رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

By registering with this blog you are also agreeing to receive email notifications for new posts but you can unsubscribe at anytime.


رمز عبور به ایمیل شما ارسال خواهد شد.


کانال رسمی سایت تفریحی

دکه سایت


نظر سنجی

نظرسنجی

به نظر شما کدام سریال امسال ماه رمضان بهتر است؟

Loading ... Loading ...

کلیپ روز
logo-samandehi

تصاویری از فرش قرمز اختصاصی برای بازیگران دیر رسیده در جشنواره فجر

عکس از جشن تولد ۳۸ سالگی آزاده صمدی

مصاحبه از زندگی شخصی امیرحسین مدرس و همسر دومش

عکس همسر آزاده نامداری و دخترش گندم

عکس جدید مهناز افشار و دخترش لینانا

نامه عسل پورحیدری در شبکه اجتماعی پس از خاکسپاری پدر

عکسی جالب از تینا آخوندتبار با دستکش بوکس در حال ورزش

تصاویر تبلیغاتی الیکا عبدالرزاقی و همسرش امین زندگانی

رتبه بدهید:

حاشیه‌های خنده بازار

با این‌که سینما و تلویزیون در هفته گذشته روزهای نسبتا آرامی را پشت سر گذاشتند، اما حاشیه‌های ریز و درشت همچنان مثل رویدادهای طبیعی ادامه دارند و گویی جزئی از هر فعالیت اجتماعی و گروهی در کشور ما هستند؛ از ورزش گرفته تا سینما.
واکنش‌های برخی چهره‌های مشهور به برخی آیتم‌ها و تقلید صدای شخصیت‌ها در مجموعه «خنده‌بازار» در هفته گذشته خبرساز شد و اعتراض عده‌ای را برانگیخت. البته باید از این حرکت استقبال کرد، چون جامعه باید کم‌کم به تحمل کنایه و طنز و فکاهه عادت کند و پذیرش نقد را بالا ببرد. بگذریم که برخی از رفتارهای عادی شخصیت‌های مشهور جامعه ما دست‌کمی از هجویه ندارد و وقتی وارد بازی حاشیه‌سازی می‌شوند، انگار خودشان را گم می‌کنند. نمونه‌اش برنامه پرحاشیه ورزش و مردم که محمد مایلی‌کهن و علی فتح‌الله‌زاده را روبه‌روی هم قرار داد و صحنه‌هایی آفرید که پخش آن بسیاری را متاسف کرد. البته رویکرد تلویزیون قابل تقدیر است که این صحنه‌ها را سانسور نکرد، اما انتظار می‌رفت خود این دو نفر با این سن‌وسال و سابقه قدری بیشتر مراقب رفتار و حرف‌هایشان باشند، که نبودند. حضور نیکی کریمی در برنامه «هفت» هم حاشیه دیگر این هفته بود که عاملش رفتار متفرعنانه و عجیب خانم بازیگر بود و بس. نیکی کریمی در این برنامه طوری صحبت کرد که گویی هیچ اهمیتی برای نظر دیگران قائل نیست و صرفا از روی بزرگواری به این حرف‌ها گوش می‌دهد! ضمن آن‌که در همان ابتدا بلافاصله پس از آن‌که فریدون جیرانی اعلام کرد که نیم میلیون نفر به برنامه پیامک زده‌اند

با این‌که سینما و تلویزیون در هفته گذشته روزهای نسبتا آرامی را پشت سر گذاشتند، اما حاشیه‌های ریز و درشت همچنان مثل رویدادهای طبیعی ادامه دارند و گویی جزئی از هر فعالیت اجتماعی و گروهی در کشور ما هستند؛ از ورزش گرفته تا سینما.
واکنش‌های برخی چهره‌های مشهور به برخی آیتم‌ها و تقلید صدای شخصیت‌ها در مجموعه «خنده‌بازار» در هفته گذشته خبرساز شد و اعتراض عده‌ای را برانگیخت. البته باید از این حرکت استقبال کرد، چون جامعه باید کم‌کم به تحمل کنایه و طنز و فکاهه عادت کند و پذیرش نقد را بالا ببرد. بگذریم که برخی از رفتارهای عادی شخصیت‌های مشهور جامعه ما دست‌کمی از هجویه ندارد و وقتی وارد بازی حاشیه‌سازی می‌شوند، انگار خودشان را گم می‌کنند. نمونه‌اش برنامه پرحاشیه ورزش و مردم که محمد مایلی‌کهن و علی فتح‌الله‌زاده را روبه‌روی هم قرار داد و صحنه‌هایی آفرید که پخش آن بسیاری را متاسف کرد. البته رویکرد تلویزیون قابل تقدیر است که این صحنه‌ها را سانسور نکرد، اما انتظار می‌رفت خود این دو نفر با این سن‌وسال و سابقه قدری بیشتر مراقب رفتار و حرف‌هایشان باشند، که نبودند. حضور نیکی کریمی در برنامه «هفت» هم حاشیه دیگر این هفته بود که عاملش رفتار متفرعنانه و عجیب خانم بازیگر بود و بس. نیکی کریمی در این برنامه طوری صحبت کرد که گویی هیچ اهمیتی برای نظر دیگران قائل نیست و صرفا از روی بزرگواری به این حرف‌ها گوش می‌دهد! ضمن آن‌که در همان ابتدا بلافاصله پس از آن‌که فریدون جیرانی اعلام کرد که نیم میلیون نفر به برنامه پیامک زده‌اند، نیکی کریمی با لحنی کنایه‌آمیز گفت که نمی‌داند در این وقت شب «کسی» این برنامه را می‌بیند یا نه. ظاهرا نیم میلیون نفر برای ایشان عددی محسوب نمی‌شود!
حاشیه بعدی باز هم مربوط به مجموعه «خنده‌بازار» بود. سامان گوران که در چند قسمت اخیر این برنامه با تقلید صدا و حرکات علی دایی و عادل فردوسی‌پور چهره شده بود، ناگهان همکارانش را رها کرده و برای اجرای برنامه‌های سودآور شخصی به جزیره کیش و جاهای دیگر رفته است. به این ترتیب سازندگان «خنده‌بازار» دستشان توی پوست گردو مانده، چون ستاره برنامه خود را از دست داده‌اند و مجبورند قسمت‌های باقی‌مانده را بدون آیتم محبوب هجو برنامه ۹۰ روانه آنتن کنند. البته بازیگران این گروه نشان داده‌اند که بااستعدادند و متکی به یک فرد نیستند، اما در این موارد بهتر است توافقی میان سازندگان برنامه و ستاره برنامه صورت بگیرد که طبق یک قرارداد مالی مناسب، از رفتن او به سمت اجراهای فرعی و جُنگ‌ها ممانعت شود. اما گذشته از همه این معادلات، آن‌چه باید مورد توجه قرار بگیرد، این است که فضای پرحاشیه دست از سر سینما و ورزش و سرگرمی بر نمی‌دارد و تلویزیون باید فکری برای کنترل این حاشیه‌ها کند.

تصاویر جدید بنیامین بهادری در کنار زن سال هند

تصاویر و حواشی حضور سحر قریشی و بازیگران در جشن پیراهن استقلال

عکسی جدید از آنا نعمتی و برادرش در رستوران

تصاویر جدید از هدیه تهرانی و مهران مدیری در سری جدید «قلب یخی»

عکس هایی از عروسی گلزار و النازشاکردوست در یک فیلم عروسی

دو عکس متفاوت الناز شاکردوست با عروسک گوفی و در آمبولانس

تصاویر نرگس محمدی به همراه مادرش در کنسرت موسیقی

تصاویری از حضور هنرمندان در کنسرت بابک جهانبخش

تبلیغ فروشگاهی

مطالب مرتبط با این موضوع

اجباری اجباری، ایمیل شما هرگز منتشر نخواهد شد