رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

By registering with this blog you are also agreeing to receive email notifications for new posts but you can unsubscribe at anytime.


رمز عبور به ایمیل شما ارسال خواهد شد.


کانال رسمی سایت تفریحی

دکه سایت


نظر سنجی

نظرسنجی

به نظر شما کدام سریال امسال ماه رمضان بهتر است؟

Loading ... Loading ...

کلیپ روز
logo-samandehi

تصاویری از فرش قرمز اختصاصی برای بازیگران دیر رسیده در جشنواره فجر

عکس از جشن تولد ۳۸ سالگی آزاده صمدی

مصاحبه از زندگی شخصی امیرحسین مدرس و همسر دومش

عکس همسر آزاده نامداری و دخترش گندم

عکس جدید مهناز افشار و دخترش لینانا

نامه عسل پورحیدری در شبکه اجتماعی پس از خاکسپاری پدر

عکسی جالب از تینا آخوندتبار با دستکش بوکس در حال ورزش

تصاویر تبلیغاتی الیکا عبدالرزاقی و همسرش امین زندگانی

رتبه بدهید:

زندگینامه الساندرا امبروسیو مانکن معروف برزیلی(+عکس)

زندگینامه الساندرا امبروسیو مانکن معروف برزیلی(+عکس) 
ادامه مطلب راببینید

امبروسیو در۱۱ آوریل ۱۹۸۱، در برزیل متولد شد. اصلیت پدر و مادر او ایتالیایی و لهستانی است، که مالک یک پمپ بنزین اند. امبروسیو تنها هشت سال داشت که تصمیم گرفت یک مدل شود،

الساندارا اومبرسیو


نام تولد :              الساندرا کورینی امبروسیو
تاریخ تولد:         11 آوریل ،۱۹۸۱(۲۹ سال)
محل تولد:           ارچیم، ریو گراندی دو سول، برزیل
قد:                     5 فوت و ۱۰ اینچ(۷۸/۱ متر)
رنگ مو:              قهوه ای
رنگ چشم:            قهوه ای
اندازه ها:             34-23-34(امریکایی)
                          86-58-86(اروپایی)


وزن:                     112پوند/۵۱ کیلوگرم


سایز پیرهن:            4(امریکایی) /۳۴(اروپایی)


سایز کفش:              9(امریکایی) /۴۱(اروپایی)


                              مدیریت مدل الیت
نمایندگی:                 مدیریت مدل استورم
                             نمایندگی ماریلین
                            هامبورگ مدیریت مدل

همسر:جمی مازور

زندگینامه الساندرا امبروسیو مانکن معروف برزیلی(+عکس) www.TAFRIHI.com


الساندرا کورینی امبروسیو( اغلب بدون نشان تشخیص هجی می شود؛ متولد ۱۱ آوریل ۱۹۸۱) یک مدل برزیلی است. که باعنوان “آینده جهان مدلینگ” توصیف شد، امبروسیو درحرفه خود با ویکتوریا سکرت شناخته و بعنوان اولین مدل در سری “PINK” شرکت انتخاب شد. امبروسیو اخیراً یکی از مانکن های ویکتوریا سکرت و چهره اسبق شرکت next uk شد.

گذشته از حرفه مدل بودن، امبروسیو بعنوان سفیر ملی در انجمن اسکلروسیس چند ملیتی نمایانده می شود. امبروسیو همچنین توسط  Askmen.com بعنوان فرد شماره ۲  “99تن از شایسته ترین زنان ۲۰۰۸” انتخاب شد.

 

 

تولد
امبروسیو در۱۱ آوریل ۱۹۸۱، در برزیل متولد شد. اصلیت پدر و مادر او ایتالیایی و لهستانی است، که مالک یک پمپ بنزین اند. امبروسیو تنها هشت سال داشت که تصمیم گرفت یک مدل شود، بعد از دیدن عکسی از دخترتاپ کارن مولدر در مجله:او گفت، ” می خواهم مثل او باشم”. او در سن ۱۲ سالگی در یک کلاس مدل شدن (مدلینگ)ثبت نام کرد و در ۱۴ سالگی یکی از ۲۰ فینالیست در رقابت مدلینگ ممتاز در برزیل بود. امبروسیو همیشه بخاطر گوشهای بزرگش نامطمئن بود و در ۱۱ سالگی جراحی زیبایی داشت تا گوشهایش را کوچک کند، دو سال بعد او از عوارض آن رنج برد. در سال ۲۰۰۶ او در شوی سواحل تایرا پدیدار شد، و گفت جراحی یک تجربه بدی بوده و آن را از هرجراحی پلاستیک دوباره ای دلسرد کرده است.


حرفه مدلینگ

زندگینامه الساندرا امبروسیو مانکن معروف برزیلی(+عکس) www.TAFRIHI.com

وقتی امبروسیو۱۲ سال داشت در یک کلاس مدل شدن (مدلینگ)ثبت نام کرد، سپس در سن ۱۵ سالگی برای دیلسن استین شروع به کارمدلینگ کرد
. برنده چهره مدل ممتاز برزیل حرفه مدل بودن خود را با جدیت ادامه داد. اولین برجستگی او در شغل مدل بودن تصویر او برجلد مجله elle برزیلی بود.او از آن پس با مارکهای معروفی همچون ریولون، کریستین دیور، جیورجیا ارمنی، رولکس، اسکار د لا رنتا، گوچی، اسکادا، روکو باروکو، کالوین کلیئن و رالف لائرن، و نیز پیرئلی کالندر کارکرد. او راهروهای باریکی را برای طراحهایی همچون لائورا بیاجیوتی، بایلوس، فندی، ایزی میاک، کنزو، کریستین دیور، نیکول میلر، رالف لائرن، جیورجیا ارمنی، ویوئنی وست وود، و اسکار د لا رنتا راه رفته است.عکس او روی جلد بیش از ۵۰ مجله بین المللی همچون کازموپولیتان ، الی ، جی کیو، بازار هارپر، ماری کلایری، اوشن درایو، ووگو انداخته شده و در سال ۲۰۰۶ تنها مدلی است که عکس او روی جلد مجله گلامور در ایالت متحده انداخته شد.

 

او برای اولین بار در سال ۲۰۰۰در شوی مد سکرت ویکتوریا پدیدار شد. نزدیک ۲۰۰۴، او بعنوان اولین مدل در سری “PINK” سکرت ویکتوریا انتخاب شد ودر یک کلمه” فرشته” محدود شد. در سال ۲۰۰۵،  او طوری برجسته در راهروی شوی مد سکرت ویکتوریا راه رفت که کاملاً مورد پسند قرار گرفت. امبروسیو سپس در چاپ ۲۰۰۸ شوی مد، با راه رفتن درراهرو تنها ۳ ماه بعد از تولد اولین بچه اش ،توجه ها را به خود جلب کرد. او در همان سال شو را اجرا کرد.


مقام فرشته امبروسیو توجه عموم را برایش به همراه داشت، اغلب توسط رسانه های محبوب بعنوان یکی از زنان جذاب جهان ذکر می شد. او در می ۲۰۰۷ ،بعنوان یکی از افراد سال مجله “۱۰۰ نفر از زیباترین افراد جهان” ، بهمراه فرشتگان دیگر انتخاب شد. امبروسیو از جمله مدلهای پر درآمد جهان است.


امبروسیو چهره شرکت  next uk بود و در اولین حضور تلویزیونی خود در ۱۲ سالگی ستاره شد. او همچنین قراردادی را با مدیریت مدل استورم در لندن امضا کرد.

 

حضور تلویزیونی
در سال ۲۰۰۶، نگینی در گیشه فیلمهای اکشن بود، درفیلم کازینو رویال خیلی کوتاه بعنوان دختر تنیس باز ظاهر شد


در ۲۶ نوامبر ۲۰۰۷امبروسیو با دوستانش فرشتگان سکرت ویکتوریا آدریانا لیما، سلیتا ابانکس، ماریسا میلر، میراندا کر، و هیدی کلوم ،ستاره مهمان در یک قسمت سریال how i meet your mothre

 

زندگی شخصی


زندگینامه الساندرا امبروسیو مانکن معروف برزیلی(+عکس) www.TAFRIHI.com

او درمورد هیکلش بسیار هوشیار است و با مربی برزیلی خود تمرین بات لیفت می کند، که ترکیبی از رقص سامبا، کاپوایریا و ایروبیک است.
وقتی امبروسیو برای اولین بار به نیویورک آمد، ژیسل بوندچن برای دو هفته یک آپارتمان  به او اجاره داد و آدریانا لیما به اودر ترجمه انگلیسی کمک کرد .
او آن هفته خود را باعنوان جهش از یک کشور به کشور دیگر برای عکس انداختن شرح داد و در این بین او چند مصاحبه تلفنی انجام داد. او هنوز خانواده اش را در برزیل ملاقات می کند و ارچیم ، برزیل را مطلوبترین جا در جهان می داند و سفرهای جهانی هنوز او را متقاعد نکرده است.


در۲۴ آگوست ۲۰۰۸، در فلوریانوپلیس برزیل،امبروسیو و نامزدش ، تاجر کالیفرنیایی جمی مازور،  صاحب یک فرزند دختر ، بنام آنجا لویس آمبروسیو مازور  شدند.

تصاویر جدید بنیامین بهادری در کنار زن سال هند

تصاویر و حواشی حضور سحر قریشی و بازیگران در جشن پیراهن استقلال

عکسی جدید از آنا نعمتی و برادرش در رستوران

تصاویر جدید از هدیه تهرانی و مهران مدیری در سری جدید «قلب یخی»

عکس هایی از عروسی گلزار و النازشاکردوست در یک فیلم عروسی

دو عکس متفاوت الناز شاکردوست با عروسک گوفی و در آمبولانس

تصاویر نرگس محمدی به همراه مادرش در کنسرت موسیقی

تصاویری از حضور هنرمندان در کنسرت بابک جهانبخش

تبلیغ فروشگاهی

مطالب مرتبط با این موضوع

اجباری اجباری، ایمیل شما هرگز منتشر نخواهد شد