رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

By registering with this blog you are also agreeing to receive email notifications for new posts but you can unsubscribe at anytime.


رمز عبور به ایمیل شما ارسال خواهد شد.


کانال رسمی سایت تفریحی

دکه سایت


نظر سنجی

نظرسنجی

به نظر شما کدام سریال امسال ماه رمضان بهتر است؟

Loading ... Loading ...

کلیپ روز
logo-samandehi

تصاویری از فرش قرمز اختصاصی برای بازیگران دیر رسیده در جشنواره فجر

عکس از جشن تولد ۳۸ سالگی آزاده صمدی

مصاحبه از زندگی شخصی امیرحسین مدرس و همسر دومش

عکس همسر آزاده نامداری و دخترش گندم

عکس جدید مهناز افشار و دخترش لینانا

نامه عسل پورحیدری در شبکه اجتماعی پس از خاکسپاری پدر

عکسی جالب از تینا آخوندتبار با دستکش بوکس در حال ورزش

تصاویر تبلیغاتی الیکا عبدالرزاقی و همسرش امین زندگانی

رتبه بدهید:

خبرهایی از شاهرخ استخری و سحر قریشی

شاهرخ استخری در ساعت شلوغی
شاهرخ استخری به جمع بازیگران فیلم سینمایی «ساعت شلوغی» پیوست. این فیلم که کارگردانی آن را «آرش معیریان» برعهده دارد، روز گذشته جلوی دوربین رفت. نخستین پلان های این فیلم، در بیمارستان رسالت فیلم برداری خواهد شد. دیگر لوکیشن های «ساعت شلوغی» باشگاه پارسی و چهارراه قصر خواهد بود. این فیلم به تهیه کنندگی «سیدمحسن وزیری»، داستان زوجی را روایت می کند که ورود یک زن به زندگی آن ها، باعث بروز اتفاقاتی ناخواسته می شود. به جز شاهرخ استخری بازیگران دیگری چون سحر قریشی، نرگس محمدی، بهنوش بختیاری، مهران رجبی، مهتاج نجومی، سیدمحمدرضا وزیری، حامد جعفری، فتحعلی اویسی و سحر کرمانیان، در «ساعت شلوغی» ایفای نقش خواهند داشت. شاهرخ استخری با بازی در سریال های «دل نوازان» و «فاصله ها»، به چهره ای نام آشنا بدل شد.
سحر قریشی و اتفاقی که خودش می افتد
سحر قریشی مشغول ایفای نقش در اپیزود «اتفاق خودش می افتد» از مجموعه ۷۰ قسمتی «شاید برای شما هم اتفاق بیفتد» است. کارگردانی این اپیزود را احمد معظمی برعهده دارد. این فیلم داستان جوانی را روایت می کند که حاضر به ازدواج با دختری نیست که خانواده اش، او را برایش در نظر گرفته اند. در «اتفاق خودش می افتد» به جز سحر قریشی بازیگران دیگری چون محمدمتین اوجانی، علیرضا ثانی فر، حدیث میرامینی، یلدا قشقایی، حمید یزدانی، محمد اطهری، لیلا عزیزی و حسین صفریان بحری، حضور دارند.

شاهرخ استخری در ساعت شلوغی
شاهرخ استخری به جمع بازیگران فیلم سینمایی «ساعت شلوغی» پیوست. این فیلم که کارگردانی آن را «آرش معیریان» برعهده دارد، روز گذشته جلوی دوربین رفت. نخستین پلان های این فیلم، در بیمارستان رسالت فیلم برداری خواهد شد. دیگر لوکیشن های «ساعت شلوغی» باشگاه پارسی و چهارراه قصر خواهد بود. این فیلم به تهیه کنندگی «سیدمحسن وزیری»، داستان زوجی را روایت می کند که ورود یک زن به زندگی آن ها، باعث بروز اتفاقاتی ناخواسته می شود. به جز شاهرخ استخری بازیگران دیگری چون سحر قریشی، نرگس محمدی، بهنوش بختیاری، مهران رجبی، مهتاج نجومی، سیدمحمدرضا وزیری، حامد جعفری، فتحعلی اویسی و سحر کرمانیان، در «ساعت شلوغی» ایفای نقش خواهند داشت. شاهرخ استخری با بازی در سریال های «دل نوازان» و «فاصله ها»، به چهره ای نام آشنا بدل شد.سحر قریشی و اتفاقی که خودش می افتد
سحر قریشی مشغول ایفای نقش در اپیزود «اتفاق خودش می افتد» از مجموعه ۷۰ قسمتی «شاید برای شما هم اتفاق بیفتد» است. کارگردانی این اپیزود را احمد معظمی برعهده دارد. این فیلم داستان جوانی را روایت می کند که حاضر به ازدواج با دختری نیست که خانواده اش، او را برایش در نظر گرفته اند. در «اتفاق خودش می افتد» به جز سحر قریشی بازیگران دیگری چون محمدمتین اوجانی، علیرضا ثانی فر، حدیث میرامینی، یلدا قشقایی، حمید یزدانی، محمد اطهری، لیلا عزیزی و حسین صفریان بحری، حضور دارند. سحر قریشی که با بازی در سریال «دل نوازان» به چهره ای نام آشنا بدل شد، پس از ایفای نقش در چند فیلم سینمایی، هم اکنون در بیشتر فیلم ها و سریال های تلویزیونی ایفای نقش دارد.

سحر قریشی و اتفاقی که خودش می افتد

تصاویر جدید بنیامین بهادری در کنار زن سال هند

تصاویر و حواشی حضور سحر قریشی و بازیگران در جشن پیراهن استقلال

عکسی جدید از آنا نعمتی و برادرش در رستوران

تصاویر جدید از هدیه تهرانی و مهران مدیری در سری جدید «قلب یخی»

عکس هایی از عروسی گلزار و النازشاکردوست در یک فیلم عروسی

دو عکس متفاوت الناز شاکردوست با عروسک گوفی و در آمبولانس

تصاویر نرگس محمدی به همراه مادرش در کنسرت موسیقی

تصاویری از حضور هنرمندان در کنسرت بابک جهانبخش

تبلیغ فروشگاهی

مطالب مرتبط با این موضوع

فرحناز

ارسال در ۳۰ شهریور ۱۳۹۰

1

متشکر
میشه مراهم معرفی کنید

پاسخ به کامنت
اجباری اجباری، ایمیل شما هرگز منتشر نخواهد شد