رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

By registering with this blog you are also agreeing to receive email notifications for new posts but you can unsubscribe at anytime.


رمز عبور به ایمیل شما ارسال خواهد شد.


کانال رسمی سایت تفریحی

دکه سایت


نظر سنجی

نظرسنجی

به نظر شما کدام سریال امسال ماه رمضان بهتر است؟

Loading ... Loading ...

کلیپ روز
logo-samandehi

تصاویری از فرش قرمز اختصاصی برای بازیگران دیر رسیده در جشنواره فجر

عکس از جشن تولد ۳۸ سالگی آزاده صمدی

مصاحبه از زندگی شخصی امیرحسین مدرس و همسر دومش

عکس همسر آزاده نامداری و دخترش گندم

عکس جدید مهناز افشار و دخترش لینانا

نامه عسل پورحیدری در شبکه اجتماعی پس از خاکسپاری پدر

عکسی جالب از تینا آخوندتبار با دستکش بوکس در حال ورزش

تصاویر تبلیغاتی الیکا عبدالرزاقی و همسرش امین زندگانی

رتبه بدهید:

برانکو: به خاطر شکایت «مصطفوى» از فدراسیون شکایت کردم

برانکو ایوانکوویچ سرمربى سابق تیم ملى فوتبال ایران گفت: قصد شکایت از فدراسیون فوتبال ایران را نداشتم اما به دلیل شکایت داریوش مصطفوى این کار را انجام دادم. وى درباره شکایت علیه فدراسیون فوتبال ایران گفت: پس از جام جهانى نمى خواستم از ایران شکایت کنم. من روزهاى خوبى را در فوتبال ایران پشت سر گذاشته بودم و هنوز خاطرات حضورم در تیم ملى ایران و همچنین همکارى با فدراسیون فوتبال ایران و رئیس دادکان را به خوبى به یاد دارم اما پس از آن که مصطفوى از من به فیفا شکایت کرد تصمیم گرفتم به خاطر طلبى که از فدراسیون فوتبال ایران داشتم به فیفا شکایت کنم. وى در پاسخ به این سوال که دادکان اعلام کرده برانکو هیچ طلبى از فدراسیون فوتبال ایران ندارد، مدعى شد: من همیشه براى دادکان احترام قائل بودم اما نمى توانم از شکایتم صرف نظر کنم. من مبلغى را از فدراسیون فوتبال ایران طلب دارم.

برانکو ایوانکوویچ سرمربى سابق تیم ملى فوتبال ایران گفت: قصد شکایت از فدراسیون فوتبال ایران را نداشتم اما به دلیل شکایت داریوش مصطفوى این کار را انجام دادم. وى درباره شکایت علیه فدراسیون فوتبال ایران گفت: پس از جام جهانى نمى خواستم از ایران شکایت کنم. من روزهاى خوبى را در فوتبال ایران پشت سر گذاشته بودم و هنوز خاطرات حضورم در تیم ملى ایران و همچنین همکارى با فدراسیون فوتبال ایران و رئیس دادکان را به خوبى به یاد دارم اما پس از آن که مصطفوى از من به فیفا شکایت کرد تصمیم گرفتم به خاطر طلبى که از فدراسیون فوتبال ایران داشتم به فیفا شکایت کنم. وى در پاسخ به این سوال که دادکان اعلام کرده برانکو هیچ طلبى از فدراسیون فوتبال ایران ندارد، مدعى شد: من همیشه براى دادکان احترام قائل بودم اما نمى توانم از شکایتم صرف نظر کنم. من مبلغى را از فدراسیون فوتبال ایران طلب دارم. وى از اعلام مبلغ طلبش خوددارى کرد و گفت: مطمئنا نمى توانم در مورد این مبلغ چیزى بگویم اما من همچنان مبلغى را از فدراسیون فوتبال ایران طلبکارم. ایوانکوویچ با رد شایعه انتخابش به عنوان سرمربى تیم ملى مقدونیه گفت: این خبر صحت ندارد، پس از این که از دیناموزاگرب جدا شدم چندین پیشنهاد از جمله پیشنهاد فدراسیون فوتبال مقدونیه را دریافت کردم که به آن پیشنهاد و پیشنهادهاى دیگر پاسخ منفى دادم، همان طور که پس از جام جهانى گفتم مى خواهم در تیم هاى باشگاهى کار کنم. برانکو در پاسخ به این سوال که از باشگاه هاى ایرانى هم پیشنهاد دارید گفت: تعدادى از باشگاه هاى ایرانى اخیرا با من تماس گرفتند اما همه چیز در حد گفت وگوى تلفنى بوده و من نمى توانم اسم این تیم ها را بیاورم.

تصاویر جدید بنیامین بهادری در کنار زن سال هند

تصاویر و حواشی حضور سحر قریشی و بازیگران در جشن پیراهن استقلال

عکسی جدید از آنا نعمتی و برادرش در رستوران

تصاویر جدید از هدیه تهرانی و مهران مدیری در سری جدید «قلب یخی»

عکس هایی از عروسی گلزار و النازشاکردوست در یک فیلم عروسی

دو عکس متفاوت الناز شاکردوست با عروسک گوفی و در آمبولانس

تصاویر نرگس محمدی به همراه مادرش در کنسرت موسیقی

تصاویری از حضور هنرمندان در کنسرت بابک جهانبخش

تبلیغ فروشگاهی

مطالب مرتبط با این موضوع

اجباری اجباری، ایمیل شما هرگز منتشر نخواهد شد