رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

By registering with this blog you are also agreeing to receive email notifications for new posts but you can unsubscribe at anytime.


رمز عبور به ایمیل شما ارسال خواهد شد.


کانال رسمی سایت تفریحی

دکه سایت


نظر سنجی

نظرسنجی

به نظر شما کدام سریال امسال ماه رمضان بهتر است؟

Loading ... Loading ...

کلیپ روز
logo-samandehi

تصاویری از فرش قرمز اختصاصی برای بازیگران دیر رسیده در جشنواره فجر

عکس از جشن تولد ۳۸ سالگی آزاده صمدی

مصاحبه از زندگی شخصی امیرحسین مدرس و همسر دومش

عکس همسر آزاده نامداری و دخترش گندم

عکس جدید مهناز افشار و دخترش لینانا

نامه عسل پورحیدری در شبکه اجتماعی پس از خاکسپاری پدر

عکسی جالب از تینا آخوندتبار با دستکش بوکس در حال ورزش

تصاویر تبلیغاتی الیکا عبدالرزاقی و همسرش امین زندگانی

رتبه بدهید:

بهترین اتومبیل ها در ایران از نظر مردم انتخاب شدند

براساس آخرین تحقیقات انجام شده، در بین خودروهای کمتر از ۱۰ میلیون تومان، ام وی ام ۱۱۰ با کسب ۶۵۸ امتیاز از مجموع هزار امتیاز در نظر گرفته شده، بیش‌ترین میزان رضایتمندی مشتریان را به خود اختصاص داده است.

به گزارش ورد آی تی , در این گروه خودروهای روآ با ۶۲۰ امتیاز و سایپا۱۱۱ با ۶۱۳ امتیاز از مجموع هزار امتیاز مربوط به رضایت مشتریان در رده‌های دوم و سوم قرار دارند. سایپا ۱۳۱ با ۶۰۷ امتیاز، سایپا۱۴۱ با ۶۰۵ امتیاز، سایپا۱۳۱ با ۶۰۲ امتیاز و سایپا صبا با ۵۹۷ امتیاز در رده‌های بعدی این جدول قرار گرفته‌اند.
بین ۱۰ تا۲۰ میلیون تومان؛ پژو۲۰۶ اس.دی و تندر۹۰

طی مصاحبه‌هایی که با حدود ۳۳ هزار و ۵۰۰ نفر از خریداران خودروها صورت گرفته است، در نیمه نخست امسال مشتریان از میان خودروهایی با قیمت بین ۱۰ تا۲۰ میلیون تومان، بیشترین میزان رضایت را از ۲۰۶ اس دی داشته‌اند و به آن ۷۳۴ امتیاز داده‌اند.
پس از این خودرو، تندر۹۰ پارس خودرو با ۷۳۳ امتیاز، ‌پژو۲۰۷ با ۷۲۵ امتیاز‌، تندر۹۰ ایران خودرو با ۷۱۹ امتیاز و پژو ۲۰۶ با ۷۱۴ امتیاز در رده‌های دوم تا پنجم قرار دارند. ام وی ام ۵۳۰ با ۶۹۱، ریو با ۶۸۸، سورن با ۶۸۶، سمندEF۷ با ۶۷۲ و سمندLX با ۶۶۰ امتیاز رتبه‌های پنجم تا دهم جدول را به خود اختصاص داده‌اند. چری ویانا با ۶۵۶ امتیاز،‌ سمند SE با ۶۴۸ امتیاز، پژو پارس با ۶۴۱ امتیاز، پژو۴۰۵ با ۶۳۷ امتیاز و ‌تیبا با ۶۳۰ امتیاز در دیگر رده‌های این جدول قرار دارند.
خودروهای لوبو و لیفان ۵۲۰ نیز از دیگر محصولات زیر۲۰ میلیونی هستند که در این نظرسنجی اظهارنظری درباره آن‌ها به ثبت نرسیده است.
بین ۲۰ تا۳۰ میلیون تومان؛ مگان

اما در میان خودروهایی که قیمتی بین ۲۰ تا۳۰ میلیون تومان دارند، مشتریان بیشترین میزان رضایت را از مگان ۱۶۰۰ داشته‌اند و به آن ۷۵۶ امتیاز داده‌اند.
پس از مگان‌، ام وی امX۳۳با ۷۳۶ امتیاز و هیوندا ورنا با ۷۱۹ امتیاز در رده‌های دوم و سوم قرار دارند.
بین ۳۰ تا ۴۰ میلیون تومان،؛ ام جی روور

هم‌چنین در میان خودروهای ۳۰ تا ۴۰ میلیون تومانی، ام جی روور ۵۵۰ با ۷۸۹ امتیاز درصدر قرار دارد و پس از آن مگان ۲۰۰۰ با ۷۷۱ امتیاز و هیوندا آی۲۰ با ۷۵۹ امتیاز در جایگاه دوم و سوم رضایت مشتریان قرار دارند. مزدا ۲ و هیوندا آوانته نیز با ۷۴۴ و ۷۳۶ امتیاز در رده‌های بعدی این جدول قرار دارند.
بین ۴۰ تا ۵۰‌ میلیون تومان؛ کیا نیوسراتو

اما در بین خودروهای ۴۰ تا ۵۰ میلیون تومانی، این روزها کیا نیو سراتو با ۸۰۹ امتیاز بیشترین میزان رضایت مشتری را به خود اختصاص داده و پس از آن کیا سراتو کوپه با ۷۹۸ امتیاز و نیو مزدا۳ با ۷۹۲ امتیاز در رده‌های دوم و سوم قرار گرفته‌اند. هیوندا آی۳۰با ۷۸۹ امتیاز‌، نیسان ماکسیما با ۷۶۲ امتیاز و گرند ویتارا با ۷۵۴ امتیاز در رده‌های بعدی این جدول قرار گرفته‌اند.
بالای ۵۰ میلیون تومان؛ ‌پورشه

در نهایت در میان خودروهای گران قیمتی که بیش از ۵۰ میلیون تومان قیمت دارند، پورشه کاین با ۸۸۱ امتیاز‌، هیوندا جنیسیس با ۸۴۳ و ‌هیوندا سوناتا با ۸۳۰ امتیاز در رده‌های اول تا سوم قرار دارند.
جنیسیس کوپه (۸۲۱)، کیا موهاوی(۸۱۸) کیا سورنتو(۸۱۶) نیسان تیانا(۸۱۴)، تویوتا اریون (۸۰۹)، هیوندا سانتافه (۸۰۵)، هیوندا آی ایکس ۵۵ و کیا اسپورتیج مشترکا با ۷۹۹ و هیوندا آی ایکس ۳۵ با ۷۹۶ امتیاز در رده‌های بعدی قرار دارند. البته در این رده سانگ یانگ رکستون‌، سانگ یانگ کایدون و سانگ یانگ اکتیون نیز قرار دارند که میزان رضایتمندی مشتریان نسبت به آنها مشخص نشده است.
خودرو ارزان‌تر‌ با رضایت بیشتر

در مجموع اگر میزان رضایتمندی مشتریان از تمام خودروهای مورد نظرسنجی قرار گرفته را بررسی کنیم، در می‌یابیم که پورشه کاین با ۸۸۱ امتیاز بالاترین میزان رضایتمندی را به خود اختصاص داده است که البته با توجه به قیمت بالای ۵۰ میلیون تومانی آن تا حدی این مساله قابل توجیه است، چرا که به غیر از خودروهای بالای ۵۰ میلیونی هیچ یک از خودروهای گروه‌های دیگر به امتیاز ۸۰۰ دست نیافته‌اند و بدین ترتیب اکثر خودروهایی که قیمتی بالای ۵۰ میلیون تومان دارند، در رده‌های اول تا نهم جدول رضایتمندی قرار گرفته‌اند.
البته کیا نیوسراتو که در رده‌ قیمتی بین ۴۰ تا ۵۰ میلیون قرار می‌گیرد هم با کسب ۸۰۹ امتیاز از برخی از ماشین‌های بالای ۵۰ میلیونی، بالاتر قرار گرفته و به طور مشترک با تویوتا اریون هم امتیاز شده و در رده هشتم جدول قرار دارد. ام جی روور ۵۵۰ نیز با اینکه قیمتی بین ۳۰ تا ۴۰ میلیون تومان دارد، با کسب ۷۸۹ امتیاز از نظر رضایتمندی، امتیاز بیشتری نسبت به خودروهای گران‌تری همچون نیسان ماکسیما (۷۶۲) و گرند ویتارا (۷۵۴) به خود اختصاص داده و میزان رضایت از آن با هیوندا آی۳۰ برابری می‌کند. مگان۲۰۰۰ نیز با اینکه بین ۳۰ تا ۴۰ میلیون تومان قیمت دارد، با ۷۷۱ امتیاز از ماکسیما و گرند ویتارا که بین ۴۰ تا ۵۰ میلیون قیمت دارند جلوتر است. هم‌چنین مگان۱۶۰۰ با قیمتی بین ۲۰ تا ۳۰ میلیون از مزدا ۲ و هیوندا آوانته که حدود ۳۰ تا ۴۰ میلیون قیمت دارند، از رضایتمندی بیشتری برخوردار است. ام وی ام X۳۳ (تیگو) نیز با قیمت نزدیک به ۳۰ میلیون تومان از نظر رضایتمندی با هیوندا آوانته که بین ۳۰ تا ۴۰ میلیون قیمت دارد، برابری می‌کند. هم‌چنین ام وی ام ۱۱۰ که قیمتی کمتر از ۱۰ میلیون تومان دارد، از نظر میزان رضایتمندی مشتریان از چری ویانا‌، سمندSE، پژو پارس و پژو ۴۰۵ که قیمتی بین ۱۰ تا ۲۰ میلیون تومان دارند، بالاتر است.
در این نظرسنجی ۴۸ خودروی سواری از ۱۲ شرکت عرضه کننده خودرو مورد بررسی قرار گرفته‌اند و پنج موضوع «بدنه»، «مجموعه نیرو محرکه و سوخت رسانی»، «مجموعه تعلیق و انتقال قدرت»، «ایمنی» و «تهویه مطبوع و وسایل برقی» جزو شاخص‌های اصلی نظرسنجی بوده‌اند.
البته گویا در این نظرسنجی خودروهای شرکت کرمان خودرو، خودروسازان بم و رامک خودرو به علت عدم ارائه آمار فروش خودرو در شش ماهه اول امسال مورد ارزیابی قرار نگرفته اند.

تصاویر جدید بنیامین بهادری در کنار زن سال هند

تصاویر و حواشی حضور سحر قریشی و بازیگران در جشن پیراهن استقلال

عکسی جدید از آنا نعمتی و برادرش در رستوران

تصاویر جدید از هدیه تهرانی و مهران مدیری در سری جدید «قلب یخی»

عکس هایی از عروسی گلزار و النازشاکردوست در یک فیلم عروسی

دو عکس متفاوت الناز شاکردوست با عروسک گوفی و در آمبولانس

تصاویر نرگس محمدی به همراه مادرش در کنسرت موسیقی

تصاویری از حضور هنرمندان در کنسرت بابک جهانبخش

تبلیغ فروشگاهی

مطالب مرتبط با این موضوع

اجباری اجباری، ایمیل شما هرگز منتشر نخواهد شد