رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

By registering with this blog you are also agreeing to receive email notifications for new posts but you can unsubscribe at anytime.


رمز عبور به ایمیل شما ارسال خواهد شد.


کانال رسمی سایت تفریحی

دکه سایت


نظر سنجی

نظرسنجی

به نظر شما کدام سریال امسال ماه رمضان بهتر است؟

Loading ... Loading ...

کلیپ روز
logo-samandehi

تصاویری از فرش قرمز اختصاصی برای بازیگران دیر رسیده در جشنواره فجر

عکس از جشن تولد ۳۸ سالگی آزاده صمدی

مصاحبه از زندگی شخصی امیرحسین مدرس و همسر دومش

عکس همسر آزاده نامداری و دخترش گندم

عکس جدید مهناز افشار و دخترش لینانا

نامه عسل پورحیدری در شبکه اجتماعی پس از خاکسپاری پدر

عکسی جالب از تینا آخوندتبار با دستکش بوکس در حال ورزش

تصاویر تبلیغاتی الیکا عبدالرزاقی و همسرش امین زندگانی

رتبه بدهید:

باشگاه مس خواهان عذرخواهى رسمى بازیکن پرسپولیس شد

مدیر نقل و انتقالات باشگاه مس کرمان گفت: علیرضا محمد باید از باشگاه و مردم فوتبالدوست کرمان به طور رسمى عذر خواهى کند. وى در مورد حضور علیرضا محمد در تمرین پرسپولیس اظهار داشت: این بازیکن باید به طور رسمى از باشگاه مس و مردم فوتبالدوست کرمان عذرخواهى کند. در غیر این صورت طبق قرارداد داخلى محمد با مس و مقررات جدید این بازیکن باید ۵۰ درصد از مبلغ قراردادش را به ما بپردازد که ۲۵ درصد آن به سازمان لیگ تعلق مى گیرد. وى ادامه داد: مدیر روابط عمومى باشگاه پرسپولیس اعلام کرده این باشگاه قصد دارد از مس کرمان شکایت کند. این در حالى است که محمد خودش نزد باشگاه مس آمد و گفت قرارداد ۲ ساله من مشروط است و مى توانم از پرسپولیس جدا شوم. باشگاه مس نمى توانست استعلام قرارداد بگیرد.

مدیر نقل و انتقالات باشگاه مس کرمان گفت: علیرضا محمد باید از باشگاه و مردم فوتبالدوست کرمان به طور رسمى عذر خواهى کند. وى در مورد حضور علیرضا محمد در تمرین پرسپولیس اظهار داشت: این بازیکن باید به طور رسمى از باشگاه مس و مردم فوتبالدوست کرمان عذرخواهى کند. در غیر این صورت طبق قرارداد داخلى محمد با مس و مقررات جدید این بازیکن باید ۵۰ درصد از مبلغ قراردادش را به ما بپردازد که ۲۵ درصد آن به سازمان لیگ تعلق مى گیرد. وى ادامه داد: مدیر روابط عمومى باشگاه پرسپولیس اعلام کرده این باشگاه قصد دارد از مس کرمان شکایت کند. این در حالى است که محمد خودش نزد باشگاه مس آمد و گفت قرارداد ۲ ساله من مشروط است و مى توانم از پرسپولیس جدا شوم. باشگاه مس نمى توانست استعلام قرارداد بگیرد. ما به حرف هاى محمد اعتماد داشتیم. مکى زاده در مورد گلایه باشگاه استقلال مبنى بر اینکه مس بازیکنان این باشگاه را جذب مى کند گفت: نمى دانم چرا باشگاه استقلال اجازه مى دهد بازیکنانش به راحتى از این تیم جدا شود. ما یک بازیکن دیگر هم از استقلال جذب خواهیم کرد. حضور پیروز قربانى که اسطوره تعصب و غیرت و اخلاق در فوتبال است را در مس کرمان به فال نیک مى گیریم. او بازیکنى است که مى توانست به استقلال کمک کند و فصل پیش هم مانع ایجاد حاشیه در این تیم شد.

تصاویر جدید بنیامین بهادری در کنار زن سال هند

تصاویر و حواشی حضور سحر قریشی و بازیگران در جشن پیراهن استقلال

عکسی جدید از آنا نعمتی و برادرش در رستوران

تصاویر جدید از هدیه تهرانی و مهران مدیری در سری جدید «قلب یخی»

عکس هایی از عروسی گلزار و النازشاکردوست در یک فیلم عروسی

دو عکس متفاوت الناز شاکردوست با عروسک گوفی و در آمبولانس

تصاویر نرگس محمدی به همراه مادرش در کنسرت موسیقی

تصاویری از حضور هنرمندان در کنسرت بابک جهانبخش

تبلیغ فروشگاهی

مطالب مرتبط با این موضوع

اجباری اجباری، ایمیل شما هرگز منتشر نخواهد شد