رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

By registering with this blog you are also agreeing to receive email notifications for new posts but you can unsubscribe at anytime.


رمز عبور به ایمیل شما ارسال خواهد شد.


کانال رسمی سایت تفریحی

دکه سایت


نظر سنجی

نظرسنجی

به نظر شما کدام سریال امسال ماه رمضان بهتر است؟

Loading ... Loading ...

کلیپ روز
logo-samandehi

تصاویری از فرش قرمز اختصاصی برای بازیگران دیر رسیده در جشنواره فجر

عکس از جشن تولد ۳۸ سالگی آزاده صمدی

مصاحبه از زندگی شخصی امیرحسین مدرس و همسر دومش

عکس همسر آزاده نامداری و دخترش گندم

عکس جدید مهناز افشار و دخترش لینانا

نامه عسل پورحیدری در شبکه اجتماعی پس از خاکسپاری پدر

عکسی جالب از تینا آخوندتبار با دستکش بوکس در حال ورزش

تصاویر تبلیغاتی الیکا عبدالرزاقی و همسرش امین زندگانی

رتبه بدهید:

رینالدو: مربیان استقلال برایم تمرینات ویژه در نظر نگرفته اند

هافبک پرویى تیم فوتبال استقلال تهران گفت: در فصل گذشته از مربیانم خواستم براى من تمرینات متفاوتى در نظر بگیرند اما نمى دانم چرا این اتفاق نیفتاد.وى در خصوص مصدومیت طولانى مدتش از سال گذشته اظهار داشت: روز اولى که به ایران آمدم تست پزشکى دادم و هیچ مشکلى نداشتم اما شایعه شده بود هنگام ورود به ایران مصدوم هستم اما چنین موضوعى صحت ندارد. حتى پیش از این دچار چنین مصدومیت طولانى مدتى نشده بودم. وى ادامه داد: فصل مسابقات در پرو با اینجا از لحاظ زمانى متفاوت است. هنگام عقد قراردادم با استقلال ۲ ماه از مسابقات لیگ پرو گذشته بود و من اصلا تمرینى نداشتم. به هر حال چون نیم فصل به استقلال آمدم باید تمرینات متفاوتى نسبت به سایر بازیکنان انجام مى دادم. حتى از مربیانم در آن زمان نیز خواستم که براى من تمریناتى متفاوت در نظر بگیرند اما نمى دانم چرا این اتفاق نیفتاد. این بازیکن بدون آن که نامى از مربى خاصى ببرد ، تاکید کرد: شاید به این خاطر مربیان براى من تمرینات ویژه در نظر نگرفتند که ارتباط زبانى مناسبى نداشتیم.در مجموع اعتقاد دارم این مصدومیت جزوبدشانسى هاى من بود و ممکن است هر روز براى یک بازیکن پیش بیاید. رینالدو در خصوص این که چه کسى در این مصدومیت طولانى مدت او مقصر است ،گفت: نباید به راحتى قضاوت کنیم که چه کسى صد درصد مقصر بوده است.

هافبک پرویى تیم فوتبال استقلال تهران گفت: در فصل گذشته از مربیانم خواستم براى من تمرینات متفاوتى در نظر بگیرند اما نمى دانم چرا این اتفاق نیفتاد.وى در خصوص مصدومیت طولانى مدتش از سال گذشته اظهار داشت: روز اولى که به ایران آمدم تست پزشکى دادم و هیچ مشکلى نداشتم اما شایعه شده بود هنگام ورود به ایران مصدوم هستم اما چنین موضوعى صحت ندارد. حتى پیش از این دچار چنین مصدومیت طولانى مدتى نشده بودم. وى ادامه داد: فصل مسابقات در پرو با اینجا از لحاظ زمانى متفاوت است. هنگام عقد قراردادم با استقلال ۲ ماه از مسابقات لیگ پرو گذشته بود و من اصلا تمرینى نداشتم. به هر حال چون نیم فصل به استقلال آمدم باید تمرینات متفاوتى نسبت به سایر بازیکنان انجام مى دادم. حتى از مربیانم در آن زمان نیز خواستم که براى من تمریناتى متفاوت در نظر بگیرند اما نمى دانم چرا این اتفاق نیفتاد. این بازیکن بدون آن که نامى از مربى خاصى ببرد ، تاکید کرد: شاید به این خاطر مربیان براى من تمرینات ویژه در نظر نگرفتند که ارتباط زبانى مناسبى نداشتیم.در مجموع اعتقاد دارم این مصدومیت جزوبدشانسى هاى من بود و ممکن است هر روز براى یک بازیکن پیش بیاید. رینالدو در خصوص این که چه کسى در این مصدومیت طولانى مدت او مقصر است ،گفت: نباید به راحتى قضاوت کنیم که چه کسى صد درصد مقصر بوده است. ترجیح مى دهم اینطور باور کنم مصدومیت من طبیعى بوده و تقصیر ها را به گردن کسى نیندازم. در حال حاضر نیز روى این مسأله تمرکز کرده ام که براى استقلال مفید باشم و بتوانم بهترین بازى ها را ارائه کنم. وى درخصوص آخرین وضعیت استقلال خاطرنشان کرد: خوشبختانه جو خوبى بر تیم ما حاکم است و تمامى بچه ها با انگیزه برد وارد زمین مسابقه مى شوند. امیدوارم در دیدار روز دوشنبه بتوانیم سایپا را شکست داده و به رده هاى بالاى جدول برسیم.

تصاویر جدید بنیامین بهادری در کنار زن سال هند

تصاویر و حواشی حضور سحر قریشی و بازیگران در جشن پیراهن استقلال

عکسی جدید از آنا نعمتی و برادرش در رستوران

تصاویر جدید از هدیه تهرانی و مهران مدیری در سری جدید «قلب یخی»

عکس هایی از عروسی گلزار و النازشاکردوست در یک فیلم عروسی

دو عکس متفاوت الناز شاکردوست با عروسک گوفی و در آمبولانس

تصاویر نرگس محمدی به همراه مادرش در کنسرت موسیقی

تصاویری از حضور هنرمندان در کنسرت بابک جهانبخش

تبلیغ فروشگاهی

مطالب مرتبط با این موضوع

اجباری اجباری، ایمیل شما هرگز منتشر نخواهد شد