رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

By registering with this blog you are also agreeing to receive email notifications for new posts but you can unsubscribe at anytime.


رمز عبور به ایمیل شما ارسال خواهد شد.


کانال رسمی سایت تفریحی

دکه سایت


نظر سنجی

نظرسنجی

به نظر شما کدام سریال امسال ماه رمضان بهتر است؟

Loading ... Loading ...

کلیپ روز
logo-samandehi

تصاویری از فرش قرمز اختصاصی برای بازیگران دیر رسیده در جشنواره فجر

عکس از جشن تولد ۳۸ سالگی آزاده صمدی

مصاحبه از زندگی شخصی امیرحسین مدرس و همسر دومش

عکس همسر آزاده نامداری و دخترش گندم

عکس جدید مهناز افشار و دخترش لینانا

نامه عسل پورحیدری در شبکه اجتماعی پس از خاکسپاری پدر

عکسی جالب از تینا آخوندتبار با دستکش بوکس در حال ورزش

تصاویر تبلیغاتی الیکا عبدالرزاقی و همسرش امین زندگانی

رتبه بدهید:

رابطه نامشروع به عنوان انگیزه قتل ثابت نشد

به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، شامگاه ۲۵ خرداد سال‌ گذشته مأموران کلانتری ۱۱۹مهرآباد جنوبی از وقوع یک فقره درگیری منجر به ضرب‌ و جرح با خبر شدند.
مأموران با حضور در صحنه دریافتند مرد ۳۵ ساله‌ای به نام مهدی بر اثر اصابت ضربات متعدد چاقو در خیابان منتهی به محل کارش در حین رفتن به خانه به قتل رسیده است.
اصغرزاده، بازپرس شعبه دوم دادسرای امور جنایی تهران در خصوص این پرونده گفت: بررسی از شاهدان نشان داد فرد به قتل رسیده زمانی که مغازه خود را تعطیل کرده و به سمت خانه خود در حرکت بوده، فردی به وی نزدیک شده و مقتول را مورد ضرب ‌و جرح قرار داد.

خبرگزاری فارس: رابطه نامشروع که در ابتدای رسیدگی به پرونده یک قتل به عنوان انگیزه ارتکاب قتل مطرح شده بود در آخرین جلسه رسیدگی قضایی هم ثابت نشد.به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، شامگاه ۲۵ خرداد سال‌ گذشته مأموران کلانتری ۱۱۹مهرآباد جنوبی از وقوع یک فقره درگیری منجر به ضرب‌ و جرح با خبر شدند.
مأموران با حضور در صحنه دریافتند مرد ۳۵ ساله‌ای به نام مهدی بر اثر اصابت ضربات متعدد چاقو در خیابان منتهی به محل کارش در حین رفتن به خانه به قتل رسیده است.
اصغرزاده، بازپرس شعبه دوم دادسرای امور جنایی تهران در خصوص این پرونده گفت: بررسی از شاهدان نشان داد فرد به قتل رسیده زمانی که مغازه خود را تعطیل کرده و به سمت خانه خود در حرکت بوده، فردی به وی نزدیک شده و مقتول را مورد ضرب ‌و جرح قرار داد.
وی ادامه داد: تحقیقات برای دستگیری متهمان پرونده آغاز شد تا اینکه سرانجام روز جمعه ۲۵ مرداد همان سال‌ فردی به نام رسول ۳۳ ساله دستگیر شد و به ارتکاب قتل اعتراف کرد.
اصغرزاده گفت: رسول انگیزه خود را از این حادثه انتقام‌گیری عنوان کرد و مدعی شد مقتول با همسرش ارتباط نامشروع داشته و برای آنکه از وی انتقام بگیرد. او را کشته است.
وی ادامه داد: همسر رسول به نام فرنگیس بازداشت شد و مورد بازجویی قرار گرفت و مدعی شد رسول پیش از قتل مهدی، ۲ فقره قتل دیگر نیز مرتکب شده است.
همسر رسول در خصوص قتل‌های ارتکابی از سوی رسول مدعی شد: زمانی که در سن۲۰ سالگی با رسول ازدواج کردم وی از روابط نامشروع قبلی من مطلع شد و با تهدید من و مطلع شدن از این روابط، پسر عمه‌ام کیانوش را به قتل رساند.
وی ادامه داد: رسول ۱۳ سال پیش پس از آنکه از این موضوع مطلع شد. در یک شب تابستانی به خانه کیانوش رفت و وی را با ضربات یک چاقو دست ساز به قتل رساند و مرا نیز تهدید کرد که در صورت عنوان کردن این موضوع من را نیز خواهد کشت.
همسر رسول مدعی شد این ماجرا گذشت تا اینکه ۶ ماه قبل نیز زمانی که من و رسول در ماشین نشسته و در حال گذر از خیابانی بودیم با یکدیگر درگیر شده و به این ترتیب خودرو از کنترل رسول خارج شد و طی یک تصادف مرد میانسالی را به قتل رساند.
اصغرزاده گفت: با توجه به این موضوع تحقیقات درخصوص این افشاگری آغاز شد تا اینکه با انجام تحقیقات مشخص شد. فرنگیس برای آنکه رسول را عصبانی کند بحث مورد تجاوز قرار گرفته شدن از سوی پسر عمه خود را در سن ۱۶ سالگی مطرح کرده است و رسول نیز برای انتقام‌گیری از کیانوش شبی به خانه وی رفته و او را به قتل رسانده است. پرونده قتل وی مفتوح بوده اما هیچ‌گاه قاتل وی دستگیر نشده است.
وی افزود: پرونده مرگ کیانوش از آنجایی که ۱۳ سال قبل مفتوح شده بود اما به آن رسیدگی نشده بود این بار با این اعتراف در شعبه ۱۱۵۵ دادگاه عمومی تهران مورد رسیدگی قرار گرفت.
وی ادامه داد: درخصوص قتل سوم نیز که فرنگیس مدعی شد بر اثر تصادف به وقوع پیوسته است. مشخص شد این ادعا نیز کذب بوده و در محدوده مورد بحث هیچ‌گونه جسدی شناسایی نشده و هیچ فردی مجروح نشده است و احتمالاً یک توهم بوده است.
بازپرس شعبه دوم دادسرای امور جنایی تهران گفت: سرانجام مشخص شد ادعای رسول مبنی بر اینکه همسرش با مقتول ارتباط داشته تأیید نشده و متهمان در آخرین جلسه بازجویی از خود دفاع کردند.

تصاویر جدید بنیامین بهادری در کنار زن سال هند

تصاویر و حواشی حضور سحر قریشی و بازیگران در جشن پیراهن استقلال

عکسی جدید از آنا نعمتی و برادرش در رستوران

تصاویر جدید از هدیه تهرانی و مهران مدیری در سری جدید «قلب یخی»

عکس هایی از عروسی گلزار و النازشاکردوست در یک فیلم عروسی

دو عکس متفاوت الناز شاکردوست با عروسک گوفی و در آمبولانس

تصاویر نرگس محمدی به همراه مادرش در کنسرت موسیقی

تصاویری از حضور هنرمندان در کنسرت بابک جهانبخش

تبلیغ فروشگاهی

مطالب مرتبط با این موضوع

اجباری اجباری، ایمیل شما هرگز منتشر نخواهد شد