رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

By registering with this blog you are also agreeing to receive email notifications for new posts but you can unsubscribe at anytime.


رمز عبور به ایمیل شما ارسال خواهد شد.


کانال رسمی سایت تفریحی

دکه سایت


نظر سنجی

نظرسنجی

به نظر شما کدام سریال امسال ماه رمضان بهتر است؟

Loading ... Loading ...

کلیپ روز
logo-samandehi

تصاویری از فرش قرمز اختصاصی برای بازیگران دیر رسیده در جشنواره فجر

عکس از جشن تولد ۳۸ سالگی آزاده صمدی

مصاحبه از زندگی شخصی امیرحسین مدرس و همسر دومش

عکس همسر آزاده نامداری و دخترش گندم

عکس جدید مهناز افشار و دخترش لینانا

نامه عسل پورحیدری در شبکه اجتماعی پس از خاکسپاری پدر

عکسی جالب از تینا آخوندتبار با دستکش بوکس در حال ورزش

تصاویر تبلیغاتی الیکا عبدالرزاقی و همسرش امین زندگانی

رتبه بدهید:

شبکه «ایرانیان» لغو مجوز شد!

مجوز شبکه «ایرانیان» به دلیل عدم رعایت پاره ای موازین باطل شده و به این ترتیب رشیدپور هم برای اینکه انگ فعالیت در یک شبکه ماهواره ای غیرمجاز به او نخورد همکاری اش با این شبکه را قطع کرد.

در حالی که رضا رشیدپور مجری معروف تلویزیون بعد از مشکلاتی که به واسطه حضورش در برنامه های زنده رسانه ملی پیش آمده بود ترجیح داده بود با حضور در کانال تلویزیونی «ایرانیان» و تولید برنامه ای زنده شبیه به «شب شیشه ای» کاری کند که نامش از خاطر مخاطبان نرود اما چندی است که نه کانال تلویزیونی مذکور قابل رویت است و نه رشیدپور در قامت یکی از برنامه سازان این شبکه!

تازه ترین شنیده های شبکه ایران حکایت از آن دارد که حدودا دو ماه قبل از عید نوروز همکاری رشیدپور با کانال تلویزیونی «ایرانیان» قطع شده و دلیل این قطع همکاری هم عدم تمدید مجوز این شبکه از سوی وزارت ارشاد بوده است.

«ایرانیان» به همراه «پرشین تی.وی» و «آی.سی.سی» از جمله شبکه های تلویزیونی برون مرزی بودند که مجوز فعالیت از وزارت ارشاد داشتند اما در این میان مجوز شبکه «ایرانیان» به دلیل عدم رعایت پاره ای موازین باطل شده و به این ترتیب رشیدپور هم برای اینکه انگ فعالیت در یک شبکه ماهواره ای غیرمجاز به او نخورد همکاری اش با این شبکه را قطع کرد.

جالب اینجاست که یک ماه بعد از قطع همکاری رشیدپور با این شبکه، مدیران شبکه هم خودخواسته فعالیت خویش را معلق کردند بدون اینکه درباره دلیل این تعطیلی زودهنگام به مخاطبان خود چیزی بگویند. بعد از تعطیلی این شبکه در اقدامی عجیبتر برنامه های شبکه «GEMMOVIE» از همان فرکانس شبکه «ایرانیان» در حال پخش است که البته به اعتقاد برخی این اقدام برآمده از مراودات دوستانه ای است که مابین مدیران این دو شبکه وجود داشته و حتی خبر تاسیس شبکه «ایرانیان» هم قبل از هر جا در شبکه «GEM» پخش شده بود!

رضا رشیدپور در حال اجرای «شب شما بخیر» در شبکه «ایرانیان»

پاره ای از محافل، نزدیکی این شبکه به مهدی خزعلی را از جمله دلایل تعطیلی آن دانسته اند و برخی نیز عدم جذب کافی آگهی های تبلیغاتی و جور نبودن دخل و خرج را اصلی ترین دلیل تعطیلی دانسته اند.

رضا رشیدپور در شبکه «ایرانیان» برنامه ای با عنوان «شب شما بخیر» را اجرا می کرد و سعی زیادی داشت که این برنامه را شبیه به «شب شیشه ای» کند اما عدم توانایی وی در کشاندن مهمانان معتبر به برنامه اش، سبب ساز آن شد که بخش اعظم برنامه وی به حرفهای تکراری اختصاص یابد که توسط خودِ رشیدپور بیان می شد و این جلوه یک برنامه زنده تلویزیونی را تا حد یک برنامه رادیویی تنزل داده بود. مشکل اصلی اغلب مهمانانی که توسط رشیدپور به برنامه اش دعوت شده و از حضور در این برنامه سرباز می زدند آن بود که این قبیل مهمانان حضور در یک شبکه ماهواره ای را خط قرمز دانسته و گمان می کردند این حضور ممکن است به یک نقطه منفی در رزومه آنان تبدیل شده و شاید هم عاملی شود برای ممنوع الفعالیت شدن آنها!

رضا رشیدپور این روزها و بعد از تعطیلی این شبکه ترجیح داده مدیریت شرکت متبوعش را داشته و با برگزاری برنامه های ارگانی، فعالیتش را ادامه دهد بلکه طی سالهای آینده مشکل حضورش در صداوسیما برطرف شده و بتواند باز هم اجراگر یک تاک شوی زنده باشد.

تصاویر جدید بنیامین بهادری در کنار زن سال هند

تصاویر و حواشی حضور سحر قریشی و بازیگران در جشن پیراهن استقلال

عکسی جدید از آنا نعمتی و برادرش در رستوران

تصاویر جدید از هدیه تهرانی و مهران مدیری در سری جدید «قلب یخی»

عکس هایی از عروسی گلزار و النازشاکردوست در یک فیلم عروسی

دو عکس متفاوت الناز شاکردوست با عروسک گوفی و در آمبولانس

تصاویر نرگس محمدی به همراه مادرش در کنسرت موسیقی

تصاویری از حضور هنرمندان در کنسرت بابک جهانبخش

تبلیغ فروشگاهی

مطالب مرتبط با این موضوع

اجباری اجباری، ایمیل شما هرگز منتشر نخواهد شد