رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

By registering with this blog you are also agreeing to receive email notifications for new posts but you can unsubscribe at anytime.


رمز عبور به ایمیل شما ارسال خواهد شد.


کانال رسمی سایت تفریحی

دکه سایت


نظر سنجی

نظرسنجی

به نظر شما کدام سریال امسال ماه رمضان بهتر است؟

Loading ... Loading ...

کلیپ روز
logo-samandehi

تصاویری از فرش قرمز اختصاصی برای بازیگران دیر رسیده در جشنواره فجر

عکس از جشن تولد ۳۸ سالگی آزاده صمدی

مصاحبه از زندگی شخصی امیرحسین مدرس و همسر دومش

عکس همسر آزاده نامداری و دخترش گندم

عکس جدید مهناز افشار و دخترش لینانا

نامه عسل پورحیدری در شبکه اجتماعی پس از خاکسپاری پدر

عکسی جالب از تینا آخوندتبار با دستکش بوکس در حال ورزش

تصاویر تبلیغاتی الیکا عبدالرزاقی و همسرش امین زندگانی

رتبه بدهید:

«سعادت آباد» یک میلیاردی شد

فیلم سینمایی«سعادت آباد» وارد باشگاه یک میلیاردی‌ها شد. فیلم مازیار میری که هفته آخر اکرانش در سینمای سرگروه آغاز شده در شصتمین روز اکران خود موفق شد از مرز یک میلیون تومان بگذرد. این فیلم تعداد سینماهایش به عدد ۷ رسیده و روز پنجشنبه ۱۰ میلیون تومان فروخته است. به غیر از «سعادت آباد» از جمع فیلم‌های قدیمی همچنان «یه حبه قند» و «پرتقال خونی» گروه‌های سینمایی خود را حفظ کرده‌اند تا یک هفته دیگر روی پرده باشند. فیلم رضا میرکریمی که همچنان ۱۲ سینما در اختیار دارد چهارشنبه و پنجشنبه روی هم رفته ۱۶ میلیون تومان فروخت. مجموع فروش این فیلم به مرز ۸۷۷ میلیون تومان رسیده است. «پرتقال خونی» هم ۱۱ سالن خود را از دست داده. این فیلم با احتساب فروش ۷ میلیونی‌اش در روز پنجشنبه تا کنون ۴۶۳ میلیون تومان فروخته است، اما از میان فیلم‌های جدید اکران شده «اسب حیوان نجیبی است» و «اخلاقتو خوب کن» آخر هفته فروش فوق العاده ای داشتند. خصوصاً فیلم کاهانی در حالیکه سینما فرهنگ را هم در اختیار ندارد روز پنجشنبه گیشه‌ای ۴۰ میلیونی داشت تا بعد از یک هفته به مجموع ۱۲۲ میلیون تومان برسد. فیلم اطیابی هم چهارشنبه و پنجشنبه به ترتیب ۹ و ۳۰ میلیون تومان فروش داشت. «اخلاقتو خوب کن» در حالیکه ۲۸ سالن در اختیار دارد بعد از ۲ روز موفق شده ۳۹ میلیون تومان فروش کند. این فیلم در گروه آفریقا جایگزین «راه آبی ابریشم» شده است. «نفرین» دیگر فیلم تازه اکران شده که در گروه آزاد اکران شده طی دو روز ۳ میلیون تومان فروخت. فیلم علی توکل‌نیا در ۱۰ سالن به صورت نصفه و نیمه اکران شده روز اول نمایش‌اش چهارشنبه ۸ سینما در اختیار داشت.

فیلم سینمایی«سعادت آباد» وارد باشگاه یک میلیاردی‌ها شد. فیلم مازیار میری که هفته آخر اکرانش در سینمای سرگروه آغاز شده در شصتمین روز اکران خود موفق شد از مرز یک میلیون تومان بگذرد. این فیلم تعداد سینماهایش به عدد ۷ رسیده و روز پنجشنبه ۱۰ میلیون تومان فروخته است. به غیر از «سعادت آباد» از جمع فیلم‌های قدیمی همچنان «یه حبه قند» و «پرتقال خونی» گروه‌های سینمایی خود را حفظ کرده‌اند تا یک هفته دیگر روی پرده باشند. فیلم رضا میرکریمی که همچنان ۱۲ سینما در اختیار دارد چهارشنبه و پنجشنبه روی هم رفته ۱۶ میلیون تومان فروخت. مجموع فروش این فیلم به مرز ۸۷۷ میلیون تومان رسیده است. «پرتقال خونی» هم ۱۱ سالن خود را از دست داده. این فیلم با احتساب فروش ۷ میلیونی‌اش در روز پنجشنبه تا کنون ۴۶۳ میلیون تومان فروخته است، اما از میان فیلم‌های جدید اکران شده «اسب حیوان نجیبی است» و «اخلاقتو خوب کن» آخر هفته فروش فوق العاده ای داشتند. خصوصاً فیلم کاهانی در حالیکه سینما فرهنگ را هم در اختیار ندارد روز پنجشنبه گیشه‌ای ۴۰ میلیونی داشت تا بعد از یک هفته به مجموع ۱۲۲ میلیون تومان برسد. فیلم اطیابی هم چهارشنبه و پنجشنبه به ترتیب ۹ و ۳۰ میلیون تومان فروش داشت. «اخلاقتو خوب کن» در حالیکه ۲۸ سالن در اختیار دارد بعد از ۲ روز موفق شده ۳۹ میلیون تومان فروش کند. این فیلم در گروه آفریقا جایگزین «راه آبی ابریشم» شده است. «نفرین» دیگر فیلم تازه اکران شده که در گروه آزاد اکران شده طی دو روز ۳ میلیون تومان فروخت. فیلم علی توکل‌نیا در ۱۰ سالن به صورت نصفه و نیمه اکران شده روز اول نمایش‌اش چهارشنبه ۸ سینما در اختیار داشت. به غیر از این سه فیلم از روز چهارشنبه«گلچهره» هم اکران شده که طبق اعلام قبلی محمد درمنش فعلاً فروش آن اعلام نشده است. البته قرار بود بعد از گذشت دو هفته آمار فروش دیگر فیلم‌های گروه هنر و تجربه(گلوگاه شیطان و بدرود بغداد) نیز اعلام شود، اما فعلاً خبری از این آمار نیست.

تصاویر جدید بنیامین بهادری در کنار زن سال هند

تصاویر و حواشی حضور سحر قریشی و بازیگران در جشن پیراهن استقلال

عکسی جدید از آنا نعمتی و برادرش در رستوران

تصاویر جدید از هدیه تهرانی و مهران مدیری در سری جدید «قلب یخی»

عکس هایی از عروسی گلزار و النازشاکردوست در یک فیلم عروسی

دو عکس متفاوت الناز شاکردوست با عروسک گوفی و در آمبولانس

تصاویر نرگس محمدی به همراه مادرش در کنسرت موسیقی

تصاویری از حضور هنرمندان در کنسرت بابک جهانبخش

تبلیغ فروشگاهی

مطالب مرتبط با این موضوع

اجباری اجباری، ایمیل شما هرگز منتشر نخواهد شد