رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

By registering with this blog you are also agreeing to receive email notifications for new posts but you can unsubscribe at anytime.


رمز عبور به ایمیل شما ارسال خواهد شد.


کانال رسمی سایت تفریحی

دکه سایت


نظر سنجی

نظرسنجی

به نظر شما کدام سریال امسال ماه رمضان بهتر است؟

Loading ... Loading ...

کلیپ روز
logo-samandehi

تصاویری از فرش قرمز اختصاصی برای بازیگران دیر رسیده در جشنواره فجر

عکس از جشن تولد ۳۸ سالگی آزاده صمدی

مصاحبه از زندگی شخصی امیرحسین مدرس و همسر دومش

عکس همسر آزاده نامداری و دخترش گندم

عکس جدید مهناز افشار و دخترش لینانا

نامه عسل پورحیدری در شبکه اجتماعی پس از خاکسپاری پدر

عکسی جالب از تینا آخوندتبار با دستکش بوکس در حال ورزش

تصاویر تبلیغاتی الیکا عبدالرزاقی و همسرش امین زندگانی

رتبه بدهید:

درخواست بهزاد فراهانی برای مجوز بازی دادن به بازیگر از جم برگشته!

بهزاد فراهانی، یار قدیمی بهمن مفید می‌گوید دوستش مدت‌‌هاست که با جم همکاری ندارد و همچنان خواسته‌‌اش از مسئولان سینمایی و فرهنگی کشور این است که بگذارند این هنرمند پا به سن گذاشته و اقلا تئاتر بازی کند.بازیگر سرشناس جامعه تئاتر ایران می‌گوید:
«بهمن مفید رفیق من است و می‌دانید که قوم وخویش من است و گرکانی است. فاصله گرگان تا ده ما خیلی نزدیک است. او نزدیک به ۱۷ سال است که در تهران زندگی می‌کند. سال‌‌هاست که ممنوع التصویر شده. شاید در همین ۱۷ سال آخرش من از ۱۷ راه با پنج تا رئیس‌جمهور وارد مذاکره شدم که مجوز بازی ایشان را بگیرم. این آخری‌ها دیگر آقای جنتی لطف کردند و نظر مثبت دادند و وزارت اطلاعات هم برای بازی ایشان اتفاقاً نظر مثبت داد ولی نهادهای امنیتی دیگری، باز نگذاشتند. خب یکی مثل بهمن مگر چه گناهی کرده که باید این همه سال خانه‌نشین باشد؟ معلوم است که وقتی پیشنهادی به او می‌کنند، دو دل می‌شود برای رفتن. او هم زندگی دارد و باید زندگی کند.»

بهمن مفید

بهزاد فراهانی:مگر بهمن مفید چه صحنه ناجوری بازی کرده است

برای همین بود که او به جم رفت؟

فراهانی می‌گوید:
«بله رفت جم بازی کرد و الان دوباره برگشته و دارد زندگی‌اش را می‌کند. اصلاً هم تجربه خوبی برایش نبود. بی‌سر و صدا رفت و بعد هم قبل از همه تصمیم گرفت برگردد و بی‌سر و صدا برگشت به زندگی‌‌اش. او آمده و حالا می‌خواهد بازی کند. چرا نمی‌گذارند بازی کند؟ یعنی واقعاً آقای بهمن مفید خیلی هنرپیشه مشکل داری است؟ چه کار خلافی انجام داده؟ چه صحنه ناجوری بازی کرده که بعد از این همه سال از یادها نمی‌رود؟ او چه کار کرده است؟ در تمام دوران زندگی‌اش یک‌دفعه بغل‌دست درباری‌ها دیده شده؟ تازه اگر دیده شده بود هم نباید فرقی می‌کرد. چون خیلی‌ها هستند که آن دوران مدام در دربار بودند و بعد از انقلاب مشکلی برایشان پیش نیامد یا با یک معذرت‌خواهی برگشتند. این فرد که اصلاً از آن مشکلات هم نداشته است. بعد هم بهمن سال‌‌هاست که دارد در ایران زندگی می‌کند و باید روزی‌‌اش برسد. خدا روزی را داده، چرا عده‌ای جلویش را گرفته‌اند؟ چرا نمی‌گذارند بازی کند؟ من برای تئاتر داش آکل دعوتش کردم اما نگذاشتند کار کند و هیچ دلیلی هم برایش نداشتند.»
او اینها را می‌گوید و ادامه می‌دهد:
«الان اگر بگویی، می‌گویند فلان روز در یک پیش‌پرده‌خوانی، چیزی گفته که شاید سیاسی بوده! اینکه در فلان زمان بهمن مفید در یک سیاه‌بازی فلان حرف را زده است آخر اینقدر جرم دارد؟ او که الان می‌گوید ببخشید و بگذارید من بازی کنم. از همان ابتدا گفتم که بحث بر اساس خودی و ناخودی است. وگرنه یکی مثل بهمن مفید گناهی ندارد و اگر هم کاری کرده، خواسته که بخشیده شود.»

تصاویر جدید بنیامین بهادری در کنار زن سال هند

تصاویر و حواشی حضور سحر قریشی و بازیگران در جشن پیراهن استقلال

عکسی جدید از آنا نعمتی و برادرش در رستوران

تصاویر جدید از هدیه تهرانی و مهران مدیری در سری جدید «قلب یخی»

عکس هایی از عروسی گلزار و النازشاکردوست در یک فیلم عروسی

دو عکس متفاوت الناز شاکردوست با عروسک گوفی و در آمبولانس

تصاویر نرگس محمدی به همراه مادرش در کنسرت موسیقی

تصاویری از حضور هنرمندان در کنسرت بابک جهانبخش

تبلیغ فروشگاهی

مطالب مرتبط با این موضوع

اجباری اجباری، ایمیل شما هرگز منتشر نخواهد شد