رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

By registering with this blog you are also agreeing to receive email notifications for new posts but you can unsubscribe at anytime.


رمز عبور به ایمیل شما ارسال خواهد شد.


کانال رسمی سایت تفریحی

دکه سایت


نظر سنجی

نظرسنجی

به نظر شما کدام سریال امسال ماه رمضان بهتر است؟

Loading ... Loading ...

کلیپ روز
logo-samandehi

تصاویری از فرش قرمز اختصاصی برای بازیگران دیر رسیده در جشنواره فجر

عکس از جشن تولد ۳۸ سالگی آزاده صمدی

مصاحبه از زندگی شخصی امیرحسین مدرس و همسر دومش

عکس همسر آزاده نامداری و دخترش گندم

عکس جدید مهناز افشار و دخترش لینانا

نامه عسل پورحیدری در شبکه اجتماعی پس از خاکسپاری پدر

عکسی جالب از تینا آخوندتبار با دستکش بوکس در حال ورزش

تصاویر تبلیغاتی الیکا عبدالرزاقی و همسرش امین زندگانی

رتبه بدهید:

باقرى: چشم دیدن رابطه دوستانه من و استیلى را ندارند

کریم باقرى کاپیتان تیم پرسپولیس گفت: برخى افراد چشم دیدن رابطه دوستانه من و حمید استیلى را ندارند. وى در خصوص احتمال جدایى اش از پرسپولیس در صورتى که حمید استیلى سرمربى این تیم شود اظهار داشت: این شایعه اى است که بعضى از آقایان که چشم دیدن رابطه دوستانه من و استیلى را ندارند؛ مطرح کرده ا ند. وى افزود: من و استیلى سال ها با لباس تیم ملى و پرسپولیس در کنار یکدیگر براى موفقیت تلاش کرده ایم. من نمى دانم این حرف ها و تیترها چگونه در مطبوعات نوشته مى شود اما مى دانم همه این حرف ها حاشیه سازى است. همه دیدند یک سال من و استیلى با کمک سایر دوستان چگونه در پرسپولیس در کنار یکدیگر جنگیدیم تا به قهرمانى رسیدیم. امروز فقط به خاطر حاشیه سازانى که قصد داشتند بین من و استیلى و سایر دوستان مشکل سازى کنند، به تلفن همراهم جواب دادم. او ادامه داد: گوش من از این حرف ها پر است. فصل گذشته دیدید که چه حرف هایى براى مشکل سازى بین ما دو نفر مطرح شد اما من بچه نیستم و به هیچ عنوان به این مسائل حاشیه اى توجه ندارم. برایم فرقى نمى کند که چه کسى سرمربى پرسپولیس است. من عاشق پیراهن پرسپولیس هستم و فقط به خاطر این تیم به میدان مى روم نه فرد خاصى.

کریم باقرى کاپیتان تیم پرسپولیس گفت: برخى افراد چشم دیدن رابطه دوستانه من و حمید استیلى را ندارند. وى در خصوص احتمال جدایى اش از پرسپولیس در صورتى که حمید استیلى سرمربى این تیم شود اظهار داشت: این شایعه اى است که بعضى از آقایان که چشم دیدن رابطه دوستانه من و استیلى را ندارند؛ مطرح کرده ا ند. وى افزود: من و استیلى سال ها با لباس تیم ملى و پرسپولیس در کنار یکدیگر براى موفقیت تلاش کرده ایم. من نمى دانم این حرف ها و تیترها چگونه در مطبوعات نوشته مى شود اما مى دانم همه این حرف ها حاشیه سازى است. همه دیدند یک سال من و استیلى با کمک سایر دوستان چگونه در پرسپولیس در کنار یکدیگر جنگیدیم تا به قهرمانى رسیدیم. امروز فقط به خاطر حاشیه سازانى که قصد داشتند بین من و استیلى و سایر دوستان مشکل سازى کنند، به تلفن همراهم جواب دادم. او ادامه داد: گوش من از این حرف ها پر است. فصل گذشته دیدید که چه حرف هایى براى مشکل سازى بین ما دو نفر مطرح شد اما من بچه نیستم و به هیچ عنوان به این مسائل حاشیه اى توجه ندارم. برایم فرقى نمى کند که چه کسى سرمربى پرسپولیس است. من عاشق پیراهن پرسپولیس هستم و فقط به خاطر این تیم به میدان مى روم نه فرد خاصى. کاپیتان پرسپولیس درباره احتمال مربیگرى اش در فصل آینده تاکید کرد: به حرفى که قبلا زده ام، پایبندم؛ یعنى مربیگرى نمى کنم و مى خواهم یک سال دیگر بازى کنم. حالا نمى دانم چرا آقایان دست از سر من برنمى دارند و باز هم مطالبى مى نویسند که هواداران را گمراه کنند. باقرى در خصوص وضعیت باشگاه پرسپولیس گفت: آن طور که شنیده ام هفته آینده درباره پرسپولیس تصمیم گیرى خواهد شد. البته من فقط یک بازیکن و تابع باشگاه هستم. تا زمانى که با پرسپولیس قرارداد دارم مثل یک سرباز به میدان خواهم کرد. این بازیکن درباره دیدار ایران مقابل کره شمالى یادآور شد: یک نیمه از بازى را دیدم. در نیمه اول موقعیت هاى زیادى براى باز کردن دروازه کره شمالى داشتیم اما بدشانسى آوردیم. با تساوى مقابل کره شمالى کار ما به اما و اگر کشیده شد. تیم ملى راه سختى براى رسیدن به جام جهانى دارد و من براى ملى پوشان آرزوى موفقیت مى کنم.

تصاویر جدید بنیامین بهادری در کنار زن سال هند

تصاویر و حواشی حضور سحر قریشی و بازیگران در جشن پیراهن استقلال

عکسی جدید از آنا نعمتی و برادرش در رستوران

تصاویر جدید از هدیه تهرانی و مهران مدیری در سری جدید «قلب یخی»

عکس هایی از عروسی گلزار و النازشاکردوست در یک فیلم عروسی

دو عکس متفاوت الناز شاکردوست با عروسک گوفی و در آمبولانس

تصاویر نرگس محمدی به همراه مادرش در کنسرت موسیقی

تصاویری از حضور هنرمندان در کنسرت بابک جهانبخش

تبلیغ فروشگاهی

مطالب مرتبط با این موضوع

اجباری اجباری، ایمیل شما هرگز منتشر نخواهد شد