رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

By registering with this blog you are also agreeing to receive email notifications for new posts but you can unsubscribe at anytime.


رمز عبور به ایمیل شما ارسال خواهد شد.


کانال رسمی سایت تفریحی

دکه سایت


نظر سنجی

نظرسنجی

به نظر شما کدام سریال امسال ماه رمضان بهتر است؟

Loading ... Loading ...

کلیپ روز
logo-samandehi

تصاویری از فرش قرمز اختصاصی برای بازیگران دیر رسیده در جشنواره فجر

عکس از جشن تولد ۳۸ سالگی آزاده صمدی

مصاحبه از زندگی شخصی امیرحسین مدرس و همسر دومش

عکس همسر آزاده نامداری و دخترش گندم

عکس جدید مهناز افشار و دخترش لینانا

نامه عسل پورحیدری در شبکه اجتماعی پس از خاکسپاری پدر

عکسی جالب از تینا آخوندتبار با دستکش بوکس در حال ورزش

تصاویر تبلیغاتی الیکا عبدالرزاقی و همسرش امین زندگانی

رتبه بدهید:

ساز و کار درون

اگر جوان در عمق وجود و وجدان و فطرت خویش خوب بنگرد، در خواهد یافت که معمولا پذیرش استدلال منطقى و آگاهى یافتن از علت کارها و انصاف دادن در برخوردها و واقع بینى و واقع اندیشى در موضوعات ، او را در تشخیص و ارزیابى صحیح از امور و حوادث بسیار کمک مى کند. مهم ، فهم صحیح مسائل و دریافت درست موضوعات است و تعقل و تفکر درباره علت حوادث و رویدادها مانع بروز هیجانات افراطى ، عصبانیت هاى نابه جا و یا رفتارهاى نامناسب جنسى مى شود؛ چرا که تفکر صحیح در امور خود به خود، انسان را به طرف کارهاى خوب و شایسته و انجام دادن آنها به پیش مى برد: التفکر یدعوا الى البر و العمل به (۷) تفکر، انسان را به سوى نیکى و نیک رفتارى فرا مى خواند. دیدگاه ها و قضاوت هاى یک جانبه و یک بعدى جوان درباره رفتار دیگران (رفتارى که مورد نقد و ارزیابى قرار نگرفته ) و همچنین داشتن انتظارات ثابت و کلیشه اى از افراد (به علت کم تجربگى ) و حتم دانستن بایدها و نبایدهاى سلیقه اى درباره رفتار دیگر انسان ها و داشتن توقعات زورمندانه (بدون مشورت و نظر خواهى از آنان ) و نداشتن روحیه انعطاف پذیرى ، ریشه و اساس بروز هیجانات و عصبانیت هاى نابهنجار و رفتار نامعقولانه جوان را تشکیل مى دهند. برخى احساسات و هیجانات ، با اهداف و مقاصد ما هماهنگى دارند و موجب نشاط و افزایش انگیزه ما در کارها مى شوند، به طورى که کمک مى کنند تا به اهداف و مقاصد ارزشمند خود دست یابیم . این گونه احساسات و عواطف را ((هیجانات مثبت )) نام مى نهند.

اگر جوان در عمق وجود و وجدان و فطرت خویش خوب بنگرد، در خواهد یافت که معمولا پذیرش استدلال منطقى و آگاهى یافتن از علت کارها و انصاف دادن در برخوردها و واقع بینى و واقع اندیشى در موضوعات ، او را در تشخیص و ارزیابى صحیح از امور و حوادث بسیار کمک مى کند. مهم ، فهم صحیح مسائل و دریافت درست موضوعات است و تعقل و تفکر درباره علت حوادث و رویدادها مانع بروز هیجانات افراطى ، عصبانیت هاى نابه جا و یا رفتارهاى نامناسب جنسى مى شود؛ چرا که تفکر صحیح در امور خود به خود، انسان را به طرف کارهاى خوب و شایسته و انجام دادن آنها به پیش مى برد: التفکر یدعوا الى البر و العمل به (۷) تفکر، انسان را به سوى نیکى و نیک رفتارى فرا مى خواند. دیدگاه ها و قضاوت هاى یک جانبه و یک بعدى جوان درباره رفتار دیگران (رفتارى که مورد نقد و ارزیابى قرار نگرفته ) و همچنین داشتن انتظارات ثابت و کلیشه اى از افراد (به علت کم تجربگى ) و حتم دانستن بایدها و نبایدهاى سلیقه اى درباره رفتار دیگر انسان ها و داشتن توقعات زورمندانه (بدون مشورت و نظر خواهى از آنان ) و نداشتن روحیه انعطاف پذیرى ، ریشه و اساس بروز هیجانات و عصبانیت هاى نابهنجار و رفتار نامعقولانه جوان را تشکیل مى دهند. برخى احساسات و هیجانات ، با اهداف و مقاصد ما هماهنگى دارند و موجب نشاط و افزایش انگیزه ما در کارها مى شوند، به طورى که کمک مى کنند تا به اهداف و مقاصد ارزشمند خود دست یابیم . این گونه احساسات و عواطف را ((هیجانات مثبت )) نام مى نهند. گاهى احساسات و هیجاناتى ظهور مى یابند که مانع دستیابى ما به اهداف و مقاصد ارزشمند مى شوند؛ یعنى بروز آن ها همراه با حالت افسردگى ، عصبانیت ، نارضایتى ، تاسف و فشار و خشونت است که عملا انسان را از رسیدن به اهداف و مقاصد متعالى باز مى دارند. این گونه هیجانات را ((هیجانات منفى )) نام نهاده اند.

تصاویر جدید بنیامین بهادری در کنار زن سال هند

تصاویر و حواشی حضور سحر قریشی و بازیگران در جشن پیراهن استقلال

عکسی جدید از آنا نعمتی و برادرش در رستوران

تصاویر جدید از هدیه تهرانی و مهران مدیری در سری جدید «قلب یخی»

عکس هایی از عروسی گلزار و النازشاکردوست در یک فیلم عروسی

دو عکس متفاوت الناز شاکردوست با عروسک گوفی و در آمبولانس

تصاویر نرگس محمدی به همراه مادرش در کنسرت موسیقی

تصاویری از حضور هنرمندان در کنسرت بابک جهانبخش

تبلیغ فروشگاهی

مطالب مرتبط با این موضوع

اجباری اجباری، ایمیل شما هرگز منتشر نخواهد شد