رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

By registering with this blog you are also agreeing to receive email notifications for new posts but you can unsubscribe at anytime.


رمز عبور به ایمیل شما ارسال خواهد شد.


کانال رسمی سایت تفریحی

دکه سایت


نظر سنجی

نظرسنجی

به نظر شما کدام سریال امسال ماه رمضان بهتر است؟

Loading ... Loading ...

کلیپ روز
logo-samandehi

تصاویری از فرش قرمز اختصاصی برای بازیگران دیر رسیده در جشنواره فجر

عکس از جشن تولد ۳۸ سالگی آزاده صمدی

مصاحبه از زندگی شخصی امیرحسین مدرس و همسر دومش

عکس همسر آزاده نامداری و دخترش گندم

عکس جدید مهناز افشار و دخترش لینانا

نامه عسل پورحیدری در شبکه اجتماعی پس از خاکسپاری پدر

عکسی جالب از تینا آخوندتبار با دستکش بوکس در حال ورزش

تصاویر تبلیغاتی الیکا عبدالرزاقی و همسرش امین زندگانی

رتبه بدهید:

بیو گرافی korn

گروه Korn در سال ۱۹۹۲در کشور آمریکا و شهر کالیفرنیا تشکیل شد. سبک این گروه funk-metalاست و گروه از پنج عضو تشکیل شده است .

اولین و اصلی ترین عضو ،خواننده گروه یعنی Jonathan Houseman Davis نام دارد که به او HIV نیز گفته میشود. او در هجدهم ژانویه سال ۱۹۷۱ در ایالت کالیفرنیا متولد شد و از دانشکده سانفرانسیسکو نیز فارق التحصیل شده. جاناتان متاهل است و یک پسر به نام ناتان (Nathan ) دارد.

James Shaffer یکی از گیتاریست های گروه است که به او munky نیز گفته میشود. او در ششم ژوئن ۱۹۷۰ در ایالت کالیفرنیا متولد شده است.

brian Welch ملقب به head دومین گیتاریست گروه است او در نوزدهم ژوئن ۱۹۷۰ در کالیفرنیا متولد شد. برایان و جیمز در مدرسه با هم آشنا شدند و برایان مشوق اصلی جیمز در کار موسیقی بود. برایان هم اکنون متاهل است و یک دختر به نام Jenneaدارد.

گروه Korn در سال ۱۹۹۲در کشور آمریکا و شهر کالیفرنیا تشکیل شد. سبک این گروه funk-metalاست و گروه از پنج عضو تشکیل شده است .

اولین و اصلی ترین عضو ،خواننده گروه یعنی Jonathan Houseman Davis نام دارد که به او HIV نیز گفته میشود. او در هجدهم ژانویه سال ۱۹۷۱ در ایالت کالیفرنیا متولد شد و از دانشکده سانفرانسیسکو نیز فارق التحصیل شده. جاناتان متاهل است و یک پسر به نام ناتان (Nathan ) دارد.

James Shaffer یکی از گیتاریست های گروه است که به او munky نیز گفته میشود. او در ششم ژوئن ۱۹۷۰ در ایالت کالیفرنیا متولد شده است.

brian Welch ملقب به head دومین گیتاریست گروه است او در نوزدهم ژوئن ۱۹۷۰ در کالیفرنیا متولد شد. برایان و جیمز در مدرسه با هم آشنا شدند و برایان مشوق اصلی جیمز در کار موسیقی بود. برایان هم اکنون متاهل است و یک دختر به نام Jenneaدارد.

David Silveria تک درامر گروه است.او در بیست و یکم سپتامبر ۱۹۷۲ متولد شده. دیوید ازدواج کرده و نام همسرش Shanon Bellino است.

Reginald Ariuzu بیسیت گروه است که به او Fieldy نیز گفته میشود. او در دوم نوامبر ۱۹۶۹ متولد شده و در اواخر ماه می سال ۱۹۹۸ با Shela Arvizu ازدواج کرده و هم اکنون صاحب دو دختر به نامهای Serena و Olivia هستند.
و تشریح کار اعضاء:

نام گروه :

کورن (KoRn)

تشکیل گروه :

۱۹۹۲ در بکرسفیلد،واقع در ایالت کالیفرنیا آمریکا. (بکرسفیلد در ۱۲۰ مایلی لس آنجلس قرار دارد)

سالهای فعالیت:

از دهه نود تا کنون

اعضای گروه:

جاناتان دیویس (Janathan Davis) خواننده ، لقب : H.I.V، سن: ۳۴ سال

جیمز رندال شافر (James Rendal Shaffer ) گیتار ، لقب: James The Gorilla and Munky سن: ۳۵ سال

رجینالد آروزو (Reginald Arvizu ) بیس ، لقب :Fieldy And Dog سن : ۳۶ سال

برایان فیلیپ ولچ (Brian Philip Welch) گیتار ، لقب :Head And Sir Headly ، سن: ۳۵ سال

دیوید سیلویریا (David silveria) درام ، لقب : Wally Balljaker سن: ۳۳ سال

شیوه های کاری :

آلترناتیو متال (Alternative Metal ) ، پست گرانچ (Post Grunge )


مراحل آغازین تشکیل گروه :

گروه کورن در سال ۱۹۹۲ در بکرسفیلد واقع در ایالت کالیفرنیا تشکیل شد. گروه با سبک آلترناتیو متال آغاز به کار کرد و به سرعت به محبوبیت زیادی دست یافت . گروه در حرکت رو به رشد خود به سبک پست گرانج روی آورد و خیلی زود توانست بین گروه های این سبک جایی برای خود بدست آورد .

ورود جاناتان:

گروه در ابتدا با ۲ گیتاریست به نام های جیمز و برایان و بیسیستی به نام رجینالد و درامری به نام دیوید شروع به کار کرد. اعضای گروه نامL.A.P.D را برای خود انتخاب کردند. بعد از انتشار یک EP در سال ۱۹۹۳ گروه با شخصی به نام جاناتان آشنا می شود و از او در خواست می کنند به عنوان خواننده به گروه آنها وارد شود.

بعد از ورود جاناتان به گروه به پیشنهاد او اسم گروه از L.A.P.DبهKoRn تغییر نام می دهد .

اولین آلبوم رسمی:

گروه در همان سال قراردادی را با شرکت Epic’s Immortalامضا می کند و در اکتبر سال ۱۹۹۴ اولین آلبوم رسمی خود را با نام کورن که شامل ۱۲ تراک بود منتشر می کند .

اولین تور گروه:

بعد از آن گروه در توری شرکت می کند که در آن تور بزرگانی چون ازی ازبورن،مرلین منسن و مگادث حضور داشتند و گروه به لطف حضور آنها در تور به شهرتی دست می یابد .

موفقیت باور نکردنی لیمپ بیزکیت مدیون کورن:

در سال ۱۹۹۵ گروه در منطقه ی جکسون ویل اجرای برنامه میکند. در آنجا رجینالد بیسیست گروه با فرد دراست خواننده ی گروه لیمپ بیزکیت آشنا می شود و برای او چند تاتو انجام می دهد . در ملاقات بعدی دو گروه، کورن دمویی از کارهای آنها می گیرد و به تهیه کننده ی خود می دهد تا با آنها قراردادی امضا کند، بعد از آن لیمپ بیزکیت به موفقیت هایی باور نکردنی می رسد .


موفقیت دومین آلبوم گروه و اولین بدشانسی گروه:

در سال ۱۹۹۶ گروه دومین آلبوم خودرا با عنوان زندگی لذیذ است را که
شامل ۱۴ تراک بود منتشر می کند. این آلبوم به موفقیت چشمگیری دست پیدا می کندتا حدی که به صدر آلبوم های پر فروش در آن سال می رسد. در تابستان همان سال گروه در تور شرکت می کند اما با یک بدشانسی مواجه می شود زیرا جیمز دچار بیماری مننژیت می شود وآنها را مجبور به ترک تور می کند .

کمی اختلال در کار گروه:

در هشتمین ماه سال ۱۹۹۸ گروه آلبومی با نام پیروی از رهبر را منتشر می کند که پرفروش ترین آلبوم آنها تا آن زمان به حساب می آمد. در همان زمان گروه در صدر خبر های جهانی قرار گرفت چرا که یک دانش آموز به خاطر پوشیدن تی شرت با لوگوی کورن ادامه تحصیلش به تعلیق در آمد، نظر مسئولین مدرسه در این باره این بود که موسیقی گروه شرم آور،رکیک و ناپسند است. این مسئله کمی باعث اختلال در گروه شد ولی نتوانست از روند رو به رشد گروه جلوگیری کند .


بیو گرافی kornموفقیت فوق العاده به همراه لیمپ بیزکیت:

در همان سال گروه در یک تور سالیانه به نام Family values شرکت کرد . این تور برای گروه یک موفقیت فوقالعاده بود به گونه ای که این گروه برای سالهای بعد از آن به عنوان شناخته شده ترین گروه آن تور به تور به حساب می آمد. در این تور گروه هایی چون لیمپ بیزکیت ، رامشتاین و آیس کیوب نیز حضور داشتند .

بیماری درامر (دیوید) و شایعات دور و بر گروه:


در اواخر سال ۱۹۹۹ گروه آلبومی به نام پی آمدها منتشر می کند . برای همین آلبوم در سال بعد به یک تور دعوت میشود ، در تور دیوید به دلیل بیماری از همراهی گروه باز می ماند . اما گروه با دعوت از مایکل بوردین درامر گروه Faith No More به اجرای برنامه در تور ادامه می دهد . همچنین این مسئله باعث بروز شایعاتی پیرامون خروج دیوید از گروه شد، زیرا او قبل از بیماری در چند فشن به عنوان مدل کار کرده بود، و اقکار عمومی این بود که او می خواهد حرفه ی خود را تغییر دهد .


توری با بزرگان دنیای موسیقی:

این فرصت مناسبی بود برای دیوید که به استراحت بپردازد چرا که گروه قرار بود در همان تابستان در یک تور که بزرگانی چون متالیکا، کیدراک،پاور من۵۰۰۰ و سیستم آف ا دان در آن حضور داشتند شرکت کند .


فعالیت های گروه ۲ سال معلق شد!

یک تور کوتاه قبل از اینکه گروه فعالیتهایش را به طور موقت قطع کند برگزار شد . در طی ۲ سال وقفه در کار گروه رجینالد آلبوم رپ خود را منتشر می کند و جاناتان نیز در یک فیلم با عنوان

Queen of the Damned بازی می کند .


بیو گرافی kornشروعی دوباره گروه با موفقیت:

سال ۲۰۰۰ گروه برای ضبط آلبوم بعدی خود به استودیو می رود و در نهایت در ژانویه ۲۰۰۱ آلبوم جدید خود را با عنوان غیر قابل لمس ها که شامل ۱۴ تراک بود منتشر می کند .


در این آلبوم آهنگ های زیبایی همچون Alone I Break،Here to stay، Thoughtless جالب توجه است .

جشن بازگشت متالیکا:


در سال ۲۰۰۳ گروه در جشن باز گشت متالیکا شرکت می کند و ترانه ی یگانه ی متالیکا را اجرا می کند. در اواخر همان سال گروه آلبومی را با نام یک نگاه به آینه کن را که شامل ۱۴ تراک بود را منتشر می کند. تراک ۱۴ این آلبوم همان ترانه ی یگانه است که گروه برای متالیکا اجرا کرده است .


بهترین نمایشها و پینک فلوید! :

در اکتبر سال ۲۰۰۴ گروه مجموعه ای از بهترین هایش را تحت عنوان بهترین نمایشها منتشر می کند. در این آلبوم گروه تنها ۲ تراک اول جدید هستند ، که آهنگWord Up کاری از گروه گارنز در سال ۱۹۹۴ و -Another Brick in the Wall کاری از پینک فلوید است که گروه به اجرای مجدد آنها پرداخته است .


جدا شدن برایان ولش و گروه ۴ نفره شد! :


در سال ۲۰۰۵ با جدا شدن برایان ولش (هد) از گروه تحول خاصی در گروه ایجاد می شود به گونه ای که دیگر کسی جای او را نمی گیرد و جایگزین او نمی شود و گروه ۴ نفره آلبوم بعدی خود را در ۶ ام دسامبر ۲۰۰۵ تحت عنوان دیدن تو در جایی دیگر که شامل ۱۴ تراک می باشد را منتشر می کند.


فعالیت های اخیر گروه :

هم اکنون گروه علاوه بر برگزاری تور ها و کنسرت ها در نقاط مختلف سراسر جهان در حال حاضر گروه آلبومی به نامUntouchables را آماده ی انتشار دارد .


این هم دیسکوگرافی :

۱۹۹۴ KoЯn
1996 Life Is Peachy
1998 Follow the Leader
1999 Issues
2002 Untouchables
2003 Take a Look in the Mirror
2004 Greatest Hits
2005 See You on the Other Side
2006 Live And Rare
Chopped, Screwed, Live and Unglued
2007 MTV Unplugged: KoЯn
Korn’s eighth studio album


و آخرین بیو هم از گروه ناشناس اونفال هست(البته واسه ی اکثر دوستان ناشناس)که من هم این گروه رو نمی شناختم و البته الان هم اطلاعات زیادی در رابطه با این گروه ندارم فقط چند تا آهنگ و این بیو هست .

این گروه حتی سایت رسمی هم ندارد و اطلاعات در مورد آن بسیار محدود است.تنها یک سایت برای طرفداران این گروه وجود دارد که جالب است بدانید این سایت ایرانی است و البته کامل نیست و خیلی کم آپ می شود که دلیل آن ناشناس بودن بیش از حد این گروه است.

تصاویر جدید بنیامین بهادری در کنار زن سال هند

تصاویر و حواشی حضور سحر قریشی و بازیگران در جشن پیراهن استقلال

عکسی جدید از آنا نعمتی و برادرش در رستوران

تصاویر جدید از هدیه تهرانی و مهران مدیری در سری جدید «قلب یخی»

عکس هایی از عروسی گلزار و النازشاکردوست در یک فیلم عروسی

دو عکس متفاوت الناز شاکردوست با عروسک گوفی و در آمبولانس

تصاویر نرگس محمدی به همراه مادرش در کنسرت موسیقی

تصاویری از حضور هنرمندان در کنسرت بابک جهانبخش

تبلیغ فروشگاهی

مطالب مرتبط با این موضوع

اجباری اجباری، ایمیل شما هرگز منتشر نخواهد شد