رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

By registering with this blog you are also agreeing to receive email notifications for new posts but you can unsubscribe at anytime.


رمز عبور به ایمیل شما ارسال خواهد شد.


کانال رسمی سایت تفریحی

دکه سایت


نظر سنجی

نظرسنجی

به نظر شما کدام سریال امسال ماه رمضان بهتر است؟

Loading ... Loading ...

کلیپ روز
logo-samandehi

تصاویری از فرش قرمز اختصاصی برای بازیگران دیر رسیده در جشنواره فجر

عکس از جشن تولد ۳۸ سالگی آزاده صمدی

مصاحبه از زندگی شخصی امیرحسین مدرس و همسر دومش

عکس همسر آزاده نامداری و دخترش گندم

عکس جدید مهناز افشار و دخترش لینانا

نامه عسل پورحیدری در شبکه اجتماعی پس از خاکسپاری پدر

عکسی جالب از تینا آخوندتبار با دستکش بوکس در حال ورزش

تصاویر تبلیغاتی الیکا عبدالرزاقی و همسرش امین زندگانی

رتبه بدهید:

تغییر دکوراسیون به سبک سال نو میلادی !

میلاد حضرت عیسی(ع) و فراررسیدن سال نو میلادی سال ۲۰۱۲ را به همه هموطنان مسیحی تبریک عرض میکنیم . یک درخت داربستی برای فضاهای کوچک در گوشه ها جالب است و میتوان با انتخاب تنها یک سبک رنگی جلوه زیادی به آن داده و توجه را به آن جلب نمود.
تغییر دکوراسیون به سبک سال نو میلادی ! 

اگر فضای بزرگی در منزلتان برای تدارکات و تزئینات عید ندارید، نیازی به کم کردن تدارکات عید نیست. ایده های ما برای تزئینات عید در فضاهای کوچک، شادی و شور عید را حتی در کوچکترین گوشه های خانه هدیه میکند.


فضای کنار راه پله ها را استفاده کنید
تغییر دکوراسیون به سبک سال نو میلادی ! www.TAFRIHI.com


فضای کنار راه پله ها برای نمایش و تزئینات کریسمستان فضایی کوچک اما مورد توجه هست. یک میز کوچک آنجا گذاشته و یک درخت کوتاه که کمی تزئین شده روی آن قرار دهید و یک ماکت نمایشی ساده و کوچک بر روی میز در کنار درخت اضافه کنید. برای آنکه به این کاج همیشه سبز ارتفاع بیشتری بدهید از یک گلدان نقره ای بلند در زیر آن میتوانید استفاده کنید.

یک پنجره تزئینی آویزان درست کنیدتغییر دکوراسیون به سبک سال نو میلادی ! www.TAFRIHI.com


به چیزهای زیبا توجه کنید: یک قاب رنگ شده که داخل آن به صورت زیگزاگی روبان کشی شده و در آن توپهای تزئینی آویزان شده که پنجره را زیبا و جالب توجه میکند و به هیچ بازچینشی نیاز ندارد.

تزئین عید بر روی تابلوتغییر دکوراسیون به سبک سال نو میلادی ! www.TAFRIHI.com


شما منزلتان را پیش از این با تابلوهای دلخواه خود تزئین کرده اید. میتوانید به آنها یک جلوه عیدانه بدهید به این صورت که شاخه کوچکی از درخت همیشه سبز را در بالا یا اطراف آن قرار دهید، این کار نیاز به هیچ ابزار خاصی ندارد.

از فضای دیوار استفاده کنیدتغییر دکوراسیون به سبک سال نو میلادی ! www.TAFRIHI.com


دیوار اتاق نشیمن شما رنگ یکدست و دوست داشتنی دارد؟ شما خانه ای عالی برای تزئینات روز عید دارید. اینجا حلقه گل های مینیاتوری تاک به دیوار سبز رنگ اتاق بافت زیبایی بخشیده اند. میتوانید از انواع لوازم تزئینات گوناگون مثل پرنده های مصنوعی، آذینهای کوچک، شاخه های انواع توت و… استفاده کنید و آنها را به حلقه های گل چسب بزنید و سپس هر کدام از این تزئینات را از یک قطعه روبان آویزان کنید.

درخت مصنوعی

اگر فضای کافی ندارید یا یک درخت واقعی نمیخواهید میتوانید همان احساس را با درست کردن این درخت همیشه سبز بدست آورید. یک شاخه پهن کاج را بیاورید و با یک قلاب از دیوار یا در آویزان کنید، سپس آن را با تزئینات مختلف تزئین کنید.

استفاده مناسب از فضا

اگر فضا محدود است ممکن است نتوانید هر تزئیناتی که به طور معمول در یک درخت هست را آویزان کنید، اما دلیل نمیشود که آنها را در جعبه باقی بگذارید. به دنبال فضاهای دور از انتظار بگردید، از یک لوستر گرفته تا پنجره، درگاه و… تعدادی تزئینات برای جلوه عید بیاویزید.
تزئین گوشه و کنار خانه

گوشه ها، طاقچه ها، قفسه های کتاب، همه محلهایی عالی برای تزئینات کوچک فصلی هستند. اگر فضایی برای یک درخت کامل وجود ندارد، یک درخت تکی کوچک به جای آن بگذارید و با قرار دادن چند هدیه بر روی قفسه یا کمد با ارتفاع متوسط آن را زیباتر کنید. به جای لامپهای کوچک با توپهای تزئینی کوچک درخت را تزئین کنید.

استفاده از حلقه گلهای کوچک

طراحی های بزرگ و پر گل و برگ برای حلقه گلها عالی هستند اما حلقه گلهای کوچک هم میتواند از کارایی و زیبایی یکسان برخوردار باشد. یک حلقه گل کوچک با روبان نخی یا مخملی از قفسه ها یا کشوها آویزان کنید.

آذین بندی روی دیوار

با استفاده هوشمندانه از فضای دیوارها مطمئن خواهید شد که طرح های عیدانه فضای کوچکتان تاثیر گذار است، برای ایجاد این فضای شادمانه، این روش ساده را امتحان کنید: قطعه ای از روبان استفاده کنید و با آن حروف یا کلماتی را آویزان کنید که با پشت سر هم قرار دادن آنها پیامی نوشته شده است (دور حلقه هر حرف یا کلمه روبان را گره بزنید تا سر جای خود نگه داشته شده در طول روبان حرکت نکنند). دو سر روبان را با پونز به دیوار محکم کنید و با تکه ای از برگهای همیشه سبز آن را بپوشانید.

درخت تزئین شده در حمام

از حمامها به عنوان مکانهایی برای افزودن شادی و نشاط عید، غافل نمانید. اینجا در این گوشه کوچک، محل مناسبی برای درخت کریسمس به نظر میرسد، درخت را در گلدان قرار داده و با زنگوله های سرامیکی سفید و آبی و توپهای شیشه ای زیبا آن را تزئین کنید.

بهره گیری از فضای جلوی پنجره

سادگی، کلید تزئینات در فضاهای کوچک است. شمعهای ستونی کوچکِ قرار داده شده در یک سینی نقره ای ظرافت را به جلوی پنجره اضافه میکند. دو درخت مصنوعی همیشه سبز کوچک که پایین آن در پارچه کیسه ای پیچیده شده به صحنه سرد برفی، رنگ میدهد.

از فضای صندلی به زیبایی استفاده کنید

به جای اینکه صندلی های اضافه را خالی رها کنید، بسته های تزئین شده با روبان را بر رو، زیر و اطراف آنها، به عنوان مدل کوچک بسته های اهدایی روز عید بگذارید.

خانه را با تزئینات کوچک جلوه دهید

این آلات تزئینی شکل حبابی دارند، درخشش و براق بودن آنها برای جلوه در فضاهایی کوچک عالی به نظر میرسد. این تزئین آلات را به یک دیسکهای گرد پلاستیکی یا شیشه ای کوچک بچسبانید و بر روی میز قرار دهید. نخ آویزان کننده آن را ببرید و شکوفه های کوچک یا شاخه های توت را در آنها بگذراید. این تزئینات را در یک سینی قرار دهید تا زینت بخش خانه باشند.


از دیوار یک جلوه تاثیر گذار بسازید

عکسهای قدیمی پر از حرف و احساس هستند، به ویژه در عیدها. این نمایش فقط فضای کوچکی از دیوار را اشغال میکند. با عسکهای بچگی شروع کنید ، آنها را در یک دایره ببرید ، بر روی اسفنج نصب کنید و در شکل دلخواه بر روی دیوار مرتب کنید. این طرح در فضای کم انجام میشود اما تاثیر زیادی دارد.

درخت داربستی با تنها یک سبک رنگی

یک درخت داربستی برای فضاهای کوچک در گوشه ها جالب است و میتوان با انتخاب تنها یک سبک رنگی جلوه زیادی به آن داده و توجه را به آن جلب نمود. برای پایه درخت، یک جعبه کوچک را با دستمال یا حوله با رنگ متناسب بپیچید و جعبه را با سنگ پر کنید که آن را در جای خود ثابت نگه دارد ( برای زیبایی و هماهنگی بیشتر سطح روی سنگ را با یک لایه ای از تزئینات مروارید سفید بپوشانید). چند جعبه دیگر را با کاغذ کادوهای گوناگون با رنگ مناسب بپیچید و روبان بندی کنید.طراحی پنجره آشپزخانه

پنجره را بگشایید، در معرض نسیم جام پنجره با رنگ میرقصد، این زیبایی را مدیون دانه برفهای رنگین آویز هستید. تزئینات دانه برفی شکل را در طرحهای مشابه استفاده کنید، با برگهای سبز آویزان در بالای پنجره طرح را کامل کنید.

ماکتی کوچک از یک دهکده زیبا

جعبه های کوچک با کاغذهای زیبا پیچیده شده میتوانند پایه ای برای چند خانه کاغذی باشند که در عین زیبایی فضای خیلی کمی میگیرد. برای ساختن درختها، از کاغذهای مربع با طرح های دلخواه میتوان استفاده کرد به این صورت که آنها را به شکل مخروط در آورده و لبه های آن را چسب زده و ته آن را صاف میبرید تا بر روی سطح صاف بایستد. برای درخشش بیشتر آنها را در یک سینی نقره ای جای دهید.

درخت تزئینی رو میزیتغییر دکوراسیون به سبک سال نو میلادی ! www.TAFRIHI.com


حتی اگر شما فضاهای بیشتر هم داشته باشید یک درخت کوچک میتواند همانند یک ورودی، دلربایی و جذابیت را به اتاقهای کوچک هدیه کند. یک درخت کوچک را در ظرف رنگ روشن قرار دهید و گلها و تزئینات روبانی و نیز چند توپ تزئینی را به نخ کشیده از درخت آویزان کنید. از طرحهای دیگر در مقیاس کوچک استفاده کنید مثل هدایای کوچک یا ظرف کوچکی از شکلاتهای عصایی شکل.


تعویض پرده هاتغییر دکوراسیون به سبک سال نو میلادی ! www.TAFRIHI.com


سعی کنید نوآوری داشته باشید، پنجره آشپزخانه میتواند فضای کوچکی برای تزئینات شما باشد. به جای پرده همیشگی آشپزخانه، چند پیش بند کریسمسی که با اسپری فرم گرفته اند، آویزان کنید، چند درخت مصنوعی به فضای جلوی پنجره اضافه کنید.

درخت مینیاتوری

نیازی به تزئینات بیش از حد در فضاهای کوچک نیست. میتوانید تزئیناتی تاثیرگذار تر همانند این درخت درخشان و براق، درست کنید. سوراخهای کوچکی در یک چوب باریک ایجاد شده و تعدادی لوله پاک کن یا شیشه شور باریک در داخل سوراخها جای گرفته است و سپس تعدادی مهره (با رنگ و یا یک سبک یکسان) در انتها های بعضی از ساقه ها اضافه شده است.


تقویم دیواری عید

دیوارها وقتی که برای تزئینات عید در فضاهای کوچک مورد استفاده قرار میگیرند میتوانند چیز با ارزش و مفیدی باشند. اینجا دسته ای از ظروف یا قوطی های دربسته به تقویم شمارش معکوس عید تبدیل شده اند. قوطی ها را رنگ کنید، اعداد را بر روی کاغذهای رنگی چاپ کنید، برش دهید و به درپوش قوطی ها بچسبانید. یک آهن ربای کوچک به پشت هر کدام از قوطی ها بچسبانید و قوطی ها را بر روی تخته فلزی رنگ شده با الگوی دلخواه بچسبانید.


به نرده ها بافت ببخشید

بافت میتواند نقش کلیدی در بیشتر شدن جذابیت بصری در فضاهای کوچک ایفا کند. اینجا یک نوار باریک ساده ای از شاخه های همیشه سبز در روی نرده و سه جوراب آویزان ساقه بلند در سه طرح مختلف ، این نرده کوچک را آراسته میکند.

به تزئینات کوچک تکیه کنید

با استفاده از تزئیناتی فوق العاده میتوانید طرحهای رویایی بسازید. پیام عیدی را بر روی یک تاقچه یا قفسه با طرحی زیبا بنویسید. به این صورت که گلدانهای سفالین کوچک را با اسپری رنگ براق و درخشان رنگ بزنید، پیامتان را با ماژیکِ نقاشی بر روی توپهای تزئینی بنویسید و آنها را در گلدانهای سفالین قرار دهید.

از لوازم خانه برای تزئینات استفاده کنیدتغییر دکوراسیون به سبک سال نو میلادی ! www.TAFRIHI.com


آباژور زیبا با یک پایه شیشه ای و تو خالی دارید؟ آن را با تزئینات پر کنید. یک جام شیشه ای آشپزخانه نیز میتواند همان کار را در فضاهای کوچک انجام دهد.
اتاق غذا خوری را تزئین کنیدتغییر دکوراسیون به سبک سال نو میلادی ! www.TAFRIHI.com


به میز نهارخوری نگاه کنید و شادی عید را نشان دهید. یک جعبه کوچک کادو شده خوشامدگویی گرمی به افراد سر میز است. این بهترین طرح است؟ هدیه کاملا متناسب با اندازه فنجان چای است.

درخت عید بدون ستاره نمیشود


اجازه دهید تزئینات عیدی تان با این کاج کریسمس که زنده و واقعی است، شکل فرح بخش روستایی بگیرد. دور آن یک حلقه آذین ۱۳۰ سانتیمتری با ستاره های فلزی مسی رنگ با لبه های سفید، مخروطهای کاج و تزئینات توپی قرمز، زرد و سفید رنگ به صورت حلزونی پیچیده شده است.

تصاویر جدید بنیامین بهادری در کنار زن سال هند

تصاویر و حواشی حضور سحر قریشی و بازیگران در جشن پیراهن استقلال

عکسی جدید از آنا نعمتی و برادرش در رستوران

تصاویر جدید از هدیه تهرانی و مهران مدیری در سری جدید «قلب یخی»

عکس هایی از عروسی گلزار و النازشاکردوست در یک فیلم عروسی

دو عکس متفاوت الناز شاکردوست با عروسک گوفی و در آمبولانس

تصاویر نرگس محمدی به همراه مادرش در کنسرت موسیقی

تصاویری از حضور هنرمندان در کنسرت بابک جهانبخش

تبلیغ فروشگاهی

مطالب مرتبط با این موضوع

اجباری اجباری، ایمیل شما هرگز منتشر نخواهد شد