رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

By registering with this blog you are also agreeing to receive email notifications for new posts but you can unsubscribe at anytime.


رمز عبور به ایمیل شما ارسال خواهد شد.


کانال رسمی سایت تفریحی

دکه سایت


نظر سنجی

نظرسنجی

به نظر شما کدام سریال امسال ماه رمضان بهتر است؟

Loading ... Loading ...

کلیپ روز
logo-samandehi

تصاویری از فرش قرمز اختصاصی برای بازیگران دیر رسیده در جشنواره فجر

عکس از جشن تولد ۳۸ سالگی آزاده صمدی

مصاحبه از زندگی شخصی امیرحسین مدرس و همسر دومش

عکس همسر آزاده نامداری و دخترش گندم

عکس جدید مهناز افشار و دخترش لینانا

نامه عسل پورحیدری در شبکه اجتماعی پس از خاکسپاری پدر

عکسی جالب از تینا آخوندتبار با دستکش بوکس در حال ورزش

تصاویر تبلیغاتی الیکا عبدالرزاقی و همسرش امین زندگانی

رتبه بدهید:

جست وجو برای یافتن جعبه سیاه هواپیما در عمق ۷ هزار متری اقیانوس

به گزارش خبرگزاری فارس، وزیر دفاع برزیل اعلام کرد که خلبانان ارتش این کشور روز گذشته موفق به شناسایی برخی اجسام بر روی آب در ۶۴۰ کیلومتری شمال شرق جزایر ساحل برزیل شده‌اند. این هواپیما که حامل ۲۲۸ سرنشین بود یکشنبه و ۴ ساعت پس از پرواز از ریودوژانیرو به پاریس ناپدید شده بود.
نلسون ژوبیم، وزیر دفاع برزیل در نشستی خبری در ریودوژانیرو به خبرنگاران گفت: من می‌توانم تأیید کنم که اجزاء و قطعات یافته شده در طول ۵ کیلومتر متعلق به هواپیمای ایرفرانس است. هیچ جسدی در منطقه پیدا نشده و هیچ نشانه‌ای از حیات نیز به چشم نمی‌خورد.

خبرگزاری فارس: یک صندلی هواپیما، لکه‌ای از سوخت روی آب و قطعه‌هایی از بدنه هواپیما در مسیر ۳ مایلی در اقیانوس نشانگر محل سقوط پرواز شماره ۴۴۷ هواپیمایی ایرفرانس در میانه اقیانوس اطلس است.به گزارش خبرگزاری فارس، وزیر دفاع برزیل اعلام کرد که خلبانان ارتش این کشور روز گذشته موفق به شناسایی برخی اجسام بر روی آب در ۶۴۰ کیلومتری شمال شرق جزایر ساحل برزیل شده‌اند. این هواپیما که حامل ۲۲۸ سرنشین بود یکشنبه و ۴ ساعت پس از پرواز از ریودوژانیرو به پاریس ناپدید شده بود.
نلسون ژوبیم، وزیر دفاع برزیل در نشستی خبری در ریودوژانیرو به خبرنگاران گفت: من می‌توانم تأیید کنم که اجزاء و قطعات یافته شده در طول ۵ کیلومتر متعلق به هواپیمای ایرفرانس است. هیچ جسدی در منطقه پیدا نشده و هیچ نشانه‌ای از حیات نیز به چشم نمی‌خورد.
تلاش برای بازیاب قطعات و یافتن جعبه سیاه هواپیما به نظر بسیار چالش برانگیز و ناممکن است.
فرانسوا فیلون، نخست وزیر فرانسه هم به نمایندگان مجلس این کشور گفت: ما رقابت سختی را با زمان داریم آن هم در شرایط آب و هوایی بسیار بد و در منطقه‌ای که عمق آن به ۷ هزار متر می‌رسد.
تا زمانی‌که جعبه سیاه هواپیما یافته نشود علت وقوع حادثه مشخص نخواهد بود اما کارشناسان هواشناسی و هوانوردی متمرکز بر احتمال برخورد با یک طوفان پرقدرت با بادهایی به سرعت ۱۶۰کیلومتر بر ساعت در مسیر هواپیما هستند.
طوفان‌های فصلی اطلس که هم اکنون به تناوب رخ می‌دهند می‌توانند یکی از علل سقوط این هواپیما باشد. طوفان‌هایی که کار جست‌و‌جوگران را در ۲ ماه آینده هم که برای جست‌وجو به این منطقه می‌روند را با مشکل روبه‌رو خواهد کرد چرا که تقریباً به طور روزانه این طوفان‌ها رخ می‌دهند.
امدادگران هنوز هم در حال جست‌وجوی منطقه گسترده‌ای از اقیانوس هستند. اگر هیچ بازمانده‌ای از این هواپیما یافت نشود آن گاه این مرگبارترین حادثه هوایی جهان از نوامبر ۲۰۰۱ تا کنون بوده است.

تصاویر جدید بنیامین بهادری در کنار زن سال هند

تصاویر و حواشی حضور سحر قریشی و بازیگران در جشن پیراهن استقلال

عکسی جدید از آنا نعمتی و برادرش در رستوران

تصاویر جدید از هدیه تهرانی و مهران مدیری در سری جدید «قلب یخی»

عکس هایی از عروسی گلزار و النازشاکردوست در یک فیلم عروسی

دو عکس متفاوت الناز شاکردوست با عروسک گوفی و در آمبولانس

تصاویر نرگس محمدی به همراه مادرش در کنسرت موسیقی

تصاویری از حضور هنرمندان در کنسرت بابک جهانبخش

تبلیغ فروشگاهی

مطالب مرتبط با این موضوع

اجباری اجباری، ایمیل شما هرگز منتشر نخواهد شد