رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

By registering with this blog you are also agreeing to receive email notifications for new posts but you can unsubscribe at anytime.


رمز عبور به ایمیل شما ارسال خواهد شد.


کانال رسمی سایت تفریحی

دکه سایت


نظر سنجی

نظرسنجی

به نظر شما کدام سریال امسال ماه رمضان بهتر است؟

Loading ... Loading ...

کلیپ روز
logo-samandehi

تصاویری از فرش قرمز اختصاصی برای بازیگران دیر رسیده در جشنواره فجر

عکس از جشن تولد ۳۸ سالگی آزاده صمدی

مصاحبه از زندگی شخصی امیرحسین مدرس و همسر دومش

عکس همسر آزاده نامداری و دخترش گندم

عکس جدید مهناز افشار و دخترش لینانا

نامه عسل پورحیدری در شبکه اجتماعی پس از خاکسپاری پدر

عکسی جالب از تینا آخوندتبار با دستکش بوکس در حال ورزش

تصاویر تبلیغاتی الیکا عبدالرزاقی و همسرش امین زندگانی

رتبه بدهید:

توافق دوباره فدراسیون فوتبال و افشین قطبی

افشین قطبى سرمربى تیم ملى فوتبال کشورمان در مرحله نهایى مقدماتى جام جهانى به دنبال برطرف شدن اختلاف نظرش با فدراسیون فوتبال، قراردادش را به مدت ۲ سال دیگر و تا پایان رقابتهاى جام ملتهاى آسیا با فدراسیون به امضا خواهد رساند. پس از نشستى که عصر چهارشنبه بین على کفاشیان و مهدى تاج به عنوان رییس و نایب رییس فدراسیون فوتبال با مدیر برنامه هاى افشین قطبى برگزار شد، طرفین به توافق رسیدند تا این مربى به مدت ۲ سال دیگر هدایت تیم ملى فوتبال ایران را برعهده داشته باشد. براساس توافق صورت گرفته قرارداد افشین قطبى نزدیک به ۲ سال است و تا پایان رقابتهاى فوتبال جام ملتهاى ۲۰۱۱ آسیا که در قطر برگزار مى شود اعتبار خواهد داشت.پس از رایزنى هاى صورت گرفته بر سر مبلغ قرارداد که طرفین براى ۲ سال فعالیت اختلاف زیادى داشتند، در نهایت گفته مى شود قرار است قطبى براى این ۲ سال مبلغى نزدیک به ۸۰۰ هزار دلار دریافت کند.براساس توافق بین طرفین دستیاران افشین قطبى ایرانى خواهند بود و او حق دارد دستیارانش را انتخاب کند. ضمن اینکه حضور مربى خارجى در کادر فنى تیم ملى منتفى شده است.

افشین قطبى سرمربى تیم ملى فوتبال کشورمان در مرحله نهایى مقدماتى جام جهانى به دنبال برطرف شدن اختلاف نظرش با فدراسیون فوتبال، قراردادش را به مدت ۲ سال دیگر و تا پایان رقابتهاى جام ملتهاى آسیا با فدراسیون به امضا خواهد رساند. پس از نشستى که عصر چهارشنبه بین على کفاشیان و مهدى تاج به عنوان رییس و نایب رییس فدراسیون فوتبال با مدیر برنامه هاى افشین قطبى برگزار شد، طرفین به توافق رسیدند تا این مربى به مدت ۲ سال دیگر هدایت تیم ملى فوتبال ایران را برعهده داشته باشد. براساس توافق صورت گرفته قرارداد افشین قطبى نزدیک به ۲ سال است و تا پایان رقابتهاى فوتبال جام ملتهاى ۲۰۱۱ آسیا که در قطر برگزار مى شود اعتبار خواهد داشت.پس از رایزنى هاى صورت گرفته بر سر مبلغ قرارداد که طرفین براى ۲ سال فعالیت اختلاف زیادى داشتند، در نهایت گفته مى شود قرار است قطبى براى این ۲ سال مبلغى نزدیک به ۸۰۰ هزار دلار دریافت کند.براساس توافق بین طرفین دستیاران افشین قطبى ایرانى خواهند بود و او حق دارد دستیارانش را انتخاب کند. ضمن اینکه حضور مربى خارجى در کادر فنى تیم ملى منتفى شده است.قرار است با سفر افشین قطبى به ایران که طى روزهاى آینده صورت خواهد گرفت قرارداد نهایى همکارى او با فدراسیون فوتبال به امضا برسد.

تصاویر جدید بنیامین بهادری در کنار زن سال هند

تصاویر و حواشی حضور سحر قریشی و بازیگران در جشن پیراهن استقلال

عکسی جدید از آنا نعمتی و برادرش در رستوران

تصاویر جدید از هدیه تهرانی و مهران مدیری در سری جدید «قلب یخی»

عکس هایی از عروسی گلزار و النازشاکردوست در یک فیلم عروسی

دو عکس متفاوت الناز شاکردوست با عروسک گوفی و در آمبولانس

تصاویر نرگس محمدی به همراه مادرش در کنسرت موسیقی

تصاویری از حضور هنرمندان در کنسرت بابک جهانبخش

تبلیغ فروشگاهی

مطالب مرتبط با این موضوع

اجباری اجباری، ایمیل شما هرگز منتشر نخواهد شد