رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

By registering with this blog you are also agreeing to receive email notifications for new posts but you can unsubscribe at anytime.


رمز عبور به ایمیل شما ارسال خواهد شد.


کانال رسمی سایت تفریحی

دکه سایت


نظر سنجی

نظرسنجی

به نظر شما کدام سریال امسال ماه رمضان بهتر است؟

Loading ... Loading ...

کلیپ روز
logo-samandehi

تصاویری از فرش قرمز اختصاصی برای بازیگران دیر رسیده در جشنواره فجر

عکس از جشن تولد ۳۸ سالگی آزاده صمدی

مصاحبه از زندگی شخصی امیرحسین مدرس و همسر دومش

عکس همسر آزاده نامداری و دخترش گندم

عکس جدید مهناز افشار و دخترش لینانا

نامه عسل پورحیدری در شبکه اجتماعی پس از خاکسپاری پدر

عکسی جالب از تینا آخوندتبار با دستکش بوکس در حال ورزش

تصاویر تبلیغاتی الیکا عبدالرزاقی و همسرش امین زندگانی

رتبه بدهید:

روابط پنهانی زن میانسال را به کام مرگ کشاند

به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، ساعت ۸ صبح ۳۱ شهریور سال گذشته مأموران کلانتری ۱۳۷ گیشا از کشف جسد یک زن ۳۵ ساله داخل اتومبیلش با خبر شدند.
مأموران با حضور در حوالی خیابان گیشا دریافتند یک زن میانسال پس از به قتل رسیدن در صندلی عقب خودروی پرایدش رها شده و جسد وی ‌فاسد شده است.

خبرگزاری فارس: مردی که یک زن میانسال را به قتل رسانده بود انگیزه خود را از ارتکاب این جنایت عدم تعهد اخلاقی مقتول عنوان کرد.به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، ساعت ۸ صبح ۳۱ شهریور سال گذشته مأموران کلانتری ۱۳۷ گیشا از کشف جسد یک زن ۳۵ ساله داخل اتومبیلش با خبر شدند.
مأموران با حضور در حوالی خیابان گیشا دریافتند یک زن میانسال پس از به قتل رسیدن در صندلی عقب خودروی پرایدش رها شده و جسد وی ‌فاسد شده است.
شهریاری، بازپرس شعبه هفتم دادسرای امور جنایی تهران در خصوص این پرونده گفت: بررسی از مقتول نشان داد از ۴ روز قبل از کشف جسد خانواده وی مدعی شده بودند این فرد از خانه خارج شده و خبری از وی ندارند.
وی ادامه داد: در ابتدای تحقیقات ۲ متهم مرد که اولی شوهر صیغه‌ای مقتول و فرد دوم فروشنده خودروی پراید به این زن میانسال بود، دستگیر شدند اما با پیشرفت تحقیقات از این ۲ نفر رفع اتهام شد تا اینکه سرنخ‌های جدیدی در شناسایی قاتل به دست آمد.
شهریاری گفت: سرانجام مشخص شد یک مرد ۳۵ ساله پزشک با مقتول ارتباط داشته و سرنخ‌های موجود نشان می‌دهد این فرد مرتکب قتل شده است.
وی افزود: مخفیگاه متهم به قتل ظهر‌ پنج‌شنبه ۱۶ آبان همان سال شناسایی شد و سرانجام این فرد‌ جمعه ۱۷ آبان‌ زمانی که قصد خارج شدن از خانه‌اش را داشت، ‌دستگیر شد.
وی ادامه داد: صبح روز ۱۸ آبان این فرد در نخستین جلسه بازجویی لب به اعتراف گشود و مدعی شد از چندی قبل با این فرد ازدواج موقت کرده است.
این فرد مدعی شد پس از مدتی متوجه شدم مقتول از چندی قبل با افراد زیادی در ارتباط بوده است و از سلامت اخلاقی برخوردار نیست و همین امر انگیزه‌ای ‌برای کشتن وی شد.
بازپرس شعبه هفتم دادسرای امور جنایی تهران گفت: تحقیقات در خصوص این پرونده ادامه یافت تا اینکه این فرد پس از بازسازی صحنه و انجام تحقیقات تکمیلی مجرم شناخته شد.

تصاویر جدید بنیامین بهادری در کنار زن سال هند

تصاویر و حواشی حضور سحر قریشی و بازیگران در جشن پیراهن استقلال

عکسی جدید از آنا نعمتی و برادرش در رستوران

تصاویر جدید از هدیه تهرانی و مهران مدیری در سری جدید «قلب یخی»

عکس هایی از عروسی گلزار و النازشاکردوست در یک فیلم عروسی

دو عکس متفاوت الناز شاکردوست با عروسک گوفی و در آمبولانس

تصاویر نرگس محمدی به همراه مادرش در کنسرت موسیقی

تصاویری از حضور هنرمندان در کنسرت بابک جهانبخش

تبلیغ فروشگاهی

مطالب مرتبط با این موضوع

اجباری اجباری، ایمیل شما هرگز منتشر نخواهد شد