رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

By registering with this blog you are also agreeing to receive email notifications for new posts but you can unsubscribe at anytime.


رمز عبور به ایمیل شما ارسال خواهد شد.


کانال رسمی سایت تفریحی

دکه سایت


نظر سنجی

نظرسنجی

به نظر شما کدام سریال امسال ماه رمضان بهتر است؟

Loading ... Loading ...

کلیپ روز
logo-samandehi

تصاویری از فرش قرمز اختصاصی برای بازیگران دیر رسیده در جشنواره فجر

عکس از جشن تولد ۳۸ سالگی آزاده صمدی

مصاحبه از زندگی شخصی امیرحسین مدرس و همسر دومش

عکس همسر آزاده نامداری و دخترش گندم

عکس جدید مهناز افشار و دخترش لینانا

نامه عسل پورحیدری در شبکه اجتماعی پس از خاکسپاری پدر

عکسی جالب از تینا آخوندتبار با دستکش بوکس در حال ورزش

تصاویر تبلیغاتی الیکا عبدالرزاقی و همسرش امین زندگانی

رتبه بدهید:

دکوراسیون یک خانه ویلایی با ایده هایی بسیار جالب!

با بودجه کم و چشمانی تیزبین و زیرک می توان یک خانه را به خانه ای شیک و راحت تبدیل کرد. با به کار بستن نکاتی که در زیر آمده دکوراسیون خانه تان را تغییر دهید.
دکوراسیون یک خانه ویلایی با ایده هایی بسیار جالب! 

با بودجه کم و چشمانی تیزبین و زیرک می توان یک خانه را به خانه ای شیک و راحت تبدیل کرد. با به کار بستن نکاتی که در زیر آمده دکوراسیون خانه تان را تغییر دهید.


 

 

سبک خانه روستایی


دکوراسیون خانه ویلایی

خانه ای که مشاهده می فرمایید با سایه چند درخت احاطه شده و فضای داخلی دنج و راحتی دارد. صاحب این خانه برای تغییر دکوراسیون خانه اش از همان مبلمان و اثاثیه اش استفاده کرده و از همه اتاقهایش بهره برده و منظره ای زیبا و جالب خلق کرده است. او از سه قانون طراحی استفاده کرده تا خانه رویاییش را خلق کند:


–         کف هر اتاق را طوری فرش کرده که در سرتاسر سال دست نخورده بماند.


–         همه فضاهای موجود خانه اش را با رنگ های خنثایی رنگ آمیزی کرده طوری که همه اتاقها با یکدیگر هم خوانی داشته باشند.


–         با استفاده از برجسته سازی یک چیز در هر اتاق به آنجا حیات و انرژی داده.

 

 

یک نشیمن دنج و راحت


دکوراسیون خانه ویلایی

 


همانطور که در تصویر ملاحظه می کنید اتاق نشیمن زیر یک اتاق نشیمن رسمی است که اغلب برای مهمان استفاده می شود پس باید کاملا دنج و راحت باشد. این اتاق از یک دست مبلمان زیبا و قفسه های کتاب مخصوص بچه ها و همچنین از رنگهای چشمگیری پر شده است. در این اتاق نشیمن از رنگهای روشن بیشتر استفاده شده مانند کوسن ها، رنگ تابلوهای روی دیوار، و یک آباژور. رنگهای روشن این وسایل متضاد رنگ زمینه شان است.

برای اینکه اتاق نشیمن یک نمای خاص و زیبا داشته باشد، تابلوها و آثار هنری تان را با یک ترتیب زیبایی روی دیوار نصب کنید، از سایزهای مختلفی استفاده کنید و دقت داشته باشید که قابهای همه تابلوها یکی باشد. در اینجا قابهای مشکی با پس زمینه سفید هماهنگی خاصی بین سایزهای مختلف آنها ایجاد کرده است.


مبلمان قدیمی، دکوراسیونی جدیددکوراسیون خانه ویلایی

 


ترکیبی از رنگها، پارچه ها و مدل ها در اتاق نشیمن فضا و منظره خاصی ایجاد می کند که برای دورهم جمع شدن خانواده بی نظیر است. مبلمان و صندلی های سفید، کوسن های رنگی را بیشتر جلوه می دهد. فرش اتاق نشیمن، میز قهوه چوبی، و پایه های چوبی صندلی نگرانی ها و استرس روزانه افراد را برطرف کرده و انرژی ویژه ای به اتاق می دهد. استفاده از یک لوستر در اتاق نشیمن، زرق و برق و جلال و شکوهی به اتاق می دهد.


برای آنکه پول کمتری صرف کنید، همان مبلمان و اثاثیه موجودتان را بازسازی کنید و مبلمان و وسایل جدیدی تهیه نکنید. مثلا با رویه کردن مبلمان تان دیگرنیازی به خرید یک دست مبلمان جدید نیست.

 

یک ناهارخوری جذابدکوراسیون خانه ویلایی

 


در اینجا صاحب این خانه اتاق نشیمنش را به اتاق ناهارخوری تبدیل کرده است زیرا فضای ناهارخوری با یک میز ناهارخوری بزرگ و مهمان های زیاد مناسب و کافی نبوده. او دورتادور میز ناهارخوری را با صندلی های جور و واجور پر کرده. ویترین چوبی که در این اتاق قرار دارد نقطه مرکزی اتاق است و خودنمایی می کند. با اضافه کردن وسایل جالب و غیرمنتظره فضای جذابی خلق کنید. ازوسایلی استفاده کنید که با رنگ اتاق همخوانی داشته باشد. مثلا یک لوستر شیک اتاق نشیمن را زیباتر جلوه می دهد.

نمایش دادن فضاهای موجوددکوراسیون خانه ویلایی

 


ویترین چوبی اتاق ناهارخوری به نقطه مرکزی و قابل توجه اتاق تبدیل شده است. کلکسیون ظرفها از داخل شیشه این قفسه چوبی نمایان است. از فضای بالای قفسه برای چیدن وسایل تان استفاده کنید تا چشم مهمان را به خودش خیره کند و فضای اتاق را بزرگتر جلوه دهد.

آشپزخانه سفیددکوراسیون خانه ویلایی

 


اگر آشپزخانه بزرگی دارید می توانید کابینت های بزرگ را روی دیوار نصب کنید و کابینت های کوچک را در قسمت مرکزی آشپزخانه قرار دهید. همه کابینت های آشپزخانه را سفید رنگ کنید.

اتاق کار دوستانه و خانوادگیدکوراسیون خانه ویلایی

 


اگر اتاق کارتان پنجره های بزرگی دارد اما اگر کف اتاق رنگ تیره ای داشته باشد فضا را کوچک و تاریک نشان می دهد. برای بزرگ تر نشان دادن فضا همه دیوارها و پنجره ها را سفید رنگ کنید. اتاق کار دوستانه و خانوادگی برای کارهای هنری، اتاق بچه ها و اتاق کامپیوتر استفاده می شود.


با رنگ کردن دیوارها فضاهای قدیمی را به فضاهای جدید تبدیل کنید. رنگ کردن کار بسیار راحت و ارزانی است. دیوارها، کف اتاق، مبلمان و اثاثیه را رنگ کنید.

 

نمایش دادن وسایل در اتاق کار
 


قفسه و طبقه هایی که همه وسایل در آنها مشخص ونمایان است هم وسایل موجود در آنها ترکیبی از رنگها را به وجود می اورد و هم وسایل موجود در آن قابل دسترس است. کارت، عکس، لوازم تحریر، پارچه و وسایل هنری تان را داخل این قفسه ها بگذارید.

 

یک اتاق خواب راحت و آرام و بی صدادکوراسیون خانه ویلایی

 


دورتا دور تخت خواب را چهار میله آهنی بگذارید و از داخل آنها پرده رد کنید. پرده دور تختخواب را سفید انتخاب کنید. دو عسلی با رویه مخملی هم در قسمت پایین تخت قرار دهید تا برای استراحت از آنها استفاده کنید. از وسایل رنگی استفاده کنید. وسایل رنگی در فضای اتاق تاثیر بسزایی می گذارد و در پول شما هم صرفه جویی می شود.

 

ترکیب و هماهنگیدکوراسیون خانه ویلایی

 


در اتاق خواب، از یک میز استفاده کنید.می توانید از صندلی چوبی قدیمی تان هم استفاده کنید و با زدن رنگ نارنجی به آن، آن را بازسازی کنید. وسایل مدرن دیگری هم در اتاق خواب به کار ببرید مانند لامپ رومیزی سفید رنگ. از وسایل قدیمی استفاده کنید تا فضای دنج و شیکی را ایجاد کند. از یک میز، صندلی و یک آینه استفاده کنید. قاب زیبایی برای آینه انتخاب کنید. آینه را به دیوار نصب کنید یا تکیه دهید.

چیدمان اتاق دختردکوراسیون خانه ویلایی

 


تقریبا شبیه اتاق خواب خودتان، دیوار و تخت خواب اتاق خواب دختران را هم سفید انتخاب کنید. از رنگهای روشن و خیره کننده به کار ببرید. چند بالش و کوسن دکوری رنگی روی تخت بگذارید.

چیدمان اتاق پسردکوراسیون خانه ویلایی

 


در اتاق خواب پسرها، برای مبلمان و اثاثیه اتاق رنگهای خیره کننده انتخاب کنید. از تخت خواب رنگ روشن، یک چارپایه نارنجی رنگ، و وسایل تفریحی برای پسرتان استفاده کنید. چارچوب مشکی تخت خواب و یک صندلی دسته دار بزرگ اتاق شان را بزرگ نشان می دهد. با پرده های زیبا و خلاقانه به اتاق شان روح و انرژی ببخشید.

تصاویر جدید بنیامین بهادری در کنار زن سال هند

تصاویر و حواشی حضور سحر قریشی و بازیگران در جشن پیراهن استقلال

عکسی جدید از آنا نعمتی و برادرش در رستوران

تصاویر جدید از هدیه تهرانی و مهران مدیری در سری جدید «قلب یخی»

عکس هایی از عروسی گلزار و النازشاکردوست در یک فیلم عروسی

دو عکس متفاوت الناز شاکردوست با عروسک گوفی و در آمبولانس

تصاویر نرگس محمدی به همراه مادرش در کنسرت موسیقی

تصاویری از حضور هنرمندان در کنسرت بابک جهانبخش

تبلیغ فروشگاهی

مطالب مرتبط با این موضوع

اجباری اجباری، ایمیل شما هرگز منتشر نخواهد شد