رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

By registering with this blog you are also agreeing to receive email notifications for new posts but you can unsubscribe at anytime.


رمز عبور به ایمیل شما ارسال خواهد شد.


کانال رسمی سایت تفریحی

دکه سایت


نظر سنجی

نظرسنجی

به نظر شما کدام سریال امسال ماه رمضان بهتر است؟

Loading ... Loading ...

کلیپ روز
logo-samandehi

تصاویری از فرش قرمز اختصاصی برای بازیگران دیر رسیده در جشنواره فجر

عکس از جشن تولد ۳۸ سالگی آزاده صمدی

مصاحبه از زندگی شخصی امیرحسین مدرس و همسر دومش

عکس همسر آزاده نامداری و دخترش گندم

عکس جدید مهناز افشار و دخترش لینانا

نامه عسل پورحیدری در شبکه اجتماعی پس از خاکسپاری پدر

عکسی جالب از تینا آخوندتبار با دستکش بوکس در حال ورزش

تصاویر تبلیغاتی الیکا عبدالرزاقی و همسرش امین زندگانی

رتبه بدهید:

راه حل‌هایی نوین زمانی که حیوانات به شما حمله می‌کنند؟!

حادثه هرگز قابل پیش بینی نیست، اگر در یکی از شلوغ ترین شهرهای جهان زندگی می کنید هم این احتمال وجود دارد که روزی حادثه ای غیر قابل باور برایتان رخ دهد حتی اگر این حادثه حمله یک خرس سیاه ۹۰ کیلویی باشد!
شاید حادثه حمله چنین موجود ترسناکی به یکی از ساکنان فرنچ تاون در مونتانا بسیاری از شهرنشینان را به این فکر بیاندازد که در چنین موقعیتی چه عکس العملی باید از خود نشان داد؟ زیرا امروزه دیگر بر هر کسی آشکار است که در هنگام مقابله با یک حیوان خشمگین همیشه نمی توان راه حل فرار را انتخاب کرد زیرا بسیاری از آنها نسبت به انسان از سرعت عمل بالاتری برخوردارند و این کار تنها خشم آنها را خواهد افزود.
این زن شجاع راه حل مخصوص به خود را داشت و به سادگی و با پرتاب کردن یک کدوی سبز این خرس را فراری داد. پلیس محلی شیوه سبزیجات پرانی به سوی خرس را ایده ای کاملا غیر کاربردی و روشی بداهه خوانده، البته شاید با پرتاب سبزیجات بتوان بسیاری از جانداران وحشی را فراری داد اما برای کسانی که علاقه ای به آزمودن این شیوه ندارند، روشهای جایگزینی وجود دارد:

میمون عصبانی: در صورت حمله یک میمون عصبانی اگر میمون خشمگین پیشنهاد مواد خوراکی را از جانب شما نپذیرفت، می توانید از شیوه تدافعی دهان باز استفاده کنید. در این شیوه باید با دهان خود یک O بسازید، به سوی جلو متمایل شوید و ابروهای خود را بالا بکشید و سپس به آرامی به عقب حرکت کنید تا از دسترس این جاندار دور شوید. اگر این شیوه هم جواب نداد می توانید خیلی خونسرد نشسته و با او درباره موضوعی مثلا فوتبال حرف بزنید شاید آرام شود.

زنبورهای قاتل: این زنبورهای آفریقایی ابتدا دهان و دماغ قربانیان خود را هدف می گیرند، به همین دلیل ابتدا بالاپوش یا بلوز خود را به روی صورتتان بکشید و سپس بخش بعدی نقشه خود را عملی کنید: بدوید! تا جایی که می توانید بدوید! و بهتر است بدانید این زنبورها سابقه تعقیب قربانیان خود را تا فاصله ۴۰۰ متر دارند پس باید تا می توانید بدوید و سپس خود را درون یک خودرو یا یک ساختمان حبس کنید. پریدن درون استخر آب هیچ کمکی نخواهد کرد زیرا آنها انتظار خواهند کشید تا برای نفس گرفتن از زیر آب بیرون بیایید.

کروکودیلها و تمساح‌ها: در هنگام احساس خطر از جانب این جانداران هر چیزی که درباره سرعت حرکت آنها شنیده اید را فراموش کنید و به سرعت از منطقه خطر دور شوید. حتی هر چه درباره زیگزاگ راه رفتن یا نقش مرده بازی کردن برای گمراه کردن این جاندارن خطرناک شنیده اید را به فراموشی بسپارید. در صورتی که این خزنده در حمله به شما یا هر فرد دیگری موفق شد بیهوده برای باز کردن آرواره هایش از هم تلاش نکنید زیرا قدرتش را ندارید، کوبیدن یا فشردن انگشت دست به چشمهای این خزندگان موثرترین راه حل برای فرار است زیرا شوک و درد ناشی از این کار به اندازه ای است که بتواند شما را آزاد کند.

کوسه‌ها: اگر این شکارچی خشن قصد داشت تکه ای از قایق شما را گاز زده و متلاشی کند با خونسردی با یک میله یا پاروی بزرگ به سرش بکوبید، آسیب پذیرترین بخشهای بدن کوسه چشمها، آبشش و پوزه اش هستند. اگر در هنگام شنا در دریا مورد هجوم کوسه قرار گرفتید شنا کردن سریع در جهتهای مختلف و نامنظم می تواند کمک کند زیرا کوسه ها در شنا از توانایی مانور بالا برخوردار نیستند و اگر هم در نهایت بد شانسی درون آرواره هایش گیر کردید، فکر اینکه خود را به مردن بزنید را از سر بیرون کنید، و چشمها، آبششها و پوزه اش را به یاد بیاورید!

فیلها: در صورت حمله یک فیل دو راه حل وجود دارد. نقشه شماره یک: از یک درخت بالا بروید اما قبل از آن مطمئن شوید درخت به اندازه ای بزرگ هست که فیل نتواند آن را با قدرت زیادش از ریشه درآورد. نقشه شماره دو: بالاخره اینجا دیگر می توانید نقش یک مرده را بازی کنید با این امید که فیل از پرتاب کردن بدن شما به این طرف و آن طرف خسته شده و شما را به حال خود رها کند.

تصاویر جدید بنیامین بهادری در کنار زن سال هند

تصاویر و حواشی حضور سحر قریشی و بازیگران در جشن پیراهن استقلال

عکسی جدید از آنا نعمتی و برادرش در رستوران

تصاویر جدید از هدیه تهرانی و مهران مدیری در سری جدید «قلب یخی»

عکس هایی از عروسی گلزار و النازشاکردوست در یک فیلم عروسی

دو عکس متفاوت الناز شاکردوست با عروسک گوفی و در آمبولانس

تصاویر نرگس محمدی به همراه مادرش در کنسرت موسیقی

تصاویری از حضور هنرمندان در کنسرت بابک جهانبخش

تبلیغ فروشگاهی

مطالب مرتبط با این موضوع

اجباری اجباری، ایمیل شما هرگز منتشر نخواهد شد