رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

By registering with this blog you are also agreeing to receive email notifications for new posts but you can unsubscribe at anytime.


رمز عبور به ایمیل شما ارسال خواهد شد.


کانال رسمی سایت تفریحی

دکه سایت


نظر سنجی

نظرسنجی

به نظر شما کدام سریال امسال ماه رمضان بهتر است؟

Loading ... Loading ...

کلیپ روز
logo-samandehi

تصاویری از فرش قرمز اختصاصی برای بازیگران دیر رسیده در جشنواره فجر

عکس از جشن تولد ۳۸ سالگی آزاده صمدی

مصاحبه از زندگی شخصی امیرحسین مدرس و همسر دومش

عکس همسر آزاده نامداری و دخترش گندم

عکس جدید مهناز افشار و دخترش لینانا

نامه عسل پورحیدری در شبکه اجتماعی پس از خاکسپاری پدر

عکسی جالب از تینا آخوندتبار با دستکش بوکس در حال ورزش

تصاویر تبلیغاتی الیکا عبدالرزاقی و همسرش امین زندگانی

رتبه بدهید:

جزئیات پرداخت خسارت بیمه گذاران پلاسکو

محسن پورکیانی در نشست خبری خود با خبرنگاران با تشریح جزئیات عملکرد بیمه در حادثه ریزش ساختمان پلاسکو گفت: از همان دقایق ابتدایی ریزش ساختمان پلاسکو ارزیابی های اولیه از میزان خسارت صورت گرفت که بر این اساس شعبه پرداخت خسارات مسخص شد و از شنبه بعد از وقوع حادثه، آماده تشکیل پرونده بودیم و تمام بیمه گذاران تشکیل پرونده دادند.  

مدیرعامل بیمه ایران افزود:حدود ٣٣ میلیارد و ۵٠٠ میلیون تعهد داشتیم و ۵۵۵ برابر حق بیمه دریافتی را باید بپردازیم؛ در این میان ٧٢ پرونده را پرداخت کردیم و مابقی نیز در انتظار بررسی هستند تا خسارت پرداخت شود.وی تصریح کرد: در حال حاضر امکان ورود به ساختمان پشت پلاسکو و برآورد خسارت وجود ندارد، اما اگر مراجع قضایی اجازه دهند ظرف سه روز کار ارزیابی را نهایی خواهیم کرد.

به گفته پورکیانی، شاید اگر همه واحدها بیمه نامه داشتند، تعداد کمی از آتش نشانان شهید می شدند چراکه علیرغم ممانعت آتش نشانان افراد سعی می کردند سراسیمه بخشی از اموال و دارایی های خود را خارج کنند.وی اظهار داشت:  بیمه آتش سوزی اجباری نیست و شرکتهای بیمه باید مردم رابه خرید آن ترغیب کنند؛ در این میان  طرح جامع بیمه اصناف برای اجرا در دستور کار قرار گرفته است.

پورکیانی در خصوص توانگری مالی شرکتهای بیمه گفت:  در سال ٩۴ حدود ٩٠٠ میلیارد تومان به حسابها بابت خسارت معوق پرداخت کردیم؛ در این میان سازمان حسابرسی توانگری مالی ٨٣ درصدی ما را تائید کرده است ولی کاهش توانگری مالی به مفهوم عدم توانایی پرداخت مالی نیست.

وی افزود: شش سناریو برای افزایش توانگری مالی تدارک دیده ایم که مهمترین آن افزایش سرمایه به ده هزار میلیارد تومان است که بخشی از آن نقدی و بخشی از محل فروش شرکتهای بیمه دولتی است.پورکیانی ابراز امیدواری کرد که افزایش سرمایه تا پایان سال رخ دهد و گفت: وزیر اقتصاد در این زمینه نظر مساعدی دارد.

وی با بیان اینکه بر اساس اعلام نظر مراجع رسمی، حادثه پلاسکو عمدی نیست خاطرنشان کرد:  اگر حتی آتش سوزی عمدی باشد بیمه گذار مکلف به پرداخت خسارت است مگر عمد بیمه گذار در کار باشد.پورکیانی با اشاره به اینکه شرکتهای بیمه ریسک بالایی برای پلاسکو لحاظ کرده بودند، گفت: در یکی از خسارتهای پلاسکو مبلغ خسارت بالای سه میلیارد تومان است،  که در حال بررسی هستیم البته به اندازه حق بیمه خسارت داده می شود.  وی اظهار داشت: خرید بیمه نامه یک امر سلبی است و باید خطر را جدی گرفت؛ کم بیمه گی نیز یک معضل است که باید حل شود.

وی در خصوص تاسیس بانک از سوی شرکتهای بیمه گفت: بانکها در سراسر دنیا از دل بیمه بیرون می آید در حالیکه بیمه ایران قبل از انقلاب بانک داشته است اما اکنون با توجه به محدودیت قانون نتوانستیم بانک خودمان را احیا کنیم ولی بخشی از سهام یکی از بانکهایی که وضعیت خوبی دارند را خریداری خواهیم کرد.

تصاویر جدید بنیامین بهادری در کنار زن سال هند

تصاویر و حواشی حضور سحر قریشی و بازیگران در جشن پیراهن استقلال

عکسی جدید از آنا نعمتی و برادرش در رستوران

تصاویر جدید از هدیه تهرانی و مهران مدیری در سری جدید «قلب یخی»

عکس هایی از عروسی گلزار و النازشاکردوست در یک فیلم عروسی

دو عکس متفاوت الناز شاکردوست با عروسک گوفی و در آمبولانس

تصاویر نرگس محمدی به همراه مادرش در کنسرت موسیقی

تصاویری از حضور هنرمندان در کنسرت بابک جهانبخش

تبلیغ فروشگاهی

مطالب مرتبط با این موضوع

اجباری اجباری، ایمیل شما هرگز منتشر نخواهد شد