رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

By registering with this blog you are also agreeing to receive email notifications for new posts but you can unsubscribe at anytime.


رمز عبور به ایمیل شما ارسال خواهد شد.


کانال رسمی سایت تفریحی

دکه سایت


نظر سنجی

نظرسنجی

به نظر شما کدام سریال امسال ماه رمضان بهتر است؟

Loading ... Loading ...

کلیپ روز
logo-samandehi

تصاویری از فرش قرمز اختصاصی برای بازیگران دیر رسیده در جشنواره فجر

عکس از جشن تولد ۳۸ سالگی آزاده صمدی

مصاحبه از زندگی شخصی امیرحسین مدرس و همسر دومش

عکس همسر آزاده نامداری و دخترش گندم

عکس جدید مهناز افشار و دخترش لینانا

نامه عسل پورحیدری در شبکه اجتماعی پس از خاکسپاری پدر

عکسی جالب از تینا آخوندتبار با دستکش بوکس در حال ورزش

تصاویر تبلیغاتی الیکا عبدالرزاقی و همسرش امین زندگانی

رتبه بدهید:

بله، مردان زشت هم خیانت می کنند

نمی خواهیم شک و تردید بعضا بی مورد ما خانم ها را توجیه کنیم، اما به تجربه ثابت شده هرگاه خانم ها بوی خیانت را در زندگی زناشویی خود احساس کرده اند، شامه شان چندان بی راه هم نرفته است. البته این نباید دلیلی شود که افسار تصورات و توهمات خود را رها کرده و کوچک ترین سرنخ هایی را بهانه ای برای شک و سوءظن نسبت به همسرمان قرار دهیم، چرا که هیچ چیز بدتر از این نیست که شک نسبت به وفاداری همسرمان مانند بختک روی زندگی مشترک سایه بیندازد. قبل از اینکه بخواهیم به نشانه های خیانت نگاه کنیم، این سوال پیش می آید که اصلا چرا خیانت؟ در این مطلب بررسی می کنیم که آقایان در چه شرایطی ممکن است به همسرشان خیانت کنند.

● اگر هول می شود…

یک روانشناس خانواده معتقد است که هر مردی در زندگی زناشویی ممکن است دچار لغزش شود. اما اینکه سعی در پنهان کردن این لغزش نداشته باشد، یعنی اینکه امکان فکر کردن به لغزش های دیگر را هم می تواند درسرش بپروراند. مثلا ممکن است شما در موبایل همسرتان یک SMS یا عکس مشکوک ببینید. واکنش او چیست؟ هول می شود، دست و پایش را گم می کند و به وضوح دنبال بهانه ای برای توجیه این ماجرا در ذهنش می گردد؟ یا برعکس با خونسردی کامل همه چیز را به گردن شکاکی بی مورد و بیش از حد شما می اندازد.

● اگر شما از او سر هستید…

متاسفانه وقتی مردان احساس کمبود (به ویژه در مقابل زنان) می کنند، به جای آنکه سعی در بالا بردن خود و برطرف کردن کمبود خود کنند، تلاش می کنند تا این نقطه ضعف را در جای دیگری جبران کند. اما این به معنی این نیست که اگر شما دارای مقام شغلی بالاتر یا ظاهر بهتری از همسرتان هستید، از کار خود استعفا داده یا ظاهرتان را هم سطح او کنید که مبادا خدای ناکرده او به شما خیانت کند بلکه بهتر است قبل از ازدواج و بعد از آن این مسئله را با خودتان و او حل کنید و به او اطمینان بدهید که هر دو با این مسئله کنار آمده اید.

● اگر بی خودی رمانتیک شده…

اگر همسرتان هیچ وقت اهل دیدن فیلم های رمانتیک نبوده و حالا پابه پای شما به تماشای این فیلم ها می نشیند و حتی در صحنه های گریه دار می توانید قطرات اشک را در چشمانش ببینید، ممکن است به احساساتی شدن عجیب و غریب او شک کنید. مردان اصولا از بیان مستقیم احساسات خود گریزانند، اما اگر به طور غیرقابل باوری از پرداختن به مکالمه های احساسی فرار می کند، یعنی اینکه سعی در پنهان کردن چیزی دارد. حقیقت این است که زن و شوهر هرچه قدر از نظر احساسی از هم دور باشند، امکان وقوع خیانت بین آنها بیشتر است.

● اگر حرف گوش کن شده…

هیچ زن و شوهری وجود ندارند که سر همه چیز همیشه با هم توافق داشته باشند. بنابراین اگر شوهرتان در پاسخ هرچه که شما می گویید سر تعظیم فرود آورده و از بحث و دعوا دوری می کند، نشان می دهد که یک جای کار می لنگد و او در واقع احساس واقعی خود را سرکوب می کند و همین بغض و خشم فروخورده در آینده ای نزدیک می تواند بهانه ای برای خیانت باشد. خیلی وقت ها این نشانه می تواند به صورت طلب عفو و بخشش مدام و بی مورد نیز نمود پیدا کند.

● جست وجوی کمک؛ سرچشمه خیانت

اگر مردی قبل از ازدواج به تعهدات خود عمل نکند، ازدواج هیچ معجزه ای برایش به وجود نمی آورد که هیچ، ممکن است کار را خراب تر کند!

دلایل خیانت آقایان می تواند چیزهای متفاوتی باشد. اینکه شما زیاد غر بزنید، به خودتان نرسید، همسرتان را فراموش کنید، تفاوت های اخلاقی بین شما در طول سال ها به وجود آمده باشد و… ممکن است بهانه هایی به دست مردان دهد تا به شما خیانت کنند. اما شاید بتوان همه اینها را تحت یک دلیل کلی دسته بندی کرد. اینکه زمانی مردی مرتکب خیانت به همسرش می شود که معنای زندگی زناشویی برای او تغییر کرده و تصوراتی که از ازدواج در ذهن خود ترسیم کرده بوده، ناگهان یا به تدریج به هم بریزد. از آنجا که مردان همیشه در تلاشند تا بر موقعیت غلبه کنند، زمانی که حس می کنند همسرشان در این زمینه نمی تواند کمکی به آنها کند، این کمک را در جای دیگری جست وجو می کنند. این می تواند همه آن چیزی باشد که مردان به خاطرش نسبت به همسر خود بی وفایی پیشه می کنند.

تصاویر جدید بنیامین بهادری در کنار زن سال هند

تصاویر و حواشی حضور سحر قریشی و بازیگران در جشن پیراهن استقلال

عکسی جدید از آنا نعمتی و برادرش در رستوران

تصاویر جدید از هدیه تهرانی و مهران مدیری در سری جدید «قلب یخی»

عکس هایی از عروسی گلزار و النازشاکردوست در یک فیلم عروسی

دو عکس متفاوت الناز شاکردوست با عروسک گوفی و در آمبولانس

تصاویر نرگس محمدی به همراه مادرش در کنسرت موسیقی

تصاویری از حضور هنرمندان در کنسرت بابک جهانبخش

تبلیغ فروشگاهی

مطالب مرتبط با این موضوع

اجباری اجباری، ایمیل شما هرگز منتشر نخواهد شد