رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

By registering with this blog you are also agreeing to receive email notifications for new posts but you can unsubscribe at anytime.


رمز عبور به ایمیل شما ارسال خواهد شد.


کانال رسمی سایت تفریحی

دکه سایت


نظر سنجی

نظرسنجی

به نظر شما کدام سریال امسال ماه رمضان بهتر است؟

Loading ... Loading ...

کلیپ روز
logo-samandehi

تصاویری از فرش قرمز اختصاصی برای بازیگران دیر رسیده در جشنواره فجر

عکس از جشن تولد ۳۸ سالگی آزاده صمدی

مصاحبه از زندگی شخصی امیرحسین مدرس و همسر دومش

عکس همسر آزاده نامداری و دخترش گندم

عکس جدید مهناز افشار و دخترش لینانا

نامه عسل پورحیدری در شبکه اجتماعی پس از خاکسپاری پدر

عکسی جالب از تینا آخوندتبار با دستکش بوکس در حال ورزش

تصاویر تبلیغاتی الیکا عبدالرزاقی و همسرش امین زندگانی

رتبه بدهید:

دینورزاده: قطبى با گفتارش همه را فریب داد

مهدى دینورزاده مربى و کارشناس فوتبال در مورد ابقاى افشین قطبى به عنوان سرمربى تیم ملى گفت: این کار بسیار اشتباه بود. اگر به گذشته برگردیم یادمان مى آید که وقتى قطبى سرمربى تیم ملى شد با ذوق و شوق گفت که تیم ملى را به جام جهانى مى برم و از ۹ امتیاز ممکن حداقل ۷ امتیار را مى گیرم. او قول پیروزى مقابل کره را به مردم داد اما دیدیم که نه کره را بردیم، نه ۷ امتیاز گرفتیم و نه به جام جهانى رفتیم. مردم ما زود فراموش مى کنند و همه چیز را از یاد مى برند. وى همچنین افزود: قطبى با گفتارش همه را فریب داد و اهالى فدراسیون را راضى کرد اما اهالى فوتبال با این وعده ها راضى نمى شوند. وى در مورد عملکرد قطبى در بازى هاى قبل خاطر نشان کرد: ما با ضعیف ترین تیم مان هم مى توانستیم چنین نتیجه اى بگیریم. در بازى مقابل کره خیلى ضعیف بودیم و شانس آوردیم که کره انگیزه لازم را نداشت. چرا بازیکنان ما باید به انتظار بنشینند تا نتیجه بازى کره شمالى و عربستان مشخص شود تا نتیجه آنها وضعیت ما را مشخص کند.

مهدى دینورزاده مربى و کارشناس فوتبال در مورد ابقاى افشین قطبى به عنوان سرمربى تیم ملى گفت: این کار بسیار اشتباه بود. اگر به گذشته برگردیم یادمان مى آید که وقتى قطبى سرمربى تیم ملى شد با ذوق و شوق گفت که تیم ملى را به جام جهانى مى برم و از ۹ امتیاز ممکن حداقل ۷ امتیار را مى گیرم. او قول پیروزى مقابل کره را به مردم داد اما دیدیم که نه کره را بردیم، نه ۷ امتیاز گرفتیم و نه به جام جهانى رفتیم. مردم ما زود فراموش مى کنند و همه چیز را از یاد مى برند. وى همچنین افزود: قطبى با گفتارش همه را فریب داد و اهالى فدراسیون را راضى کرد اما اهالى فوتبال با این وعده ها راضى نمى شوند. وى در مورد عملکرد قطبى در بازى هاى قبل خاطر نشان کرد: ما با ضعیف ترین تیم مان هم مى توانستیم چنین نتیجه اى بگیریم. در بازى مقابل کره خیلى ضعیف بودیم و شانس آوردیم که کره انگیزه لازم را نداشت. چرا بازیکنان ما باید به انتظار بنشینند تا نتیجه بازى کره شمالى و عربستان مشخص شود تا نتیجه آنها وضعیت ما را مشخص کند. او در مورد نحوه انتخاب سرمربى از سوى فدراسیون افزود: قطبى به فوتبال ما تحمیل شده است. مسئولان فدراسیون باید یک مربى درجه اول خارجى را مى آوردند تا با یک برنامه ریزى بلند مدت مى توانستیم به اهداف خود برسیم. با این وضع فوتبال ما روز به روز سیر نزولى خود را طى خواهد کرد. دینورزاده در مورد خداحافظى بازیکنان بزرگ تیم ملى گفت: بازیکنانى مثل مهدوى کیا، هاشمیان و کریمى در تاریخ فوتبال ما ثبت شده اند و خدمات ارزنده اى را به فوتبال ما ارائه داده اند. آنها با صعود نکردن به جام جهانى آرزده خاطر شدند و این تصمیم را گرفتند که به ضرر فوتبال ملى ما بود.

تصاویر جدید بنیامین بهادری در کنار زن سال هند

تصاویر و حواشی حضور سحر قریشی و بازیگران در جشن پیراهن استقلال

عکسی جدید از آنا نعمتی و برادرش در رستوران

تصاویر جدید از هدیه تهرانی و مهران مدیری در سری جدید «قلب یخی»

عکس هایی از عروسی گلزار و النازشاکردوست در یک فیلم عروسی

دو عکس متفاوت الناز شاکردوست با عروسک گوفی و در آمبولانس

تصاویر نرگس محمدی به همراه مادرش در کنسرت موسیقی

تصاویری از حضور هنرمندان در کنسرت بابک جهانبخش

تبلیغ فروشگاهی

مطالب مرتبط با این موضوع

اجباری اجباری، ایمیل شما هرگز منتشر نخواهد شد