رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

By registering with this blog you are also agreeing to receive email notifications for new posts but you can unsubscribe at anytime.


رمز عبور به ایمیل شما ارسال خواهد شد.


کانال رسمی سایت تفریحی

دکه سایت


نظر سنجی

نظرسنجی

به نظر شما کدام سریال امسال ماه رمضان بهتر است؟

Loading ... Loading ...

کلیپ روز
logo-samandehi

تصاویری از فرش قرمز اختصاصی برای بازیگران دیر رسیده در جشنواره فجر

عکس از جشن تولد ۳۸ سالگی آزاده صمدی

مصاحبه از زندگی شخصی امیرحسین مدرس و همسر دومش

عکس همسر آزاده نامداری و دخترش گندم

عکس جدید مهناز افشار و دخترش لینانا

نامه عسل پورحیدری در شبکه اجتماعی پس از خاکسپاری پدر

عکسی جالب از تینا آخوندتبار با دستکش بوکس در حال ورزش

تصاویر تبلیغاتی الیکا عبدالرزاقی و همسرش امین زندگانی

رتبه بدهید:

رحمان رضایى: پیشنهاد پرسپولیس به دردم نخورد!

رحمان رضایى مدافع پیشین تیم فوتبال پرسپولیس گفت: پرسپولیسى ها به من پیشنهادى ارائه کردند که به دردم نخورد و آن را رد کردم. وى درباره آخرین وضعیتش اظهار کرد: مسئولان باشگاه پرسپولیس پیشنهاد مالى را براى تمدید قرارداد به من ارائه کردند که به دردم نمى خورد و آن را رد کردم. مسایل مالى براى من اهمیت چندان زیادى ندارد و بیشتر به شرایط یک تیم و اوضاع آن توجه مى کنم اما بالاخره این مسائل نباید در حدى هم باشد که بازیکن ضرر کند. به هر حال پیشنهاد مالى پرسپولیس را خوب ارزیابى نکردم و به آنها پاسخ رد دادم. رضایى درباره گزینه هاى دیگرش تصریح کرد: یکى، ۲ تیم ایتالیایى پیشنهاداتى را به من داده اند که یکى از آنها از تیم هاى سرى A ایتالیاست اما، با توجه به بحران مالى که این روزها گریبانگیر باشگاه هاى اروپایى از جمله کشور ایتالیا شده است، پیشنهادات این تیم ها نیز به لحاظ مالى چندان خوب نیست.

رحمان رضایى مدافع پیشین تیم فوتبال پرسپولیس گفت: پرسپولیسى ها به من پیشنهادى ارائه کردند که به دردم نخورد و آن را رد کردم. وى درباره آخرین وضعیتش اظهار کرد: مسئولان باشگاه پرسپولیس پیشنهاد مالى را براى تمدید قرارداد به من ارائه کردند که به دردم نمى خورد و آن را رد کردم. مسایل مالى براى من اهمیت چندان زیادى ندارد و بیشتر به شرایط یک تیم و اوضاع آن توجه مى کنم اما بالاخره این مسائل نباید در حدى هم باشد که بازیکن ضرر کند. به هر حال پیشنهاد مالى پرسپولیس را خوب ارزیابى نکردم و به آنها پاسخ رد دادم. رضایى درباره گزینه هاى دیگرش تصریح کرد: یکى، ۲ تیم ایتالیایى پیشنهاداتى را به من داده اند که یکى از آنها از تیم هاى سرى A ایتالیاست اما، با توجه به بحران مالى که این روزها گریبانگیر باشگاه هاى اروپایى از جمله کشور ایتالیا شده است، پیشنهادات این تیم ها نیز به لحاظ مالى چندان خوب نیست. البته هنوز به آنها جواب رد نداده ام و مشغول مذاکره هستیم و تا ۲ هفته دیگر تصمیم نهایى ام را مى گیرم. وى همچنین گفت: از یک تیم آمریکایى و یک تیم عربستانى و همچنین تیم هاى داخلى استیل آذین، سایپا و صبا پیشنهاداتى را دریافت کرده ام که مشغول بررسى آنها هستم.

تصاویر جدید بنیامین بهادری در کنار زن سال هند

تصاویر و حواشی حضور سحر قریشی و بازیگران در جشن پیراهن استقلال

عکسی جدید از آنا نعمتی و برادرش در رستوران

تصاویر جدید از هدیه تهرانی و مهران مدیری در سری جدید «قلب یخی»

عکس هایی از عروسی گلزار و النازشاکردوست در یک فیلم عروسی

دو عکس متفاوت الناز شاکردوست با عروسک گوفی و در آمبولانس

تصاویر نرگس محمدی به همراه مادرش در کنسرت موسیقی

تصاویری از حضور هنرمندان در کنسرت بابک جهانبخش

تبلیغ فروشگاهی

مطالب مرتبط با این موضوع

اجباری اجباری، ایمیل شما هرگز منتشر نخواهد شد