رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

By registering with this blog you are also agreeing to receive email notifications for new posts but you can unsubscribe at anytime.


رمز عبور به ایمیل شما ارسال خواهد شد.


کانال رسمی سایت تفریحی

دکه سایت


نظر سنجی

نظرسنجی

به نظر شما کدام سریال امسال ماه رمضان بهتر است؟

Loading ... Loading ...

کلیپ روز
logo-samandehi

تصاویری از فرش قرمز اختصاصی برای بازیگران دیر رسیده در جشنواره فجر

عکس از جشن تولد ۳۸ سالگی آزاده صمدی

مصاحبه از زندگی شخصی امیرحسین مدرس و همسر دومش

عکس همسر آزاده نامداری و دخترش گندم

عکس جدید مهناز افشار و دخترش لینانا

نامه عسل پورحیدری در شبکه اجتماعی پس از خاکسپاری پدر

عکسی جالب از تینا آخوندتبار با دستکش بوکس در حال ورزش

تصاویر تبلیغاتی الیکا عبدالرزاقی و همسرش امین زندگانی

رتبه بدهید:

باران اسکناس در تهران

۲ سارق کیف‌قاپ وقتی تحت تعقیب پلیس قرار گرفتند هنگام فرار با انداختن بسته‌های اسکناس و پراکنده کردن پول سرقتی در خیابان به دنبال فرصت فرار برآمدند.


به گزارش «جام‌جم» ، ماموران انتظامی در شرق تهران هنگام گشتزنی با مشاهده ۲ سرنشین یک دستگاه موتورسیکلت هوندا که ترک‌نشین یک کیف زنانه به همراه داشت به آنها ظنین شده و دستور توقف صادر کردند.


در پی این موضوع راننده موتورسیکلت بدون توجه به هشدار پلیس به سرعت از محل متواری شد و تعقیب ماموران برای متوقف کردن ۲ جوان موتورسوار آغاز شد.


دقایقی پس از این تعقیب و گریز راننده با ورود به خیابان یک طرفه اقدام به ادامه مسیر کرد و در این هنگام ترک‌نشین موتور با بیرون آوردن بسته اسکناس‌های ۲ هزار تومانی اقدام به پخش پول در خیابان را کرد تا به سبک فیلم‌های سینمایی با هجوم مردم برای جمع‌آوری اسکناس‌ها که همانند باران به خیابان می‌ریخت، مانعی برای تعقیب پلیس شوند.

۲ سارق کیف‌قاپ وقتی تحت تعقیب پلیس قرار گرفتند هنگام فرار با انداختن بسته‌های اسکناس و پراکنده کردن پول سرقتی در خیابان به دنبال فرصت فرار برآمدند.


به گزارش «جام‌جم» ، ماموران انتظامی در شرق تهران هنگام گشتزنی با مشاهده ۲ سرنشین یک دستگاه موتورسیکلت هوندا که ترک‌نشین یک کیف زنانه به همراه داشت به آنها ظنین شده و دستور توقف صادر کردند.


در پی این موضوع راننده موتورسیکلت بدون توجه به هشدار پلیس به سرعت از محل متواری شد و تعقیب ماموران برای متوقف کردن ۲ جوان موتورسوار آغاز شد.دقایقی پس از این تعقیب و گریز راننده با ورود به خیابان یک طرفه اقدام به ادامه مسیر کرد و در این هنگام ترک‌نشین موتور با بیرون آوردن بسته اسکناس‌های ۲ هزار تومانی اقدام به پخش پول در خیابان را کرد تا به سبک فیلم‌های سینمایی با هجوم مردم برای جمع‌آوری اسکناس‌ها که همانند باران به خیابان می‌ریخت، مانعی برای تعقیب پلیس شوند.


دستگیری یکی از متهمان


به دنبال این اقدام ماموران با اجرای طرح مهار، راه‌های عبوری موتورسواران سارق را مسدود کردند و در این هنگام ترک‌نشین موتورسیکلت پس از پیاده شدن از موتور با پای پیاده و در جهت مخالف تعقیب پلیس اقدام به فرار کرد که بلافاصله ماموران این متهم را دستگیر کردند اما دیگر همدست وی موفق به فرار شد. ماموران در جریان این عملیات اقدام به جمع‌آوری ۱۹۰ هزار تومان اسکناس از خیابان کردند.


با انتقال متهم به دادسرای جنایی، متهم با معرفی خود به نام مهرداد گفت که یک مجرم سابقه‌دار است که پیش از این نیز به اتهام کیف‌قاپی دستگیر و چندین مرحله زندانی شده است.


وی اضافه کرد: در آخرین سرقت باهمدستی دو متهم کیف یک خانم را سرقت کردیم و در حال عبور در خیابان وحیدیه بودیم که به یک‌باره ماموران گشت به ما مشکوک شدند و من نیز هنگام فرار قصد داشتم با پرتاب اسکناس به آسمان و پراکنده شدن پول‌هایی که درون کیف قرار داشت مردم را به خیابان کشیده و مانع از تعقیب خود شویم که من دستگیر شدم و همدستم نیز متواری شد.


در پی این اعترافات، قاضی جنایی دستور دستگیری دیگر متهم فراری را صادرکرد و ماموران در اولین اقدام با بررسی اسناد و مدارک به دست آمده موفق به شناسایی صاحب کیف شدند.


با شکایت زن مالباخته ، تلاش برای دستگیری متهم فراری ادامه دارد.

تصاویر جدید بنیامین بهادری در کنار زن سال هند

تصاویر و حواشی حضور سحر قریشی و بازیگران در جشن پیراهن استقلال

عکسی جدید از آنا نعمتی و برادرش در رستوران

تصاویر جدید از هدیه تهرانی و مهران مدیری در سری جدید «قلب یخی»

عکس هایی از عروسی گلزار و النازشاکردوست در یک فیلم عروسی

دو عکس متفاوت الناز شاکردوست با عروسک گوفی و در آمبولانس

تصاویر نرگس محمدی به همراه مادرش در کنسرت موسیقی

تصاویری از حضور هنرمندان در کنسرت بابک جهانبخش

تبلیغ فروشگاهی

مطالب مرتبط با این موضوع

اجباری اجباری، ایمیل شما هرگز منتشر نخواهد شد