رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

By registering with this blog you are also agreeing to receive email notifications for new posts but you can unsubscribe at anytime.


رمز عبور به ایمیل شما ارسال خواهد شد.


کانال رسمی سایت تفریحی

دکه سایت


نظر سنجی

نظرسنجی

به نظر شما کدام سریال امسال ماه رمضان بهتر است؟

Loading ... Loading ...

کلیپ روز
logo-samandehi

تصاویری از فرش قرمز اختصاصی برای بازیگران دیر رسیده در جشنواره فجر

عکس از جشن تولد ۳۸ سالگی آزاده صمدی

مصاحبه از زندگی شخصی امیرحسین مدرس و همسر دومش

عکس همسر آزاده نامداری و دخترش گندم

عکس جدید مهناز افشار و دخترش لینانا

نامه عسل پورحیدری در شبکه اجتماعی پس از خاکسپاری پدر

عکسی جالب از تینا آخوندتبار با دستکش بوکس در حال ورزش

تصاویر تبلیغاتی الیکا عبدالرزاقی و همسرش امین زندگانی

رتبه بدهید:

ساعت دیدارهاى پایانى مقدماتى جام جهانى تغییر نمى کند

با نظر نهایى فیفا ؛ ساعت دیدارهاى پایانى مقدماتى جام جهانى تغییر نمى کند براساس نظر فیفا، مسابقه تیم ملى فوتبال ایران مقابل کره جنوبى، چهارشنبه ۲۷ خرداد (۱۷ ژوئن) ساعت ۸ شب به وقت سئول و مسابقه تیم فوتبال عربستان مقابل کره شمالى در همان روز ساعت ۹ شب به وقت ریاض برگزار مى شود. برگزارى همزمان مسابقات تیم ملى فوتبال مقابل کره جنوبى و مسابقه تیم فوتبال عربستان مقابل کره شمالى به دلیل اختلاف ساعت میان شهرهاى سئول و ریاض در روزهاى اخیر بحث برانگیز شد تا آن جا که در نهایت به ارسال نامه از سوى محمد نبى، دبیر کل فدراسیون فوتبال به مسئولان فیفا انجامید اما در نهایت فیفا با برگزارى همزمان این مسابقات موافقت نکرده و ساعت برگزارى رقابت هاى تیم ملى فوتبال ایران مقابل کره جنوبى و تیم فوتبال عربستان مقابل کره شمالى در روز ۲۷ خرداد را به ترتیب ۸ شب به وقت سئول و ۹ شب به وقت ریاض اعلام کرد.

با نظر نهایى فیفا ؛ ساعت دیدارهاى پایانى مقدماتى جام جهانى تغییر نمى کند براساس نظر فیفا، مسابقه تیم ملى فوتبال ایران مقابل کره جنوبى، چهارشنبه ۲۷ خرداد (۱۷ ژوئن) ساعت ۸ شب به وقت سئول و مسابقه تیم فوتبال عربستان مقابل کره شمالى در همان روز ساعت ۹ شب به وقت ریاض برگزار مى شود. برگزارى همزمان مسابقات تیم ملى فوتبال مقابل کره جنوبى و مسابقه تیم فوتبال عربستان مقابل کره شمالى به دلیل اختلاف ساعت میان شهرهاى سئول و ریاض در روزهاى اخیر بحث برانگیز شد تا آن جا که در نهایت به ارسال نامه از سوى محمد نبى، دبیر کل فدراسیون فوتبال به مسئولان فیفا انجامید اما در نهایت فیفا با برگزارى همزمان این مسابقات موافقت نکرده و ساعت برگزارى رقابت هاى تیم ملى فوتبال ایران مقابل کره جنوبى و تیم فوتبال عربستان مقابل کره شمالى در روز ۲۷ خرداد را به ترتیب ۸ شب به وقت سئول و ۹ شب به وقت ریاض اعلام کرد. بر اساس قوانین بین المللى آخرین زمان برگزارى این رقابت ها ۲۷ خرداد ( ۱۷ ژوئن) بوده و به همین دلیل تیم ها فقط تا پیش از ساعت ۱۰ شب این روز مى توانستند به مصاف یکدیگر روند تا ۹۰ دقیقه مسابقه به طور کامل در همین روز برگزار شود اما با توجه به اختلاف ساعت میان شهرهاى سئول و ریاض در صورت برگزارى مسابقه ایران در ساعت ۱۰ شب، تیم هاى عربستان و کره شمالى ناچار به برگزارى مسابقه در ساعت ۴ بعداز ظهر و زیر گرماى ۴۰ درجه هواى این شهر مى شدند لذا با اینکه اولویت فیفا با برگزارى همزمان این ۲ مسابقه است اما به دلیل تأمین سلامت بازیکنان از برگزارى همزمان این رقابت ها صرف نظر شد. گفتنى است هیچ یک از ۴ تیم ایران، کره شمالى، کره جنوبى و عربستان حاضر به برگزارى مسابقه در گرماى ۴۰ درجه هواى شهر ریاض نیستند.

تصاویر جدید بنیامین بهادری در کنار زن سال هند

تصاویر و حواشی حضور سحر قریشی و بازیگران در جشن پیراهن استقلال

عکسی جدید از آنا نعمتی و برادرش در رستوران

تصاویر جدید از هدیه تهرانی و مهران مدیری در سری جدید «قلب یخی»

عکس هایی از عروسی گلزار و النازشاکردوست در یک فیلم عروسی

دو عکس متفاوت الناز شاکردوست با عروسک گوفی و در آمبولانس

تصاویر نرگس محمدی به همراه مادرش در کنسرت موسیقی

تصاویری از حضور هنرمندان در کنسرت بابک جهانبخش

تبلیغ فروشگاهی

مطالب مرتبط با این موضوع

اجباری اجباری، ایمیل شما هرگز منتشر نخواهد شد