رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

By registering with this blog you are also agreeing to receive email notifications for new posts but you can unsubscribe at anytime.


رمز عبور به ایمیل شما ارسال خواهد شد.


کانال رسمی سایت تفریحی

دکه سایت


نظر سنجی

نظرسنجی

به نظر شما کدام سریال امسال ماه رمضان بهتر است؟

Loading ... Loading ...

کلیپ روز
logo-samandehi

تصاویری از فرش قرمز اختصاصی برای بازیگران دیر رسیده در جشنواره فجر

عکس از جشن تولد ۳۸ سالگی آزاده صمدی

مصاحبه از زندگی شخصی امیرحسین مدرس و همسر دومش

عکس همسر آزاده نامداری و دخترش گندم

عکس جدید مهناز افشار و دخترش لینانا

نامه عسل پورحیدری در شبکه اجتماعی پس از خاکسپاری پدر

عکسی جالب از تینا آخوندتبار با دستکش بوکس در حال ورزش

تصاویر تبلیغاتی الیکا عبدالرزاقی و همسرش امین زندگانی

رتبه بدهید:

با چند نکته تیپ تان را بهاری کنید

بهار با این همه رنگ مهمان طبیعت شده و آن وقت شما غافل از این همه تنوع و زیبایی، چسبیده‌اید به همان رنگ‌های تیره و سرد؟ حالا با تغییر فصل، وقت آن رسیده که شما هم تغییری در ظاهرتان ایجاد کنید. از قضا فصل بهار بهترین فرصت برای تجربه پوشیدن انواع لباس‌هایی است که هرگز آن را تجربه نکرده‌اید. فصل بهار، این فرصت را به شما می‌دهد که انواع رنگ‌ها را به مجموعه رنگ لباس‌هایتان اضافه کنید و با فصل هماهنگ شوید. برای خوش‌تیپ شدن شما در فصل بهار، پیشنهادهایی داریم که بد نیست آنها را هم گوشه ذهن‌تان داشته باشید تا این بهار خوش‌تیپ‌تر از پارسال باشید.

 

در فصل بهار کم‌کم آدم‌ها رو می‌آورند به پوشیدن صندل. معمولا بهتر است صندل را با جوراب نپوشید، اما خانم‌ها می‌توانند از جوراب‌هایی استفاده کنند که اندازه آنها فقط تا قوزک پا است و آنها را با کفش‌های پارچه‌ای ست کنند. اگر هم محیط اقتضا نمی‌کند بدون جوراب در آن حاضر شوید بهتر است کفش‌های کتانی و اسپرت دیگر را برای این فصل انتخاب کنید. بهار فصل خوبی برای پوشیدن کفش‌های رنگ روشن مثل انواع کفش‌های ورزشی و اسپرت است. این فرصت را از دست ندهید.
این چند تکه را برای فصل بهار امسال تهیه کنید تا تیپ‌تان کامل شود :
۱ – یک شال خنک بهاره برای خانم‌ها. البته خانم‌هایی که از مقنعه استفاده می‌کنند می‌توانند شال را به عنوان مکمل پوشش‌شان استفاده کنند، چند تی‌شرت ساده به رنگ‌های مختلف، شلوار کتان روشن، عینک آفتابی استاندارد و کلاه آفتابی بهاره.
زمستانی‌ها را اخراج کنید
اولین نکته‌ای که باید در نظر بگیرید این است که مناسب فصل لباس پوشیدن، از اصول اولیه خوش‌تیپی است. یعنی اگر یک ماه از آغاز بهار گذشته و شما هنوز چکمه پاشنه کوتاه‌تان را می‌پوشید یا اگر هنوز کاپشن و پلیور تن‌تان می‌کنید، باید از صف خوش‌تیپ‌ها خارج شوید. خوش‌تیپی حکم می‌کند که لباس‌های زمستانی را کنار بگذارید و لباس‌های بهاره بر تن کنید. البته قبول داریم که هنوز گاهی شب‌ها سرد است و باران‌های بهاری هم گاه و بیگاه به سرتان فرو می‌ریزند، اما این به معنی آن نیست که هنوز باید چکمه و کاپشن پوشید! معمولا لباس‌های بهاره و پاییزه، آستین بلند هستند و کاپشن‌های بهاره هم گروه خاص لباس‌های این فصل هستند. بنابراین قبل از هر چیز از لباس‌های زمستانی‌تان دل بکنید و آنها را برای سال بعد در کمد بگذارید.
۲ – نکته بعدی برای خوش‌تیپ شدن در بهار توجه به جنس پارچه است. این نکته به مورد قبلی هم بر می‌گردد یعنی با توجه به آن کمتر امکان دارد لباس فصل دیگری را بپوشید. معمولا پارچه لباس‌های فصل سرد پشمی است و کلفت‌تر اما لباس‌های فصل‌های خنک‌تر از جنس الیاف طبیعی و نخی هستند و تار و پودشان نازک‌تر است. به این ترتیب یادتان باشد که در فصل بهار برای خوش‌تیپ بودن باید لباس‌هایی انتخاب کنید که جنس پارچه‌شان مناسب فصل باشد. در دل این نکته، نکته دیگری هم نهفته است و آن هم این‌که هرگز یک لباس با پارچه خنک را با لباسی با پارچه گرم ست نکنید. مثلا شلوار مخمل گرم با پیراهن نازک‌ تابستانی ترکیب مناسبی نیست. برای این‌که ناخودآگاه به اشتباه نیفتید یک راه این است که حتما لباس‌های زمستانه و بهاره را از هم جدا کنید و در کمدهای جدا بگذارید تا مبادا یک روز از فرط عجله پیراهن پشمی را با شلوار کتان نازک بپوشید!
نه تنگ نه گشاد
 لباس به اندازه تن خودتان بپوشید. سایز‌ نبودن لباس یکی از نشانه‌های بدتیپی است. حتی اگر از سایز خودتان مطمئن هستید، باز هم شلوارهایتان را پیش از خرید یک بار پرو کنید. سایز لباس‌هایی که دارای مارک‌های متفاوتی می‌باشند مختلف است.
همیشه این قوانین را نیز به خاطر داشته باشید
شلوارهای ارتشی و پارچه‌ای باید تا بالای پاشنه کفش شما بیایند. شلوارهای جین می‌توانند تا انتهای پاشنه کفش نیز کشیده شوند.
زمانی که راه می‌روید شلوار شما نباید آنقدر کوتاه باشد که جوراب‌هایتان از زیر آن معلوم شود. زمانی که می‌نشینید شلوار شما نباید بیش از چند سانت به بالای جوراب‌تان رود.
بهار فصل تی‌شرت هم هست و بهترین گزینه برای روزهای آفتابی به حساب می‌آید. فقط دقت کنید که اگر تی‌ شرت‌تان خیلی بلند است نباید آن را داخل شلوار خود کنید. تی‌ شرت باید کمی پایین‌تر از دور کمر شما قرار بگیرد. هر چیزی که از این مقدار پایین‌تر باشد بلند است و اگر بالاتر بایستد برایتان کوتاه است.
از تی‌شرت‌های تک‌رنگ استفاده کنید و از پوشیدن لباس‌های پر زرق و برق، دارای لگو و کلمات ناپسند پرهیز کنید. تی‌شرت‌های ساده خیلی راحت‌تر با لباس‌های مختلف ست می‌شوند و این امکان را به شما می‌دهند که با یک تی‌شرت چند‌تیپ مختلف را تجربه‌ کنید.
می‌توانید تی‌شرت بپوشید و روی آن یک پیراهن نخی تن کنید. این روش هم خیلی خوش‌تیپ‌تان می‌کند.
فصل‌ نو تیپ نو
تنوع باید یکی از ویژگی‌های تیپ شما در فصل بهار باشد. اگر تابه حال در لباس پوشیدن‌تان خیلی دنبال تنوع نبوده‌اید، امسال این فرصت را از دست ندهید. مثلا اگر فکر می‌کنید فقط یک ‌رنگ و مدل تی‌شرت به شما می‌آید و دست از تی‌شرت یا یک رنگ خاص برنمی‌دارید یا فکر می‌کنید اگر تیپ اسپرت بزنید اطرافیان که عمری شما را با تیپ رسمی دیده‌اند به شما با تعجب نگاه خواهند کرد، از این فکر دست بردارید و قالب‌های قدیمی را بشکنید. مدل‌ها و رنگ‌های دیگر را تجربه کنید؛ شاید بیشتر به شما بیایند. اگر همیشه از یک مغازه خرید می‌کنید، شجاعت به خرج دهید و این بار برای خرید لباس به فروشگاه‌های دیگر سری بزنید. به طرز لباس پوشیدن روز در خیابان، محل کار، مجلات یا تلویزیون دقت کنید و ایده‌های جدیدی برای لباس پوشیدن بگیرید.
در عین حال، به پوشیدن رنگ‌هایی که بهتان نمی‌آید اصرار نداشته باشید. رنگ سال بنفش است؟ مشکی است؟ زرد است؟ اصرار دارید حتی اگر این رنگ‌ها به پوست‌تان نمی‌آیند آنها را بپوشید؟ بهترین رنگ لباس رنگی است که با رنگ پوست شما مکمل باشد.
اگر شما لباسی به رنگی که با پوست‌تان هماهنگی ندارد بپوشید، ممکن است چین و چروک‌ها و خط و خطوط چهره‌تان بیشتر به چشم بیایند یا رنگ پوست‌تان را زرد و مرده نشان دهند. لباس‌هایتان را در رنگ‌هایی انتخاب کنید که در آن با طروات و سالم به نظر برسید. طراوت حرف اول را در فصل بهار می‌زند.
رنگی ‌شوید
 بهار فصل رنگ‌هاست و پوشیدن لباس‌های رنگی در این فصل حال و هوای خود و اطرافیان‌تان را واقعا عوض می‌کند. در این فصل پوشیدن رنگ‌های سبز، زرد، نارنجی و… بهتر از هر فصل دیگری است. در عین حال بهتر است تا حد امکان از پوشیدن لباس‌هایی با رنگ سرد و خنثی خودداری کنید تا دچار کسالت نشوید. استفاده از رنگ‌های زیاد باعث می‌شود که توجه دیگران نسبت به شما جلب شود، البته نه توجهی که زننده باشد. بنابراین سعی کنید در لباس‌هایتان بیش از ۳ رنگ استفاده نکنید و تا آنجا که می‌توانید پوشش خود را ساده نگه دارید. برای استفاده بهتر از رنگ‌ها، سعی کنید از مکمل‌های رنگی استفاده کنید، یعنی رنگ‌هایی که متضاد یکدیگر هستند تکمیل‌ کننده هم نیز باشند ( مثلا بنفش و زرد یا آبی و نارنجی ).
رنگ‌هایی که به هم نزدیک هستند به نام رنگ‌های هم‌خانواده شناخته می‌شوند ( مثل زرد و نارنجی ). زمانی که می‌خواهید لباس بپوشید باید سعی کنید که از رنگ‌های متضاد یا رنگ‌های هم‌خانواده استفاده کنید. یادتان باشد اگر لباس‌هایتان روشن هستند باید کفش‌هایتان نیز روشن باشند ولی اگر لباس‌های تیره تن می‌کنید کفش شما نیز باید تیره باشد.
برای ست کردن رنگ و طرح پارچه بایــد از لباس‌هایـی استفاده کنید که بیش از  ۳‌ طرح نداشته باشند. بهتر است لباس شما دارای یک یا دو طرح متنوع تک رنگ باشد. البته پیشنهاد ما این است که از لباس‌هایی استفاده کنید که تنها دارای یک طرح معین باشند ( مثلا دارای گل‌های ساده سفید رنگ باشند یا پشت آنها مارک کوچکی باشد. )‌
فصل بهار برای خانم‌ها فصل خوبی است چون می‌توانند با تهیه چند شال به رنگ‌های شاد ( که قیمت چندانی هم ندارد ) تنوع زیادی در لباس پوشیدن‌شان به وجود بیاورند.
تگ ها:

تصاویر جدید بنیامین بهادری در کنار زن سال هند

تصاویر و حواشی حضور سحر قریشی و بازیگران در جشن پیراهن استقلال

عکسی جدید از آنا نعمتی و برادرش در رستوران

تصاویر جدید از هدیه تهرانی و مهران مدیری در سری جدید «قلب یخی»

عکس هایی از عروسی گلزار و النازشاکردوست در یک فیلم عروسی

دو عکس متفاوت الناز شاکردوست با عروسک گوفی و در آمبولانس

تصاویر نرگس محمدی به همراه مادرش در کنسرت موسیقی

تصاویری از حضور هنرمندان در کنسرت بابک جهانبخش

تبلیغ فروشگاهی

مطالب مرتبط با این موضوع

اجباری اجباری، ایمیل شما هرگز منتشر نخواهد شد