رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

By registering with this blog you are also agreeing to receive email notifications for new posts but you can unsubscribe at anytime.


رمز عبور به ایمیل شما ارسال خواهد شد.


کانال رسمی سایت تفریحی

دکه سایت


نظر سنجی

نظرسنجی

به نظر شما کدام سریال امسال ماه رمضان بهتر است؟

Loading ... Loading ...

کلیپ روز
logo-samandehi

تصاویری از فرش قرمز اختصاصی برای بازیگران دیر رسیده در جشنواره فجر

عکس از جشن تولد ۳۸ سالگی آزاده صمدی

مصاحبه از زندگی شخصی امیرحسین مدرس و همسر دومش

عکس همسر آزاده نامداری و دخترش گندم

عکس جدید مهناز افشار و دخترش لینانا

نامه عسل پورحیدری در شبکه اجتماعی پس از خاکسپاری پدر

عکسی جالب از تینا آخوندتبار با دستکش بوکس در حال ورزش

تصاویر تبلیغاتی الیکا عبدالرزاقی و همسرش امین زندگانی

رتبه بدهید:

زندگی موفق در گرو نزدیکی افکار زوجین است

کارشناسان معتقدند که افراد در زندگی فقط جذب جذابیتهای فیزیکی و ظاهری یکدیگر نمی شوند، زیرا جذابیتهای ظاهری به تنهایی نمی تواند موجب ارتباط موثر در زندگی مشترک شود . در این رابطه در ابتدا باید بپذیریم که بسیاری از قوانین جهانی وجود ما را در این دنیا کنترل می کنند. یکی از آنها قانون جاذبه است که همگان به وجود آن اعتراف می کنیم. این قانون بر ما نیز تاثیر دارد اما نه صرفا بر جسم و بدن ما، بلکه بر روح و فکر ما نیز تاثیر می گذارد. ما بارها و بارها شیفته صحبت کردن با برخی افراد شده ایم. علت آن نیز تناسب و هماهنگی تفکرات شخص مورد نظر با روحیه و تفکرات ماست. وقتی ما می بینیم که فردی به علایق و سلایق ما نزدیک است جذب او شده و بیشتر مایل به برقراری و گسترش رابطه با وی هستیم. در واقع ، آنچه ما را به یکدیگر نزدیک می کند نزدیک بودن افکار ماست. وقتی احساس می کنیم جهت دید ما و فرد مقابل به موضوعی مشابه است بیشتر خود را با او هماهنگ حس می کنیم. همواره در زندگی باید بپذیریم که سلیقه افراد با یکدیگر متفاوت است و این حق آنان است که سلیقه مختص خود را داشته باشند .

کارشناسان معتقدند که افراد در زندگی فقط جذب جذابیتهای فیزیکی و ظاهری یکدیگر نمی شوند، زیرا جذابیتهای ظاهری به تنهایی نمی تواند موجب ارتباط موثر در زندگی مشترک شود . در این رابطه در ابتدا باید بپذیریم که بسیاری از قوانین جهانی وجود ما را در این دنیا کنترل می کنند. یکی از آنها قانون جاذبه است که همگان به وجود آن اعتراف می کنیم. این قانون بر ما نیز تاثیر دارد اما نه صرفا بر جسم و بدن ما، بلکه بر روح و فکر ما نیز تاثیر می گذارد. ما بارها و بارها شیفته صحبت کردن با برخی افراد شده ایم. علت آن نیز تناسب و هماهنگی تفکرات شخص مورد نظر با روحیه و تفکرات ماست. وقتی ما می بینیم که فردی به علایق و سلایق ما نزدیک است جذب او شده و بیشتر مایل به برقراری و گسترش رابطه با وی هستیم. در واقع ، آنچه ما را به یکدیگر نزدیک می کند نزدیک بودن افکار ماست. وقتی احساس می کنیم جهت دید ما و فرد مقابل به موضوعی مشابه است بیشتر خود را با او هماهنگ حس می کنیم. همواره در زندگی باید بپذیریم که سلیقه افراد با یکدیگر متفاوت است و این حق آنان است که سلیقه مختص خود را داشته باشند . در ضمن باید بدانیم که ما نمی توانیم برای مدتی طولانی افراد را وادار کنیم تا سلایق ما را بپذیرند. اما آنچه در زندگی و به ویژه زندگی مشترک اهمیت دارد این است که تفکر کلی و نگاه افراد هماهنگ و نزدیک به هم باشد. یکی از بدیهیات در تعریف افراد از زندگی خوب و خوشبختی یا به عبارتی تعریف افراد از بهشتی که آرزوی آن را دارند زندگی در محیطی عاری از هر گونه استرس و فشار روحی است و این در صورتی امکان دارد که روحیه ای نزدیک و هماهنگ با هم داشته باشند. وقتی قرار است دو نفر یکدیگر را کامل کنند، در واقع باید روح یکدیگر را کامل کنند و گرنه نمی توانند و قرارهم نیست که تغییری در جسم یکدیگر دهند. به همین علت است که نمی توان صرفا با دیدن فردی و شنیدن در مورد ویژگی ها و خصوصیاتش با او ازدواج کرد و امیدوار بود که خوشبختی نیز از راه برسد

تصاویر جدید بنیامین بهادری در کنار زن سال هند

تصاویر و حواشی حضور سحر قریشی و بازیگران در جشن پیراهن استقلال

عکسی جدید از آنا نعمتی و برادرش در رستوران

تصاویر جدید از هدیه تهرانی و مهران مدیری در سری جدید «قلب یخی»

عکس هایی از عروسی گلزار و النازشاکردوست در یک فیلم عروسی

دو عکس متفاوت الناز شاکردوست با عروسک گوفی و در آمبولانس

تصاویر نرگس محمدی به همراه مادرش در کنسرت موسیقی

تصاویری از حضور هنرمندان در کنسرت بابک جهانبخش

تبلیغ فروشگاهی

مطالب مرتبط با این موضوع

مدیر مدرسه دانلود

ارسال در ۲۲ تیر ۱۳۸۸

1

link shoma sabt shod.ma ra ba name downloade hame chiz link konid.

پاسخ به کامنت
اجباری اجباری، ایمیل شما هرگز منتشر نخواهد شد