رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

By registering with this blog you are also agreeing to receive email notifications for new posts but you can unsubscribe at anytime.


رمز عبور به ایمیل شما ارسال خواهد شد.


کانال رسمی سایت تفریحی

دکه سایت


نظر سنجی

نظرسنجی

به نظر شما کدام سریال امسال ماه رمضان بهتر است؟

Loading ... Loading ...

کلیپ روز
logo-samandehi

تصاویری از فرش قرمز اختصاصی برای بازیگران دیر رسیده در جشنواره فجر

عکس از جشن تولد ۳۸ سالگی آزاده صمدی

مصاحبه از زندگی شخصی امیرحسین مدرس و همسر دومش

عکس همسر آزاده نامداری و دخترش گندم

عکس جدید مهناز افشار و دخترش لینانا

نامه عسل پورحیدری در شبکه اجتماعی پس از خاکسپاری پدر

عکسی جالب از تینا آخوندتبار با دستکش بوکس در حال ورزش

تصاویر تبلیغاتی الیکا عبدالرزاقی و همسرش امین زندگانی

رتبه بدهید:

تنفر سوپر مدل معروف از اسرائیل!! (+عکس)

او گفت: اسراییل براى من ارزشی ندارد و براى این که تاکید کند که سخن او لغزش زبان نیست در ادامه گفت: بزرگترین شانسى که آوردم این است که …
تنفر سوپر مدل معروف از اسرائیل!! (+عکس) 
ادامه مطلب راببینید

بار رافائیلى مانکن اسراییلى طى سال گذشته به شهرت محلى و بین المللى دست یافت زیرا اسراییلى‌ها او را عامل انفجار خود تلقى کردند، ولى رافائیلى همچون بسیارى از جوانان یهودى که آینده خود را در درون کشور عبرى نمى‌یابند، ترجیح داد در لس آنجلس اقامت گزیند.
به گزارش روزنامه الحیات وی در اولین مناسبتى که به دست آورد، دیدگاه خود را بیان نمود، سخنان او براى اسراییلى‌ها نه فقط شگفت انگیز که به شدت آسیب رسان بود.
او گفت: اسراییل براى من ارزشی ندارد و براى این که تاکید کند که سخن او لغزش زبان نیست در ادامه گفت: بزرگترین شانسى که آوردم این است که وارد ارتش نشدم. آیا در میان شما کسى وجود دارد که به من بگوید چرا یک جوان هجده ساله در جنگ گذشته با لبنان باید کشته شود؟ چرا جوانان باید بمیرند؟ به خاطر کشور اسراییل؟ به خاطر این که در این کشور زندگى کنیم؟ میان زندگى در اوگاندا و اسراییل چه تفاوتى دارد و چرا بهتر آن نباشد که در نیویورک زندگى کنم. اسراییل براى من اصلا اهمیت ندارد.
اظهارات مانکن اسراییلى در زمانى عنوان شد که آژانس یهود و فرماندهان ارتش و رهبران دولت به شدت به رویارویى با پدیده از بین رفتن هیجان و حماسه جوانان اسراییلى مشغول بودند زیرا این پدیده از نظر آنها بزرگترین خطر براى آینده کشور عبرى محسوب مى‌شود.


تنفر سوپر مدل معروف از اسرائیل!! (+عکس)موضع رافائیلى یک موضع منفرد نیست و نسبت زیادى از جوانان درون اسراییل و اروپا و امریکا با نظر رافائیلى موافقت دارند. نظر سنجى‌ها و بررسى‌هاى متعدد روشن ساخته که نسبت چندان کمى از جوانان یهودى به داشتن گرایش به کشور عبرى تمایل نشان مى‌دهند و موجودیت اسراییل براى آنها، مهم نیست. میان یهودیان امریکا این یک موضع عام است و میان جوانان زیر ۳۵ سال یک دیدگاه ویژه است. برخى پژوهش‌ها از ترک دین یهود توسط جوانان صحبت به میان آورده‌اند و در برخى پژوهش‌ها نسبت به اضمحلال یهودیان امریکا نیز ابراز نگرانى شده است.

تصاویر جدید بنیامین بهادری در کنار زن سال هند

تصاویر و حواشی حضور سحر قریشی و بازیگران در جشن پیراهن استقلال

عکسی جدید از آنا نعمتی و برادرش در رستوران

تصاویر جدید از هدیه تهرانی و مهران مدیری در سری جدید «قلب یخی»

عکس هایی از عروسی گلزار و النازشاکردوست در یک فیلم عروسی

دو عکس متفاوت الناز شاکردوست با عروسک گوفی و در آمبولانس

تصاویر نرگس محمدی به همراه مادرش در کنسرت موسیقی

تصاویری از حضور هنرمندان در کنسرت بابک جهانبخش

تبلیغ فروشگاهی

مطالب مرتبط با این موضوع

اجباری اجباری، ایمیل شما هرگز منتشر نخواهد شد