رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

By registering with this blog you are also agreeing to receive email notifications for new posts but you can unsubscribe at anytime.


رمز عبور به ایمیل شما ارسال خواهد شد.


کانال رسمی سایت تفریحی

دکه سایت


نظر سنجی

نظرسنجی

به نظر شما کدام سریال امسال ماه رمضان بهتر است؟

Loading ... Loading ...

کلیپ روز
logo-samandehi

تصاویری از فرش قرمز اختصاصی برای بازیگران دیر رسیده در جشنواره فجر

عکس از جشن تولد ۳۸ سالگی آزاده صمدی

مصاحبه از زندگی شخصی امیرحسین مدرس و همسر دومش

عکس همسر آزاده نامداری و دخترش گندم

عکس جدید مهناز افشار و دخترش لینانا

نامه عسل پورحیدری در شبکه اجتماعی پس از خاکسپاری پدر

عکسی جالب از تینا آخوندتبار با دستکش بوکس در حال ورزش

تصاویر تبلیغاتی الیکا عبدالرزاقی و همسرش امین زندگانی

رتبه بدهید:

باقرى: باید به تصمیم کریمى احترام گذاشت

کریم باقرى، کاپیتان تیم پرسپولیس در حاشیه مراسم انتخاب برترین هاى اخلاق لیگ هشتم با ابراز خرسندى از حضورش در لیست برترین ها اظهار داشت: این اقدام بسیار خوب است و باعث ایجاد انگیزه در میان فوتبالى ها مى شود. خوشحالم که در این لیست حضور دارم و فکر مى کنم این مسأله وظیفه ما را نسبت به گذشته سنگین تر مى کند تا مقابل رفتارهایمان حساسیت بیشترى نشان دهیم. باقرى در رابطه با حضور کرانچار در پرسپولیس خاطر نشان کرد: فعلاً نمى توانم نظر دقیق و درستى درباره عملکرد این مربى بدهم. چرا که او به تازگى به پرسپولیس آمده و براى ارزیابى دقیق کار او نیاز به زمان است. فکر مى کنم باید به این مربى فرصت داد تا شرایط تیم را به خوبى پیدا کند و پس از آن مى توانیم قضاوت درستى درباره اش داشته باشیم.وى با اشاره به بحث هماهنگى بازیکنان تیم پرسپولیس تصریح کرد: ما باید براى هماهنگى بیشتر بازى هاى تدارکاتى بیشترى را انجام مى دادیم اما به هر حال زمان نداشتیم و این امر میسر نشد. در هر حال بازى هاى تدارکاتى براى شناخت وضعیت فنى تیم و آگاهى نسبت به نقاط ضعف و قوت است.لذا نتیجه آن چندان اهمیتى ندارد. فکر مى کنم در حال حاضر که بازیکنان جوان و جدید بسیارى به ترکیب پرسپولیس اضافه شده اند باید به این تیم فرصت بیشترى داد تا به هماهنگى لازم برسد چرا که ما کمى دیر شروع کردیم و نیاز به زمان داریم.

کریم باقرى، کاپیتان تیم پرسپولیس در حاشیه مراسم انتخاب برترین هاى اخلاق لیگ هشتم با ابراز خرسندى از حضورش در لیست برترین ها اظهار داشت: این اقدام بسیار خوب است و باعث ایجاد انگیزه در میان فوتبالى ها مى شود. خوشحالم که در این لیست حضور دارم و فکر مى کنم این مسأله وظیفه ما را نسبت به گذشته سنگین تر مى کند تا مقابل رفتارهایمان حساسیت بیشترى نشان دهیم. باقرى در رابطه با حضور کرانچار در پرسپولیس خاطر نشان کرد: فعلاً نمى توانم نظر دقیق و درستى درباره عملکرد این مربى بدهم. چرا که او به تازگى به پرسپولیس آمده و براى ارزیابى دقیق کار او نیاز به زمان است. فکر مى کنم باید به این مربى فرصت داد تا شرایط تیم را به خوبى پیدا کند و پس از آن مى توانیم قضاوت درستى درباره اش داشته باشیم.وى با اشاره به بحث هماهنگى بازیکنان تیم پرسپولیس تصریح کرد: ما باید براى هماهنگى بیشتر بازى هاى تدارکاتى بیشترى را انجام مى دادیم اما به هر حال زمان نداشتیم و این امر میسر نشد. در هر حال بازى هاى تدارکاتى براى شناخت وضعیت فنى تیم و آگاهى نسبت به نقاط ضعف و قوت است.لذا نتیجه آن چندان اهمیتى ندارد. فکر مى کنم در حال حاضر که بازیکنان جوان و جدید بسیارى به ترکیب پرسپولیس اضافه شده اند باید به این تیم فرصت بیشترى داد تا به هماهنگى لازم برسد چرا که ما کمى دیر شروع کردیم و نیاز به زمان داریم. بازیکنان جدید بى شک نیازمند فرصت هستند تا خودشان را در ترکیب پرسپولیس ثابت کرده و در کنار قدیمى هاى این تیم جا بیفتند.باقرى در پایان صحبت هایش در باره جدایى على کریمى از پرسپولیس نیز گفت: هر بازیکنى خود براى آینده اش تصمیم مى گیرد. شاید در بحث حضور کریمى در پرسپولیس اختلاف نظرهایى بین او و عباس انصارى فرد مدیرعامل تیم وجود داشت اما فکر مى کنم این کریمى بود که در نهایت تصمیم به جدایى از پرسپولیس گرفت و باید به تصمیم او احترام گذاشت.

تصاویر جدید بنیامین بهادری در کنار زن سال هند

تصاویر و حواشی حضور سحر قریشی و بازیگران در جشن پیراهن استقلال

عکسی جدید از آنا نعمتی و برادرش در رستوران

تصاویر جدید از هدیه تهرانی و مهران مدیری در سری جدید «قلب یخی»

عکس هایی از عروسی گلزار و النازشاکردوست در یک فیلم عروسی

دو عکس متفاوت الناز شاکردوست با عروسک گوفی و در آمبولانس

تصاویر نرگس محمدی به همراه مادرش در کنسرت موسیقی

تصاویری از حضور هنرمندان در کنسرت بابک جهانبخش

تبلیغ فروشگاهی

مطالب مرتبط با این موضوع

اجباری اجباری، ایمیل شما هرگز منتشر نخواهد شد