحرف نیست اما تودار است و دوست ندارد اطرافیانش از احساساتش مطلع شوند:

هریسون در کودکی بسیار خجالتی بوده و همیشه احساس می کرد با بقیه بچه ها فرق دارد. در مدرسه قوی ترها به او زور می گفتند و او هیچ وقت از خودش دفاع نمی کرد هرچند که از درون از درد می سوخت و خشمی که سال ها در او ماند. ولی همیشه سیاست گاندی را پیش می گرفت و صبر پیشه می کرد.

▪ بداخلاق، مأیوس و بی اعتماد است:

هریسون در سال های دبیرستان گوشه گیر بود و در ورزش اصلا خوب کار نمی کرد و نمره هایش همیشه در سطح پایین بود. والدینش هیچ امیدی به موفقیت او در آینده نداشتند. از تنها چیزی که کمی لذت می برد کار در رادیو بود. صدای او اولین صدایی بود که از رادیو داخلی دبیرستان پخش شد.

▪ اگر به کاری که انجام می دهد علاقه نداشته باشد، بدترین فرد برای آن کار می شود و هر لحظه ممکن است سلامتش را از دست بدهد:

هریسون پس از ورود به دانشگاه رشته ادبیات انگلیسی را ادامه داد که خیلی از آن متنفر بود در همین روزها بود که کم کم علائم افسردگی در او نمایان شد. مدت ها همیشه در حال خواب بود و برایش سخت بود بلند شود. این حالت ۳ سال طول کشید در این ۳ سال کاری انجام نمی داد و بیشتر کلاس هایش را هم شرکت نمی کرد.

▪ آرزوهایش را دنبال می کند و آنها را جدی می گیرد:

وقتی فورد با آرزوهای بسیار که در سر داشت به قصد شرکت در کلاس های بازیگری روانه ایالات متحده شد، تصادف سختی کرد که منجر به یک جراحت روی چانه اش شد و هنوز جای آن روی صورتش باقی مانده است. از فورد حتی از این خط جراحت نیز برای پیش برد آرزوهایش و همچنین ایفای نقش هایش به او کمک کرده است.

▪ در مسائل مادی موفق است و می خواهد سریع پولدار شود:

حضور او در چند فیلم از پرفروش ترین فیلم های تاریخ سینما و این نکته که پول سازترین بازیگر دهه ۱۹۸۰ بوده است همگی می توانند برای اثبات این ادعا کافی باشند. هریسون ثروتمندترین سوپراستار است. فیلم های او نزدیک به ۶ میلیارد دلار فروش داشته و درباره جنگ ستارگان و ایندیانا جونز، از این هم بیشتر بوده است. فورد حتی در ۶۰سالگی هم برای هر عکسش ۲۵ میلیون دلار دریافت می کند، اگر از نظر مالی این هنرمند مدنظر داشته باشیم، می بینیم که در تاریخ سینما برترین است.

▪ طبیعت او سازگار است و دوست ندارد بادیگران مخالفت کند:

هریسون در مسیر پرفراز و نشیب ستاره شدن بارها مورد انتقاد از سوی تهیه کنندگان، کارگردانان و حتی منتقدان قرار گرفت اما بسیار منطقی به گفته های آنان گوش داد و سعی در به کار بردن آنها در جهت سازنده ای برای حرفه بازیگری اش استفاده کرده و در نهایت منجر به ستاره شدن او شد.

تصاویر جدید بنیامین بهادری در کنار زن سال هند

تصاویر و حواشی حضور سحر قریشی و بازیگران در جشن پیراهن استقلال

عکسی جدید از آنا نعمتی و برادرش در رستوران

تصاویر جدید از هدیه تهرانی و مهران مدیری در سری جدید «قلب یخی»

عکس هایی از عروسی گلزار و النازشاکردوست در یک فیلم عروسی

دو عکس متفاوت الناز شاکردوست با عروسک گوفی و در آمبولانس

تصاویر نرگس محمدی به همراه مادرش در کنسرت موسیقی

تصاویری از حضور هنرمندان در کنسرت بابک جهانبخش

تبلیغ فروشگاهی

مطالب مرتبط با این موضوع

اجباری اجباری، ایمیل شما هرگز منتشر نخواهد شد