رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

By registering with this blog you are also agreeing to receive email notifications for new posts but you can unsubscribe at anytime.


رمز عبور به ایمیل شما ارسال خواهد شد.


کانال رسمی سایت تفریحی

دکه سایت


نظر سنجی

نظرسنجی

به نظر شما کدام سریال امسال ماه رمضان بهتر است؟

Loading ... Loading ...

کلیپ روز
logo-samandehi

تصاویری از فرش قرمز اختصاصی برای بازیگران دیر رسیده در جشنواره فجر

عکس از جشن تولد ۳۸ سالگی آزاده صمدی

مصاحبه از زندگی شخصی امیرحسین مدرس و همسر دومش

عکس همسر آزاده نامداری و دخترش گندم

عکس جدید مهناز افشار و دخترش لینانا

نامه عسل پورحیدری در شبکه اجتماعی پس از خاکسپاری پدر

عکسی جالب از تینا آخوندتبار با دستکش بوکس در حال ورزش

تصاویر تبلیغاتی الیکا عبدالرزاقی و همسرش امین زندگانی

رتبه بدهید:

ساکت: مشکلى براى میزبانى در آسیا نداریم

محمدرضا ساکت مدیرعامل باشگاه سپاهان با بیان اینکه مشکلى براى میزبانى لیگ قهرمانان آسیا در اصفهان وجود ندارد، ابراز امیدوارى کرد تیم فوتبال این باشگاه در بازى با مقاومت هم عملکردى مانند دیدار با مس به نمایش بگذارد. وى ضمن بیان مطلب فوق در مورد اولتیماتوم AFC به این باشگاه براى میزبانى رقابت هاى لیگ قهرمانان آسیا گفت: بسیار امیدواریم با دستور ویژه رئیس سازمان تربیت بدنى ورزشگاه نقش جهان پیش از آغاز آن مسابقات به بهره بردارى برسد اما اگر این اتفاق نیفتد با مساعدت و همکارى ویژه مسئولان باشگاه ذوب آهن، مسابقات خود را همانند سال هاى اخیر در ورزشگاه فولادشهر برگزار خواهیم کرد. او در مورد دیدار تیم فوتبال سپاهان با مقاومت در هفته سوم لیگ برتر اظهار داشت: سپاسى تیم قدرتمند و قابل احترامى است، همانطور که نام مقدسى هم بر آن نهاده شده است و یکى از تیم هاى مطرح لیگ برتر است اما اگر بازیکنان ما بتوانند در این دیدار، عملکرد بازى گذشته خود را تکرار کنند، قطعا مقاومت مغلوب قدرت تیم سپاهان خواهد شد.

محمدرضا ساکت مدیرعامل باشگاه سپاهان با بیان اینکه مشکلى براى میزبانى لیگ قهرمانان آسیا در اصفهان وجود ندارد، ابراز امیدوارى کرد تیم فوتبال این باشگاه در بازى با مقاومت هم عملکردى مانند دیدار با مس به نمایش بگذارد. وى ضمن بیان مطلب فوق در مورد اولتیماتوم AFC به این باشگاه براى میزبانى رقابت هاى لیگ قهرمانان آسیا گفت: بسیار امیدواریم با دستور ویژه رئیس سازمان تربیت بدنى ورزشگاه نقش جهان پیش از آغاز آن مسابقات به بهره بردارى برسد اما اگر این اتفاق نیفتد با مساعدت و همکارى ویژه مسئولان باشگاه ذوب آهن، مسابقات خود را همانند سال هاى اخیر در ورزشگاه فولادشهر برگزار خواهیم کرد. او در مورد دیدار تیم فوتبال سپاهان با مقاومت در هفته سوم لیگ برتر اظهار داشت: سپاسى تیم قدرتمند و قابل احترامى است، همانطور که نام مقدسى هم بر آن نهاده شده است و یکى از تیم هاى مطرح لیگ برتر است اما اگر بازیکنان ما بتوانند در این دیدار، عملکرد بازى گذشته خود را تکرار کنند، قطعا مقاومت مغلوب قدرت تیم سپاهان خواهد شد.مدیرعامل باشگاه سپاهان اصفهان خاطرنشان کرد: سپاهان پتانسیل فنى بالایى براى موفقیت دارد، ما بهترین مربى ایرانى را استخدام کرده ایم و همچنین با حفظ استخوانبندى تیم، بازیکنان مطرحى را به خدمت گرفته ایم و در حال حاضر تیم قدرتمندى را در اختیار داریم که مى تواند با ارائه توانایى هاى خود، یکى از مدعیان قهرمانى در لیگ برتر باشد.ساکت در پایان گفت: بازیکنان سپاهان برخلاف بازى نخست، در مسابقه دوم در لیگ برتر در حد نام و آوازه خود ظاهر شدند و فوتبالى سپاهانى به معناى واقعى را ارائه دادند که هواداران هم از دیدن آن لذت بردند. بسیار امیدوارم نمایش خیره کننده بازیکنان همچنان ادامه دار باشد و بتوانیم در پایان فصل قهرمانى لیگ را به هواداران هدیه کنیم.

تصاویر جدید بنیامین بهادری در کنار زن سال هند

تصاویر و حواشی حضور سحر قریشی و بازیگران در جشن پیراهن استقلال

عکسی جدید از آنا نعمتی و برادرش در رستوران

تصاویر جدید از هدیه تهرانی و مهران مدیری در سری جدید «قلب یخی»

عکس هایی از عروسی گلزار و النازشاکردوست در یک فیلم عروسی

دو عکس متفاوت الناز شاکردوست با عروسک گوفی و در آمبولانس

تصاویر نرگس محمدی به همراه مادرش در کنسرت موسیقی

تصاویری از حضور هنرمندان در کنسرت بابک جهانبخش

تبلیغ فروشگاهی

مطالب مرتبط با این موضوع

اجباری اجباری، ایمیل شما هرگز منتشر نخواهد شد