رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

By registering with this blog you are also agreeing to receive email notifications for new posts but you can unsubscribe at anytime.


رمز عبور به ایمیل شما ارسال خواهد شد.


کانال رسمی سایت تفریحی

دکه سایت


نظر سنجی

نظرسنجی

به نظر شما کدام سریال امسال ماه رمضان بهتر است؟

Loading ... Loading ...

کلیپ روز
logo-samandehi

تصاویری از فرش قرمز اختصاصی برای بازیگران دیر رسیده در جشنواره فجر

عکس از جشن تولد ۳۸ سالگی آزاده صمدی

مصاحبه از زندگی شخصی امیرحسین مدرس و همسر دومش

عکس همسر آزاده نامداری و دخترش گندم

عکس جدید مهناز افشار و دخترش لینانا

نامه عسل پورحیدری در شبکه اجتماعی پس از خاکسپاری پدر

عکسی جالب از تینا آخوندتبار با دستکش بوکس در حال ورزش

تصاویر تبلیغاتی الیکا عبدالرزاقی و همسرش امین زندگانی

رتبه بدهید:

سعداوى: در زدن ضربات آخر ضعف داریم

مربى تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: مقابل تراکتورسازى تبریزدیدارسختى را در پیش داریم. امیدواریم با کسب ۳ امتیاز از این پیکار حساس تا حدودى ناکامى هاى گذشته را به دست فراموشى بسپاریم.نعیم سعداوى عنوان کرد: تیم فولاد خوزستان در هفته هشتم رقابت هاى لیگ برتر باشگاه هاى کشور روز جمعه میهمان تیم تراکتورسازى تبریز است که این دیدار براى ما از حساسیت بالایى برخوردار است.وى افزود: تیم فولاد مسابقات خارج از خانه را بهتر برگزار مى کند اما نباید این تیم تازه وارد به لیگ برتر را دست کم گرفت. تیم تراکتورسازى تبریز از دیدارهاى قبلى خود نتایج قابل قبولى به دست آورده است و از هواداران زیادى نیز برخوردار است.او ادامه داد: با وجود تمام امتیازاتى که این تیم تبریزى در این بازى خانگى دارد، ما تنها براى کسب ۳ امتیاز وارد میدان خواهیم شد. امیدواریم بازیکنان فولاد این بار قدر موقعیت هاى به دست آمده را بدانند و نتیجه اى شایسته فوتبال خوزستان را کسب کنند. سعداوى خاطرنشان کرد: بازیکنان فولاد خوزستان در زمین خوب ظاهر مى شوند اما در نتیجه گیرى نهایى و هنگام زدن ضربات آخرضعیف عمل مى کنند. با توجه به تمرینات فشرده قبل از این دیدار، امیدواریم که این مشکل نیز بر طرف شود و تیم ما با دست پر به اهواز باز گردد. مربى تیم فولاد خوزستان اظهار داشت: متاسفانه جلال کاملى مفرد و لفته حمیدى را در این دیدار به علت مصدومیت در اختیار نداریم البته تمام تلاش خود راخواهیم کرد تا با پیروزى مقابل تراکتورسازى تبریز نتایج ضعیف خود را جبران و دل هواداران را شادکنیم. وى اشاره کرد: سرمربى تیم فولاد خوزستان از بازیکنان انتظارات بیشترى دارد و با توجه به تفکرات خود از آنها مى خواهد که درمیدان قدرتمندانه و با انگیزه ظاهر شوند.

مربى تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: مقابل تراکتورسازى تبریزدیدارسختى را در پیش داریم. امیدواریم با کسب ۳ امتیاز از این پیکار حساس تا حدودى ناکامى هاى گذشته را به دست فراموشى بسپاریم.نعیم سعداوى عنوان کرد: تیم فولاد خوزستان در هفته هشتم رقابت هاى لیگ برتر باشگاه هاى کشور روز جمعه میهمان تیم تراکتورسازى تبریز است که این دیدار براى ما از حساسیت بالایى برخوردار است.وى افزود: تیم فولاد مسابقات خارج از خانه را بهتر برگزار مى کند اما نباید این تیم تازه وارد به لیگ برتر را دست کم گرفت. تیم تراکتورسازى تبریز از دیدارهاى قبلى خود نتایج قابل قبولى به دست آورده است و از هواداران زیادى نیز برخوردار است.او ادامه داد: با وجود تمام امتیازاتى که این تیم تبریزى در این بازى خانگى دارد، ما تنها براى کسب ۳ امتیاز وارد میدان خواهیم شد. امیدواریم بازیکنان فولاد این بار قدر موقعیت هاى به دست آمده را بدانند و نتیجه اى شایسته فوتبال خوزستان را کسب کنند. سعداوى خاطرنشان کرد: بازیکنان فولاد خوزستان در زمین خوب ظاهر مى شوند اما در نتیجه گیرى نهایى و هنگام زدن ضربات آخرضعیف عمل مى کنند. با توجه به تمرینات فشرده قبل از این دیدار، امیدواریم که این مشکل نیز بر طرف شود و تیم ما با دست پر به اهواز باز گردد. مربى تیم فولاد خوزستان اظهار داشت: متاسفانه جلال کاملى مفرد و لفته حمیدى را در این دیدار به علت مصدومیت در اختیار نداریم البته تمام تلاش خود راخواهیم کرد تا با پیروزى مقابل تراکتورسازى تبریز نتایج ضعیف خود را جبران و دل هواداران را شادکنیم. وى اشاره کرد: سرمربى تیم فولاد خوزستان از بازیکنان انتظارات بیشترى دارد و با توجه به تفکرات خود از آنها مى خواهد که درمیدان قدرتمندانه و با انگیزه ظاهر شوند. تیم ما با وجود داشتن بازیکنان متعصب خوزستانى براى دستیابى به نتایج امیدوار کننده خود را آماده مى سازد. وى در پایان گفت: امید داریم در هفته هشتم رقابت هاى لیگ برتر اتفاقات غیر قابل پیش بینى فوتبال به نفع تیم فولاد باشد. تیم ما از یک مجموعه منسجم تشکیل شده که همگى باید در راستاى پیشرفت آن قدم برداریم. از هواداران این تیم که تاکنون حامى ما بوده اند صمیمانه خواستاریم صبور باشند و به این تیم جوان فرصت بیشترى بدهند.

تصاویر جدید بنیامین بهادری در کنار زن سال هند

تصاویر و حواشی حضور سحر قریشی و بازیگران در جشن پیراهن استقلال

عکسی جدید از آنا نعمتی و برادرش در رستوران

تصاویر جدید از هدیه تهرانی و مهران مدیری در سری جدید «قلب یخی»

عکس هایی از عروسی گلزار و النازشاکردوست در یک فیلم عروسی

دو عکس متفاوت الناز شاکردوست با عروسک گوفی و در آمبولانس

تصاویر نرگس محمدی به همراه مادرش در کنسرت موسیقی

تصاویری از حضور هنرمندان در کنسرت بابک جهانبخش

تبلیغ فروشگاهی

مطالب مرتبط با این موضوع

اجباری اجباری، ایمیل شما هرگز منتشر نخواهد شد