رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

By registering with this blog you are also agreeing to receive email notifications for new posts but you can unsubscribe at anytime.


رمز عبور به ایمیل شما ارسال خواهد شد.


کانال رسمی سایت تفریحی

دکه سایت


نظر سنجی

نظرسنجی

به نظر شما کدام سریال امسال ماه رمضان بهتر است؟

Loading ... Loading ...

کلیپ روز
logo-samandehi

تصاویری از فرش قرمز اختصاصی برای بازیگران دیر رسیده در جشنواره فجر

عکس از جشن تولد ۳۸ سالگی آزاده صمدی

مصاحبه از زندگی شخصی امیرحسین مدرس و همسر دومش

عکس همسر آزاده نامداری و دخترش گندم

عکس جدید مهناز افشار و دخترش لینانا

نامه عسل پورحیدری در شبکه اجتماعی پس از خاکسپاری پدر

عکسی جالب از تینا آخوندتبار با دستکش بوکس در حال ورزش

تصاویر تبلیغاتی الیکا عبدالرزاقی و همسرش امین زندگانی

رتبه بدهید:

روزهای سخت یک بازیگر زیر دستگاه دیالیز

مصطفی عبدالهی هنرمند و بازیگر با سابقه تئاتر و رادیو این روزها به دلیل شدت یافتن بیماری در بیمارستان شریعتی بستری است و به دلیل از کار افتادن کلیه ها باید دیالیز شود و البته در این شرایط دغدغه تأمین هزینه های میلیونی درمان خود را نیز داشته باشد.

سال های متمادی است که هنرمندان بیمار تئاتر در دوران درمان خود با مشکلات مالی متعددی مواجه می شوند زیرا تأمین هزینه های درمان بیماری های خاص بسیار سخت است. این در حالی است که برخی از هنرمندان با سابقه عرصه تئاتر در حداقل امکانات و حمایت چشم از جهان فروبستند. برخی از این هنرمندان این روزها در بستر بیماری هستند و برای تأمین هزینه های درمان با مشکلات فراوانی مواجه می شوند.
مصطفی عبدالهی از جمله بازیگران و هنرمندان با سابقه تئاتر و رادیو است که این روزها به دلیل شدت یافتن بیماری مغز استخوان در بیمارستان شریعتی بستری است. شرایط و هزینه های درمان عبدالهی به قدری سخت است که همسر این هنرمند با سابقه خواستار حمایت جدی مدیران و مسئولان شده است.
همسر این هنرمند درباره شرایط عبدالهی و روند درمان وی گفت: بعد از پنج هفته شیمی درمانی عبدالهی دچار عفونت شدید ریه شد و به بیمارستان منتقل شد. طی درمان کلیه های وی از کار افتاد و تنها ۱۵ درصد فعال هستند و به همین خاطر او باید دیالیز شود.
وی درباره هزینه های درمان همسرش افزود: یک آمپول برای شیمی درمانی ۲ میلیون تومان هزینه دارد و یک آمپول دیگر را باید به قیمت ۶۰۰ هزار تومان بخریم. اکثر مواقع عبدالهی را باید در بیمارستان بستری کنیم و آزمایشات مختلف روی او انجام شود. به طور کلی هزینه های درمان وی ماهانه حدود سه و نیم میلیون تا چهار میلیون تومان است
همسر عبدالهی تصریح کرد: خیلی افسوس می خورم که چنین هنرمندی پشتوانه و پشتیبان ندارد. در بیمارستان شریعتی نیز رسیدگی خوبی به وی نمی شود و ما هم توان مالی بستری کردن در بیمارستان خصوصی را نداریم. انتظار داشتم مدیران و مسئولان از او حمایت کنند. در زمانی که عبدالهی می توانست کار کند آنقدر برای دادن مجوز اجرای نمایش اذیت می شد که نمی توانست به راحتی به کار خود بپردازد.
وی یادآور شد: مصطفی عبدالهی حقوق ماهانه ندارد و زمانی که به لحاظ جسمی نمی تواند در رادیو یا تئاتر کار کند درآمدی ندارد. همه مسئولین و مدیران شرایط او را می دانند. اگر عبدالهی بیمه صدا و سیما بود حداقل کمی از هزینه ها را می توانستیم از آن طریق تأمین کنیم.
مشخص نیست تا چه زمانی باید هنرمندان بیمار برای تأمین هزینه های درمان خود دغدغه داشته باشند و مدیران و مسئولان نیز بدون در نظر گرفتن راهکاری برای حل این مشکل تنها به دادن وعده بسنده کنند.

تصاویر جدید بنیامین بهادری در کنار زن سال هند

تصاویر و حواشی حضور سحر قریشی و بازیگران در جشن پیراهن استقلال

عکسی جدید از آنا نعمتی و برادرش در رستوران

تصاویر جدید از هدیه تهرانی و مهران مدیری در سری جدید «قلب یخی»

عکس هایی از عروسی گلزار و النازشاکردوست در یک فیلم عروسی

دو عکس متفاوت الناز شاکردوست با عروسک گوفی و در آمبولانس

تصاویر نرگس محمدی به همراه مادرش در کنسرت موسیقی

تصاویری از حضور هنرمندان در کنسرت بابک جهانبخش

تبلیغ فروشگاهی

مطالب مرتبط با این موضوع

اجباری اجباری، ایمیل شما هرگز منتشر نخواهد شد