رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

By registering with this blog you are also agreeing to receive email notifications for new posts but you can unsubscribe at anytime.


رمز عبور به ایمیل شما ارسال خواهد شد.


کانال رسمی سایت تفریحی

دکه سایت


نظر سنجی

نظرسنجی

به نظر شما کدام سریال امسال ماه رمضان بهتر است؟

Loading ... Loading ...

کلیپ روز
logo-samandehi

تصاویری از فرش قرمز اختصاصی برای بازیگران دیر رسیده در جشنواره فجر

عکس از جشن تولد ۳۸ سالگی آزاده صمدی

مصاحبه از زندگی شخصی امیرحسین مدرس و همسر دومش

عکس همسر آزاده نامداری و دخترش گندم

عکس جدید مهناز افشار و دخترش لینانا

نامه عسل پورحیدری در شبکه اجتماعی پس از خاکسپاری پدر

عکسی جالب از تینا آخوندتبار با دستکش بوکس در حال ورزش

تصاویر تبلیغاتی الیکا عبدالرزاقی و همسرش امین زندگانی

رتبه بدهید:

دایى: خلیلى از فهرست پرسپولیس خط خورد

على دایى سرمربى تیم پرسپولیس در حاشیه اردوى آماده سازى تیمش در اردبیل گفت: بازیکنان فقط در حد بازى و وظیفه محوله خود مسئول هستند و نسبت به بازى سایر هم تیمى ها و دیگر اعضاى تیم مسئولیت زیادى ندارند. به رغم این که در عرصه فوتبال با بازى در میادین باشگاهى، ملى و جهانى، تجربیات و افتخاراتى به دست آورده ام اما همه آنها به نحوه بازى در میدان و گل زدن و چنین چیزهایى بستگى دارد.وى افزود: در سمت مربیگرى با در نظر گرفتن همه این موارد، مسئولیت هاى به مراتب بیشتر و سنگین ترى بر عهده هر مربى نهاده شده است. آماده سازى ، بدنسازى، هماهنگى بازیکنان، شیوه تمرین، نظم، آرایش تیمى و مبارزه از جمله مسئولیت هاى یک مربى است. سخت تر از همه این موارد، استرس فراوانى است که مربى با آن رو به رو است.او در رابطه با عدم حضور محسن خلیلى در تمرینات آماده سازى پرسپولیس گفت: خلیلى یکى از بزرگ ترین بازیکنان کشور است، امانتوانستیم با وى به توافق برسیم و او قراردادش را تمدید نکرده و از لیست تیم خط خورده است. در مورد کریم انصارى فرد هم باید بگویم که باشگاه سایپا او را به ما نداد. ما سعى داشتیم این بازیکن را بگیریم اما با توجه به عدم رضایت سایپا، ما نیز منصرف شدیم.سرمربى پرسپولیس در مورد اردوى تیم ملى در اتریش گفت: در آن مقطع زمانى ما بهترین دوره تمرین هاى بدنسازى را پشت سر مى گذاریم و اگر بازیکنان خود را به تیم ملى بدهیم، دچار مشکل خواهیم شد.وى در مورد محکوم شدن فدراسیون فوتبال به پرداخت ۴۵۰ میلیون تومان به او گفت: این حق من بود چون با تیم ملى ۳ سال قرارداد داشتم و ۲ سال از آن قرارداد باقى مانده بود که باید مى گرفتم.

على دایى سرمربى تیم پرسپولیس در حاشیه اردوى آماده سازى تیمش در اردبیل گفت: بازیکنان فقط در حد بازى و وظیفه محوله خود مسئول هستند و نسبت به بازى سایر هم تیمى ها و دیگر اعضاى تیم مسئولیت زیادى ندارند. به رغم این که در عرصه فوتبال با بازى در میادین باشگاهى، ملى و جهانى، تجربیات و افتخاراتى به دست آورده ام اما همه آنها به نحوه بازى در میدان و گل زدن و چنین چیزهایى بستگى دارد.وى افزود: در سمت مربیگرى با در نظر گرفتن همه این موارد، مسئولیت هاى به مراتب بیشتر و سنگین ترى بر عهده هر مربى نهاده شده است. آماده سازى ، بدنسازى، هماهنگى بازیکنان، شیوه تمرین، نظم، آرایش تیمى و مبارزه از جمله مسئولیت هاى یک مربى است. سخت تر از همه این موارد، استرس فراوانى است که مربى با آن رو به رو است.او در رابطه با عدم حضور محسن خلیلى در تمرینات آماده سازى پرسپولیس گفت: خلیلى یکى از بزرگ ترین بازیکنان کشور است، امانتوانستیم با وى به توافق برسیم و او قراردادش را تمدید نکرده و از لیست تیم خط خورده است. در مورد کریم انصارى فرد هم باید بگویم که باشگاه سایپا او را به ما نداد. ما سعى داشتیم این بازیکن را بگیریم اما با توجه به عدم رضایت سایپا، ما نیز منصرف شدیم.سرمربى پرسپولیس در مورد اردوى تیم ملى در اتریش گفت: در آن مقطع زمانى ما بهترین دوره تمرین هاى بدنسازى را پشت سر مى گذاریم و اگر بازیکنان خود را به تیم ملى بدهیم، دچار مشکل خواهیم شد.وى در مورد محکوم شدن فدراسیون فوتبال به پرداخت ۴۵۰ میلیون تومان به او گفت: این حق من بود چون با تیم ملى ۳ سال قرارداد داشتم و ۲ سال از آن قرارداد باقى مانده بود که باید مى گرفتم.دایى در مورد برگزارى اردوى اردبیل و اینکه آیا انتخاب محل این اردو به عهده خودش بوده یا خیر، گفت: من کلیه تصمیم هاى فنى پرسپولیس را مى گیرم و امیدوارم که این اردو بتواند تاثیر خوبى از نظر فنى و همچنین روحى و روانى بر بازیکنان داشته باشد.

تصاویر جدید بنیامین بهادری در کنار زن سال هند

تصاویر و حواشی حضور سحر قریشی و بازیگران در جشن پیراهن استقلال

عکسی جدید از آنا نعمتی و برادرش در رستوران

تصاویر جدید از هدیه تهرانی و مهران مدیری در سری جدید «قلب یخی»

عکس هایی از عروسی گلزار و النازشاکردوست در یک فیلم عروسی

دو عکس متفاوت الناز شاکردوست با عروسک گوفی و در آمبولانس

تصاویر نرگس محمدی به همراه مادرش در کنسرت موسیقی

تصاویری از حضور هنرمندان در کنسرت بابک جهانبخش

تبلیغ فروشگاهی

مطالب مرتبط با این موضوع

اجباری اجباری، ایمیل شما هرگز منتشر نخواهد شد