رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

By registering with this blog you are also agreeing to receive email notifications for new posts but you can unsubscribe at anytime.


رمز عبور به ایمیل شما ارسال خواهد شد.


کانال رسمی سایت تفریحی

دکه سایت


نظر سنجی

نظرسنجی

به نظر شما کدام سریال امسال ماه رمضان بهتر است؟

Loading ... Loading ...

کلیپ روز
logo-samandehi

تصاویری از فرش قرمز اختصاصی برای بازیگران دیر رسیده در جشنواره فجر

عکس از جشن تولد ۳۸ سالگی آزاده صمدی

مصاحبه از زندگی شخصی امیرحسین مدرس و همسر دومش

عکس همسر آزاده نامداری و دخترش گندم

عکس جدید مهناز افشار و دخترش لینانا

نامه عسل پورحیدری در شبکه اجتماعی پس از خاکسپاری پدر

عکسی جالب از تینا آخوندتبار با دستکش بوکس در حال ورزش

تصاویر تبلیغاتی الیکا عبدالرزاقی و همسرش امین زندگانی

رتبه بدهید:

بوتاکس برای همه مؤثر است؟

باید به این نکته توجه داشته باشید که میزان تأثیر بوتاکس روی افراد یکسان نیست. اگر از این روش استفاده کرده‌اید و نتیجه مؤثر و دلخواهتان را نگرفته‌اید دلایل آن را در یکی از این موارد زیر جست‌وجو کنید.

دلایل فردی

اگرچه هنوز مشخص نیست چرا یک فرد به این روش پاسخ نمی‌دهد، اما این موضوع همواره به عنوان یکی از دلایل بی‌اثر بودن بوتاکس عنوان می‌شود. همچنین اثر بوتاکس برای برخی از افراد عمر کوتاه‌تری نسبت به دیگران دارد. اثر بوتاکس معمولاً به مدت چهارماه برای بسیاری از افراد باقی می‌ماند اما در برخی از افراد اثر آن از بین می‌رود و مثلاً بیش از ۶ هفته باقی نمی‌ماند. دلیل اینکه چرا اینگونه است برای متخصصان زیبایی ناشناخته است اما آنها دریافته‌اند که این روش همواره به طور یکسان عمل نمی‌کند.

محدودیت‌های بوتاکس

بوتاکس نمی‌تواند همه مشکلات پوستی را رفع کند. اگر چین و چروک‌های صورت شما خیلی عمیق و کهنه باشد بوتاکس معمولاً مؤثر است، اما اگر بخواهید فرو رفتگی‌ها و حفره‌های پوستی را پر کنید، ممکن است نتوانید با این روش نتیجه دلخواه را به دست بیاورید. همچنین بوتاکس برای افرادی که پوست خیلی شل و آویزانی دارند، کمتر مؤثر است. در این موارد برای درمان نقایص پوست باید از روش‌های مؤثر و مطلوب‌تری استفاده کنید. این به معنای آن است که اگر شما از بوتاکس نتیجه نمی‌گیرید به این دلیل است که این روش برای خواسته شما مناسب نیست.

مواد نامناسب

برای اینکه بوتاکس اثر کند باید از مقدار مناسب و ماده با کیفیت استفاده کنید. خیلی از اوقات به این دلیل اثر مطلوب آن را نمی بینید که از ماده نامناسب یا به مقدار نامناسب برای شما استفاده شده است. کیفیت و نحوه استفاده از بوتاکس بسیار مهم است.

مقاومت در برابر بوتاکس

اگرچه این مورد بسیار نادر است. اما برخی از افراد اثر این روش را روی پوست خود مشاهده نمی‌کنند چون پوست‌شان نسبت به این ماده مقاوم است. افراد بسیار کمی در برابر این روش مقاوم هستند. اما اگر شما تأثیری مشاهده نمی‌کنید این احتمال را هم باید در نظر بگیرید. به ویژه اگر هیچ دلیل قانع کننده دیگری برای عدم تأثیر بوتاکس نمی‌شناسید. برخی از افراد از همان اولین تزریق بوتاکس نسبت به آن مقاوم می‌شوند. اما عده‌ای به مرور زمان و پس از انجام چند تزریق نسبت به آن مقاوم می‌شوند.

تصاویر جدید بنیامین بهادری در کنار زن سال هند

تصاویر و حواشی حضور سحر قریشی و بازیگران در جشن پیراهن استقلال

عکسی جدید از آنا نعمتی و برادرش در رستوران

تصاویر جدید از هدیه تهرانی و مهران مدیری در سری جدید «قلب یخی»

عکس هایی از عروسی گلزار و النازشاکردوست در یک فیلم عروسی

دو عکس متفاوت الناز شاکردوست با عروسک گوفی و در آمبولانس

تصاویر نرگس محمدی به همراه مادرش در کنسرت موسیقی

تصاویری از حضور هنرمندان در کنسرت بابک جهانبخش

تبلیغ فروشگاهی

مطالب مرتبط با این موضوع

اجباری اجباری، ایمیل شما هرگز منتشر نخواهد شد