رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

By registering with this blog you are also agreeing to receive email notifications for new posts but you can unsubscribe at anytime.


رمز عبور به ایمیل شما ارسال خواهد شد.


کانال رسمی سایت تفریحی

دکه سایت


نظر سنجی

نظرسنجی

به نظر شما کدام سریال امسال ماه رمضان بهتر است؟

Loading ... Loading ...

کلیپ روز
logo-samandehi

تصاویری از فرش قرمز اختصاصی برای بازیگران دیر رسیده در جشنواره فجر

عکس از جشن تولد ۳۸ سالگی آزاده صمدی

مصاحبه از زندگی شخصی امیرحسین مدرس و همسر دومش

عکس همسر آزاده نامداری و دخترش گندم

عکس جدید مهناز افشار و دخترش لینانا

نامه عسل پورحیدری در شبکه اجتماعی پس از خاکسپاری پدر

عکسی جالب از تینا آخوندتبار با دستکش بوکس در حال ورزش

تصاویر تبلیغاتی الیکا عبدالرزاقی و همسرش امین زندگانی

رتبه بدهید:

تازه ترین خبرها از حواشی فوتبال ایران

ابراهیم زاده: ابومسلم گربه سیاه ذوب آهن نیست
صدرنشین رقابتهای لیگ نهم در چهارمین دیدار خود در مشهد به مصاف تیمی خواهد رفت که به اعتقاد خیلی ها گربه سیاه ذوب آهن به شمار می آید. البته منصور ابراهیم زاده در مورد این بازی با اطمینان خاصی حرف می زند.
وی درباره رویارویی تیمش با ابومسلم تأکید کرد: در فوتبال هیچ گربه سیاهی وجود ندارد. من معتقدم شرایط هر بازی فرق می کند. تیمها قرار نیست همیشه برنده باشند. گاهی وضعیت بازی طوری پیش می رود که شما نمی توانید به خواسته های فنی خود دست پیدا کنید.
سرمربی ذوب آهن ادامه داد: ابومسلم گربه سیاه ما نیست. اگر بازیکنان با هوشیاری در زمین بازی کار کنند می توانیم ابومسلم را در خانه اش شکست دهیم.
ابراهیم زاده خاطرنشان کرد: ابومسلم تیم خوبی است که از کادر فنی با دانشی بهره می برد. سعی می کنیم شرایط کلی بازی را در اختیار بگیریم و با نتیجه ای قابل قبول مشهد را ترک کنیم.

ابراهیم زاده: ابومسلم گربه سیاه ذوب آهن نیست
صدرنشین رقابتهای لیگ نهم در چهارمین دیدار خود در مشهد به مصاف تیمی خواهد رفت که به اعتقاد خیلی ها گربه سیاه ذوب آهن به شمار می آید. البته منصور ابراهیم زاده در مورد این بازی با اطمینان خاصی حرف می زند.
وی درباره رویارویی تیمش با ابومسلم تأکید کرد: در فوتبال هیچ گربه سیاهی وجود ندارد. من معتقدم شرایط هر بازی فرق می کند. تیمها قرار نیست همیشه برنده باشند. گاهی وضعیت بازی طوری پیش می رود که شما نمی توانید به خواسته های فنی خود دست پیدا کنید.
سرمربی ذوب آهن ادامه داد: ابومسلم گربه سیاه ما نیست. اگر بازیکنان با هوشیاری در زمین بازی کار کنند می توانیم ابومسلم را در خانه اش شکست دهیم.
ابراهیم زاده خاطرنشان کرد: ابومسلم تیم خوبی است که از کادر فنی با دانشی بهره می برد. سعی می کنیم شرایط کلی بازی را در اختیار بگیریم و با نتیجه ای قابل قبول مشهد را ترک کنیم.
وی همچنین از فرشید طالبی به عنوان تنها بازیکن غایب تیمش نام برد و گفت، این بازیکن به دلیل محرومیت نمی تواند ذوب آهن را در بازی با ابومسلم همراهی کند.تیموریان: دوست ندارم در جوانی تماشاگر بازی دیگران باشم
آندرانیک تیموریان بازیکن ایرانی فولام با شروع فصل جدید رقابتهای لیگ برتر انگلیس، هنوز فرصت بازی در ترکیب این تیم را پیدا نکرده و شرایط نامناسب آندو در این تیم انگلیسی باعث ناراحتی او شده است.
وی که فصل گذشته در رقابتهای لیگ دسته اول انگلیس بازی کرد، امیدوار بود پس از بازگشت به فولام به ترکیب اصلی این تیم راه پیدا کند، ولی شرایط برای او تغییر نکرده و تیموریان در فولام به یک بازیکن نیمکت نشین تبدیل شده است.
تیموریان ابتدا در مورد وضعیت فعلی اش و مصدومیتی که دچار آن شده به خبرگزاری فوتبال ایران می گوید: مدتی پیش دچار گرفتگی عضلات کمر شدم، ولی پس از رفع این مصدومیت دوباره بدشانسی آوردم و در تمرینات فولام از ناحیه مچ پا آسیب دیدم. در حال حاضر تمرینات ویژه ای را پشت سر می گذارم و قرار است از ۱۰ روز دیگر تمرینات سبک را آغاز کنم و فعلاً معلوم نیست چه زمانی شرایط بازی را پیدا کنم.
وی در مورد نیمکت نشینی اش در فولام می گوید: من اصلاً از این شرایط راضی نیستم و اگر خوب یا بد تمرین کنم روی هاجسون هیچ توجهی به من ندارد. دلم نمی خواهد در این سن و در دوران جوانی روی سکوها بنشینم و تماشاگر بازی دیگران باشم. متأسفانه هیچ فرصتی به من داده نشده و با این شرایط دوست دارم از فولام جدا شوم.
آندو در ادامه حرفهایش تأکید می کند: الان شرایط طوری است که حتی دیگر مسائل مالی هم برایم مهم نیست و بیشتر از همه دوست دارم فوتبال بازی کنم. من حتی در مورد نیمکت نشینی با هاجسون حرف زدم، ولی او هیچ وقت پاسخ قانع کننده ای نداشت.مدیرعامل ابومسلم: حرفهای آشتیانی غیرمنطقی است
امیررضا واعظ آشتیانی معتقد است بلیت فروشی بازیهای استقلال در تهران و شهرستانها باید به باشگاه استقلال واگذار شود که البته برخی از مدیران لیگ برتری با این گفته او مخالف هستند.
قاسمی مدیرعامل ابومسلم در گفتگو با فوتبال ایران، با اشاره به حرفهای واعظ آشتیانی می گوید: بحث واگذاری بلیت فروشی به باشگاهها در مجموع یک کار حرفه ای است، ولی حرفهای مدیرعامل استقلال در این مورد که بلیت فروشی شهرستانها هم باید به این باشگاه واگذار شود غیرمنطقی است. این موضوع اصول خاص خودش را دارد و آشتیانی نمی تواند با تهدید حرفش را عملی کند.سرمربی علم وادب: شرایط مالی بهتر شد، بازیکن درجه یک اضافه می کنیم
سرمربی تیم فوتسال علم و ادب مشهد در آستانه دیدار تیمش مقابل صدرای شیراز گفت: مانند دیدارهای قبل تنها به فکر سه امتیاز بازی هستیم.
حمید شاندیزی افزود: تیم در شرایط مناسبی به سر می برد و به خاطر ماه رمضان مجبور شدیم تمرینات را سبک تر کنیم، اما با این حال تمامی بازیکنان آماده مسابقه هستند.
وی در خصوص مصدومان و محرومان تیمش نیز تصریح کرد: «همایونی» تنها بازیکن مصدوم است که به دلیل کشیدگی رباط نمی تواند تیم را همراهی کند، ضمن اینکه مصدومیت خودم هم تا سه ماه دیگر، یعنی پس از نیم فصل اول لیگ، ادامه خواهد داشت.
سرمربی بازیکن تیم فوتسال علم و ادب مشهد با اشاره به شرایط مالی نامناسب تیمش خاطرنشان کرد: در لیگ برتر راه دشواری داریم و اگر در آینده شرایط مالی تیم بهتر شد، حتماً یک بازیکن درجه یک اضافه خواهیم کرد.گردان: مدیران ابومسلم فراری ام دادند
دروازه بان فصل گذشته ابومسلم خراسان گفت: مدیران ابومسلم کاری کردند که همه از این تیم فراری شدند.
شهاب گردان اظهار داشت: فصل گذشته به خاطر مدیریت باشگاه به ما خیلی بد گذشت، من بعد از ۶ سال بازی در ابومسلم دوست نداشتم از این تیم جدا شوم، اما مدیران تیم به گونه ای رفتار کردند که مجبور شدم برای جدایی از ابومسلم ۳۲۰ میلیون تومان ضرر کنم و علاوه بر بخشش طلب ۷۰ میلیونی ام از این باشگاه، ۲۵۰ میلیون تومانی را هم که از ذوب آهن گرفتم به ابومسلم بدهم تا رضایت نامه ام را بگیرم.
دروازه بان ذوب آهن اصفهان در آستانه رویارویی با تیم سابقش، با بیان اینکه احتمالاً با عوض شدن مدیریت این باشگاه بار دیگر به ابومسلم برمی گردم، افزود: خوشحالم که به مشهد می آیم، چون خاطرات خوبی با ابومسلم و مشهد دارم و مطمئنم که با تماشاچیان هم مشکلی نخواهم داشت، چون آنها همیشه نسبت به من لطف داشته اند.پورمهدی: ابومسلم جدیدی می سازم
سرمربی ابومسلم با بیان اینکه شناخت کاملی از ذوب آهن دارد، ابراز امیدواری کرد تیمش ضمن کسب ۳ امتیاز حیاتی دیدار با صدرنشین، این تیم را با شکست بدرقه کند.
ناصر پورمهدی، در خصوص دیدار ابومسلم برابر ذوب آهن اصفهان افزود: هدفمان تحمیل مجدد شکست به تیم ذوب آهن در این دیدار است، زیرا پس از باخت برابر صبای قم که استحقاق آن را نداشتیم و روی گلهای مبهم و مشکوک نتیجه را به میزبان واگذار کردیم، برای سر و سامان دادن به وضعیت خود، نیاز به ۳ امتیاز این دیدار داریم.
وی خاطرنشان کرد: ۱۴ بازیکن اصلی تیم فوتبال ابومسلم از این تیم جدا شده اند و من با اضافه کردن چند بازیکن باتجربه و استفاده از بازیکنان جوان، قصد دارم تیم جدیدی را بسازم که با تکیه بر آنها ابومسلم دست کم ۵ سال نتایج خوبی را در مسابقات داخلی کسب کند.
وی با اشاره به اینکه ابومسلم به عنوان تیمی خصوصی رقابت سختی با تیمهای متمول صنعتی دارد، اضافه کرد: در لیگ امسال همه مسابقات سخت است، ولی بی گمان من به آینده این تیم امیدوارم و مطمئنم با همین بازیکنان می توانیم جایگاه مطلوبی را در جدول رده بندی کسب کنیم.ضیایی: به صدر جدول نزدیک می شویم
سرمربی صبای قم گفت: قصد داریم با برتری مقابل پرسپولیس به صدر جدول نزدیک شویم.
محمدحسین ضیایی تصریح کرد: صبا در لیگ نهم تیمی قدرتمند و به دنبال کسب یکی از رده های بالای جدول رده بندی است و برای رسیدن به این مهم از همین هفته های آغازین لیگ به دنبال کسب امتیازات لازم هستیم.
وی ادامه داد: خوشبختانه تمام بازیکنان صبای قم در اوج آمادگی بسر می برند و هیچ کدام از بازیکنان تیم صبا با مشکل مصدومیت و محرومیت مواجه نیستند.مرزبان: کینه توز نیستم
علیرضا مرزبان که در زمان مربیگری افشین قطبی از پرسپولیس کنار گذاشته شد به دلیل کدورتهای قبلی ترجیح داده بود با غیبت در تمرین استیل آذین با قطبی رو در رو نشود، اما حضور قطبی در هتل آکادمی به کدورتهای قبلی این دو نفر پایان داد.وی در خصوص حضور قطبی در تمرینات استیل آذین و برخورد با او پس از کدورتهای قبلی گفت: به دلیل مسائل گذشته حقیقتاً از دست قطبی ناراحت بودم چون وفاداری که به قطبی و پرسپولیس داشتم با کنار گذاشتن من از این تیم تخریب شد، اما به هر حال با حرکتی که سرمربی تیم ملی انجام داد همه چیز تمام شد.وی در ادامه افزود: قطبی برای رفع کدورتهای قبلی به هتل آکادمی آمد و گفتگو و خوش و بش او با من موجب گردید همه چیز را در مورد گذشته فراموش کنم. من آدم کینه توزی نیستم و با وجود آنکه در مقطعی در گذشته دلم به واسطه کنار گذاشتن از پرسپولیس شکسته شده بود، اما با وجود این به دلیل قدم پیش گذاشتن قطبی برای حل مشکلات قبلی همه چیز تمام شد و کدورتهای قبلی کاملاً از بین رفت.مرزبان خاطرنشان کرد: برای او آرزوی موفقیت می کنم و دوست دارم او با تیم ملی در جام ملتهای آسیا موفق باشد.

تصاویر جدید بنیامین بهادری در کنار زن سال هند

تصاویر و حواشی حضور سحر قریشی و بازیگران در جشن پیراهن استقلال

عکسی جدید از آنا نعمتی و برادرش در رستوران

تصاویر جدید از هدیه تهرانی و مهران مدیری در سری جدید «قلب یخی»

عکس هایی از عروسی گلزار و النازشاکردوست در یک فیلم عروسی

دو عکس متفاوت الناز شاکردوست با عروسک گوفی و در آمبولانس

تصاویر نرگس محمدی به همراه مادرش در کنسرت موسیقی

تصاویری از حضور هنرمندان در کنسرت بابک جهانبخش

تبلیغ فروشگاهی

مطالب مرتبط با این موضوع

اجباری اجباری، ایمیل شما هرگز منتشر نخواهد شد