رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

By registering with this blog you are also agreeing to receive email notifications for new posts but you can unsubscribe at anytime.


رمز عبور به ایمیل شما ارسال خواهد شد.


کانال رسمی سایت تفریحی

دکه سایت


نظر سنجی

نظرسنجی

به نظر شما کدام سریال امسال ماه رمضان بهتر است؟

Loading ... Loading ...

کلیپ روز
logo-samandehi

تصاویری از فرش قرمز اختصاصی برای بازیگران دیر رسیده در جشنواره فجر

عکس از جشن تولد ۳۸ سالگی آزاده صمدی

مصاحبه از زندگی شخصی امیرحسین مدرس و همسر دومش

عکس همسر آزاده نامداری و دخترش گندم

عکس جدید مهناز افشار و دخترش لینانا

نامه عسل پورحیدری در شبکه اجتماعی پس از خاکسپاری پدر

عکسی جالب از تینا آخوندتبار با دستکش بوکس در حال ورزش

تصاویر تبلیغاتی الیکا عبدالرزاقی و همسرش امین زندگانی

رتبه بدهید:

حجازى: ۹۰ درصد کارم با دى استرادا تمام شده است

ناصر حجازى مربى با سابقه فوتبال ایران که آخرین فعالیت رسمى اش در فوتبال ایران به مربیگرى در استقلال بر مى گردد روز پنجشنبه تهران را به مقصد اسلواکى ترک خواهد کرد تا مذاکرات خود با مسئولان باشگاه دى استرادا را به سرانجام برساند.وى در این مورد تصریح کرد: قرار است بامدادپنجشنبه تهران را به مقصد اسلواکى ترک کنم. البته اولین پرواز من به وین خواهد بود و از آنجا به اسلواکى خواهم رفت.مسئولان باشگاه استراداى قرار است ویزاى من را بفرستند تا کارهایم را انجام دهم. سرمربى اسبق استقلال درخصوص رقابت هاى لیگ برتر در فصل نهم گفت: خوشحالم که از این فوتبال مى روم. واقعا خوشحالم که دیگر چشمم به بعضى روزنامه ها نمى افتد. روزنامه هاى ناراحتى که مدام مى نویسند حجازى پرخاشگر است، حجازى آدم ناراحتى است و حجازى همیشه منتقد است. نه، اینطور نیست. واقعیت چیز دیگرى است. او ادامه داد: فوتبال ما انگار جهنم چاپلوسى است. فضایى که بزرگان باید تملق کوچک ترها را بگویند.

ناصر حجازى مربى با سابقه فوتبال ایران که آخرین فعالیت رسمى اش در فوتبال ایران به مربیگرى در استقلال بر مى گردد روز پنجشنبه تهران را به مقصد اسلواکى ترک خواهد کرد تا مذاکرات خود با مسئولان باشگاه دى استرادا را به سرانجام برساند.وى در این مورد تصریح کرد: قرار است بامدادپنجشنبه تهران را به مقصد اسلواکى ترک کنم. البته اولین پرواز من به وین خواهد بود و از آنجا به اسلواکى خواهم رفت.مسئولان باشگاه استراداى قرار است ویزاى من را بفرستند تا کارهایم را انجام دهم. سرمربى اسبق استقلال درخصوص رقابت هاى لیگ برتر در فصل نهم گفت: خوشحالم که از این فوتبال مى روم. واقعا خوشحالم که دیگر چشمم به بعضى روزنامه ها نمى افتد. روزنامه هاى ناراحتى که مدام مى نویسند حجازى پرخاشگر است، حجازى آدم ناراحتى است و حجازى همیشه منتقد است. نه، اینطور نیست. واقعیت چیز دیگرى است. او ادامه داد: فوتبال ما انگار جهنم چاپلوسى است. فضایى که بزرگان باید تملق کوچک ترها را بگویند. براى این فوتبال متاسفم البته خوشحالم که دیگر چشمم به این فوتبال نمى افتد. حجازى ضمن بازخوانى اتفاقات تلخ گذشته خود تصریح کرد: روزنامه هایى که مدام مى نویسند حجازى آدم ناراحتى است براى یک بار هم شده درست قضاوت کنند. امکانات،تجهیزات و مهم تر از اینها فرصتى که در اختیار دیگر مربیان استقلال قرار داده شده را با دوره مربیگرى من مقایسه کنند. اگر وجدان داشته باشند به خوبى متوجه مى شوند که آن سال آقایان حجازى را آوردند که نابودش کنند.وى همچنین تاکید کرد: دیگر دوست ندارم درباره لیگ فوتبال ایران صحبت کنم. این خدا بود که خواست من در این فوتبال نباشم. خدایى که هر وقت حتى اگر دوستان بخواهند من را از پرتگاه به پایین بیندازند، دستم را مى گیرد. حجازى شرایط فوتبال ایران را بسیار پیچیده خواند و گفت: اوضاع فوتبال ما پیچیده تر از این حرف هاست که بخواهیم با شعار دادن و حرف زدن درستش کنیم.درفوتبالى که روساى باشگاه ها مربیان را مى آورند تا در مقطعى به مقاصد زودگذر خود برسند و بعد از اینکه به هدف خود رسیدند به بدترین شکل ممکن مربى را حذف مى کنند دیگر جایى براى حجازى ها نیست.وى در پاسخ به این سؤال که آیا مذاکرات شما با باشگاه استرادا قطعى شده است تصریح کرد: ۹۰ درصد مذاکرات انجام شده است و امیدوارم بتوانم با این تیم به موفقیت هایى برسم. اینجا که موفقیت را تجربه نکردم شاید در اسلواکى بتوانم موفق شوم. حجازى سپس به دوران حضورش در فوتبال بنگلادش اشاره کرد و گفت: بعضى از آدم هاى مریض در حالى که هنوز من پایم را از ایران بیرون نگذاشته ام مى گویند حجازى در اسلواکى موفق نمى شود. باید بگویم خوشحالم که به فوتبالى قدم مى گذارم که درجه بندى افراد با توجه به درصد چاپلوسى شان تعیین نمى شود. این آدم ها واقعا مریض هستند و کارى جز حسادت ندارند اما در جواب این عده باید بگویم که من ۵ سال در محمدان بنگلادش تیم خیلى خوبى ساختم و حالا هم انگیزه بالایى دارم که در اسلواکى به موفقیت برسم.

تصاویر جدید بنیامین بهادری در کنار زن سال هند

تصاویر و حواشی حضور سحر قریشی و بازیگران در جشن پیراهن استقلال

عکسی جدید از آنا نعمتی و برادرش در رستوران

تصاویر جدید از هدیه تهرانی و مهران مدیری در سری جدید «قلب یخی»

عکس هایی از عروسی گلزار و النازشاکردوست در یک فیلم عروسی

دو عکس متفاوت الناز شاکردوست با عروسک گوفی و در آمبولانس

تصاویر نرگس محمدی به همراه مادرش در کنسرت موسیقی

تصاویری از حضور هنرمندان در کنسرت بابک جهانبخش

تبلیغ فروشگاهی

مطالب مرتبط با این موضوع

اجباری اجباری، ایمیل شما هرگز منتشر نخواهد شد